Гродзенская-Занеманская выбарчая акруга №49



Дата канвертавання27.07.2016
Памер161.75 Kb.

Аб утварэнні ўчасткаў для галасавання па выбарах дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь шостага склікання


На падставе артыкулаў 17, 18 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь, па ўзгадненню з акруговымі выбарчымі камісіямі Гродзенскай-Занеманскай выбарчай акругі № 49 (рашэнне ад 1.07.2016 № 2), Гродзенскай-Кастрычніцкай выбарчай акругі № 50 (рашэнне ад 1.07.2016 № 2) і Гродзенскай-Цэнтральнай выбарчай акругі № 51 (рашэнне ад 1.07.2016 № 2), адміністрацыя Кастрычніцкага раёна г. Гродна РАШЫЛА:

Утварыць на тэрыторыі Кастрычніцкага раёна г. Гродна 73 участка для галасавання па выбарах дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь шостага склікання (далей – участкі) і прысвоіць ім наступныя нумары:

Гродзенская-Занеманская выбарчая акруга № 49:

Участак № 1 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – Дзяржаўная ўстанова адукацыі (далей – ДУА) “Гродзенскі абласны інстытут развіцця адукацыі”, г. Гродна, вул. Гагарына, 6). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Аксёнава; Агародная; Бабкіна; Гагарына (ад вуліцы Гарнавых да вуліцы Цітова); Гарнавых (ад шасэйнага маста да вуліцы Савецкіх Пагранічнікаў); Герасімовіча; Дарвіна; Леванабярэжная; Леванабярэжны Роў; Новакастрычніцкая; Партовая; Пугачова; Савецкіх Пагранічнікаў дамы па няцотным боку (ад пачатку вуліцы да вуліцы Паповіча), выключаючы дом № 91; Транспартная; Цітова, дамы №№ 10, 11, 12, 13; Чырвонапартызанская; Чырвонафлоцкая; Шчаснага; завулак Дарвіна.

Участак № 2 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – Установа аховы здароўя (далей – УАЗ) “Гарадская клінічная бальніца № 2 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Гагарына, 5). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць Установа аховы здароўя “Гарадская клінічная бальніца № 2 г. Гродна”.

Участак № 3 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 15 імя Д.М. Карбышава г. Гродна”, г. Гродна, вул. Міра, 15). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Гагарына, дом № 18Б; Гогаля, дамы №№ 3, 5; Купальская; Міра; Манюшкі (ад пачатку да вуліцы Савецкіх Пагранічнікаў), выключаючы дом № 1; Паповіча, дамы №№ 10, 12, 12А, 16, 18, 20; Савецкіх Пагранічнікаў, дамы №№ 91, 104, 104А, 106, 106А; Сыракомлі (ад пачатку да вуліцы Савецкіх Пагранічнікаў); Цітова, дамы № 3, 11А; завулак Купальскі.

Участак № 4 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 15 імя Д.М. Карбышава г. Гродна”, г. Гродна, вул. Міра, 15). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Гагарына (ад вуліцы Цітова да канца), выключаючы дом № 18Б; Гогаля (ад вуліцы Міра да вуліцы Савецкіх Пагранічнікаў), выключаючы дамы №№ 3, 5; Манюшкі, дом №1; Савецкіх Пагранічнікаў, дамы №№ 98, 100.

Участак № 5 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – Установа адукацыі (далей – УА) “Гродзенскі гандлёвы каледж” Белкаапсаюза, г. Гродна, вул. Паповіча, 2). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Паповіча, дамы №№ 4, 4А, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 21, 29; Савецкіх Пагранічнікаў, дамы №№ 116/1, 116А, 122 і дамы індывідуальнай жылой забудовы (ад вуліцы Соламавай да канца); завулак Паповіча.

Участак № 6 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскае дзяржаўнае вучылішча алімпійскага рэзерву”, г. Гродна, вул. Паповіча, 1). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Кальцавая; Крайняя; Паповіча, дамы №№ 1, 15, 15А, 17, 19, 23, 25, 31, 33, 33А, 35, 35А, 37; Рачная; Савецкіх Пагранічнікаў, дамы №№ 112, 114, 120; Соламавай, дамы №№ 36, 38, 42 і дамы індывідуальнай жылой забудовы; Сустрэчная; завулкі: Сустрэчны; Кальцавы; Крайні; Соламавай 1-ы, 2-і, 3-і.

Участак № 7 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УАЗ “Гарадская клінічная бальніца хуткай медыцынскай дапамогі г. Гродна”, г. Гродна, вул. Савецкіх Пагранічнікаў, