Дзяржаўнай установы адукацыі Дзераўнянская



Дата канвертавання15.05.2016
Памер270.42 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

дзяржаўнай установы

адукацыі “Дзераўнянская

сярэдняя школа”

Шумчык М.М.

“_8__”___мая_____2013 г.

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі пры засваенні зместу агульнаадукацыйных праграм агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2012/2013 навучальным годзе

ІХ “А” клас



Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

3 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

6

5 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

6

7 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

6

10 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

15

ІХ “Б” клас



Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

3 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме

10

5 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

10

7 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

10

12 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

15

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

дзяржаўнай установы

адукацыі “Дзераўнянская

сярэдняя школа”

Шумчык М.М.

“__8__”__мая______2013г.

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі пры засваенні зместу агульнаадукацыйных праграм агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2012/2013 навучальным годзе

ХІ “А” клас

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

13

4 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

17

6 чэрвеня

9.00

замежная мова

у вуснай форме

17

ХІ “Б” клас



Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

замежная мова

у вуснай форме

17

2 чэрвеня

9.00

замежная мова (нямецкая)

у вуснай форме

8

4 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

13

6 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

13

8 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

15

9.00

фізіка

у вуснай форме

6

9 чэрвеня

9.00

грамадазнаўства

у вуснай форме

15

9.00

хімія

у вуснай форме

13

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

дзяржаўнай установы

адукацыі “Дзераўнянская

сярэдняя школа”

Шумчык М.М.

“__8___”____мая_____2013г.

Расклад выпускнога экзамену

пры засваенні зместу агульнаадукацыйных праграм спецыяльнай адукацыі на ўзроўні агульнай сярэдняй адукацыі для асоб з інтэлектуальнай недастатковасцю ў 2012/2013 навучальным годзе

Х клас

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

працоўнае навучанне

у вуснай форме

5

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

дзяржаўнай установы

адукацыі “Дзераўнянская

сярэдняя школа”

Шумчык М.М.

“__19___”_красавіка___2013г.


Расклад выпускнога кваліфікацыйнага экзамену

па прафесійнай падрыхтоўцы

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі пры засваенні зместу агульнаадукацыйных праграм агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2012/2013 навучальным годзе

ХІ “А”, ХІ “Б” класы



Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

15 мая

9.00

прафесійная падрыхтоўка

у пісьмовай форме

спартыўная зала

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

дзяржаўнай установы адукацыі “Дзераўнянская

сярэдняя школа” Шумчык М.М.

“__8__”_мая_______2013 г.


Склад экзаменацыйных камісій

па прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі пры засваенні зместу агульнаадукацыйных праграм агульнай сярэдняй адукацыі ў 2012/2013 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяль-насць

Катэгорыя




Прозвішча, імя і імя па бацьку

3 чэрвеня

ІХ “А”

матэматыка

старшыня

Шумчык М.М.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Прыгожая С.І.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Суднік Л.К.





настаўнік

інфарматыка,

матэматыка



вышэйшая


3 чэрвеня

ІХ “Б”

беларуская мова

старшыня

Сянько А.А.

намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце

пачатковыя класы

першая

члены камісіі

Філіповіч Г.І.


настаўнік


беларуская мова і літаратура

першая

Дзямянка Г.І.



настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

5 чэрвеня


ІХ “А”

беларуская мова

старшыня

Шумчык М.М.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Філіповіч Г.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Дзямянка Г.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая



5 чэрвеня

ІХ “Б”

руская мова

старшыня

Прыгожая С.І.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Кароткая Л.П.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Герман І.С.

настаўнік

руская мова і літаратура



першая

7 чэрвеня

ІХ “А”

руская мова

старшыня

Сянько А.А.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

пачатковыя класы

першая

члены камісіі

Герман І.С.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Кароткая Л.П.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

7 чэрвеня

ІХ “Б”

матэматыка

старшыня

Шумчык М.М.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Прыгожая С.І.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Суднік Л.К.

настаўнік

інфарматыка, матэматыка

вышэйшая

10 чэрвеня

ІХ “А”

гісторыя Беларусі

старшыня

Шумчык М.М.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Суднік В.П.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Вільнявец Н.Ч.

настаўнік

гісторыя

першая

12 чэрвеня

ІХ “Б”

гісторыя Беларусі

старшыня

Шумчык М.М.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Суднік В.П.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Вільнявец Н.Ч.

настаўнік

гісторыя

першая

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

дзяржаўнай установы адукацыі “Дзераўнянская

сярэдняя школа” Шумчык М.М. “__8__”_мая_______2013 г.

Склад экзаменацыйных камісій

па прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі пры засваенні зместу агульнаадукацыйных праграм агульнай сярэдняй адукацыі ў 2012/2013 навучальным годзе



Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя




Прозвішча, імя і імя па бацьку

1чэрвеня

ХІ “А”

беларуская мова

старшыня

Прыгожая С.І.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Дзямянка Г.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Філіповіч Г.І.




настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Кароткая Л.П.




настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

1чэрвеня

ХІ “Б”

замежная мова

(англійская)



старшыня

Шумчык М.М.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Ціхановіч Л.У.

настаўнік

англійская мова

першая

Янцалевіч Т.В.

настаўнік

англійская мова

б/к

Суднік М.Ф.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

2 чэрвеня

ХІ “Б”

замежная мова

(нямецкая)



старшыня

Шумчык М.М.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Ліпніцкая Г.Э.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

Суднік М.Ф.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

Лукашэвіч С.Л.

настаўнік

нямецкая мова

першая

4 чэрвеня



ХІ “А”

матэматыка


старшыня

Прыгожая С.І.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Навіцкая Л.С..

настаўнік

фізіка,

матэматыка



вышэйшая

Суднік Л.К.

настаўнік

інфарматыка,

матэматыка



вышэйшая

Рослік Л.В.




настаўнік

матэматыка

вышэйшая

4 чэрвеня

ХІ “Б”

беларуская мова

старшыня

Шумчык М.М.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Дзямянка Г.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Філіповіч Г.І.




настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Кароткая Л.П.




настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

6 чэрвеня

ХІ “А”

замежная мова (англійская)

старшыня

Шумчык М.М.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Янцалевіч Т.В.

настаўнік

англійская мова

б/к

Ціхановіч Л.У.

настаўнік

англійская мова

першая

Суднік М.Ф.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

6 чэрвеня

ХІ “Б”

матэматыка

старшыня

Прыгожая С.І.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Рослік Л.В.




настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Навіцкая Л.С..

настаўнік

фізіка,

матэматыка



вышэйшая

Суднік Л.К.

настаўнік

інфарматыка,

матэматыка


вышэйшая

8 чэрвеня

ХІ “Б”

гісторыя Беларусі

старшыня

Прыгожая С.І.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Суднік В.П.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Вільнявец Н.Ч.

настаўнік

гісторыя

першая

Філіповіч Г.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

ХІаб

фізіка

старшыня

Шумчык М.М.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Навіцкая Л.С..

настаўнік

фізіка,

матэматыка



вышэйшая

Сенько І.У.

настаўнік

фізіка

вышэйшая

Рослік Л.В.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

9 чэрвеня

ХІ “Б”

хімія

старшыня

Шумчык М.М.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Банцарэ- віч С.У.

настаўнік

хімія

вышэйшая

Мішкевіч Н.Ф.

настаўнік

біялогія

першая

Сенько І.У.

настаўнік

фізіка

вышэйшая

ХІаб

грамадазнаўства

старшыня

Прыгожая С.І.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі

Суднік В.П.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Вільнявец Н.Ч.

настаўнік

гісторыя

першая

Філіповіч Г.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

дзяржаўнай установы адукацыі “Дзераўнянская

сярэдняя школа” Шумчык М.М.

“__8__”__мая______2013 г.

Склад экзаменацыйнай камісіі

па прыёму выпускнога экзамену

пры засваенні зместу агульнаадукацыйных праграм спецыяльнай адукацыі на ўзроўні агульнай сярэдняй адукацыі для асоб з інтэлектуальнай недастатковасцю

ў 2012/2013 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя




Прозвішча, імя і імя па бацьку

1 чэрвеня

Х

працоўнае навучанне

старшыня

Сянько А.А.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

пачатковыя класы

першая

члены камісіі

Кароль А.А.

настаўнік

дэфектолаг

першая

Бурак Ю.Б.

настаўнік

працоўнае навучанне

першая

З

ЗАЦВЯРДЖАЮ



Дырэктар

дзяржаўнай установы адукацыі “Дзераўнянская

сярэдняя школа” Шумчык М.М.

“__19__”красавіка___2013 г.


Склад экзаменацыйнай камісіі

па прыёму выпускнога кваліфікацыйнага экзамену па прафесійнай падрыхтоўцы

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі пры засваенні зместу агульнаадукацыйных праграм агульнай сярэдняй адукацыі ў 2012/2013 навучальным годзе



Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя




Прозвішча, імя і імя па бацьку

15 мая

ХІ “А”,

ХІ “Б”



прафесій-ная падрых-тоўка

старшыня

Міхно У.Г.

начальнік Дзяржтэхнагляду







члены камісіі

Гарэлік Л.М.

настаўнік

працоўнае навучанне

першая

Карневіч С.Ф.

галоўны інжынер ААТ “Дзераўная”







Шумчык М.М.

дырэктар

матэматыка

вышэйшая

: gallery
gallery -> Канцэртная праграма «за беларусь»
gallery -> Графік работы клубаў і аб’яднанняў па інтарэсах
gallery -> Дарагія рабяты, улічваючы вашу занятасць у вучэбны час, рэкамендуем прачытаць праграмныя творы летам
gallery -> Правілы ўнутранага распарадку для навучэнцаў Дзяржаўнай установы адукацыі “Выверскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”
gallery -> Упраўленне адукацыі Мінскага абласнога выканаўчага камітэта
gallery -> План выхаваўчай работы з вучнямі на IІI чвэрць
gallery -> Асавецкая сш любанскага раёна
gallery -> Ўдасканальваць вылічальныя навыкі ў межах 10 і ўменне рашаць задачы
gallery -> Кантрольны тэст па тэмах 1-7




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка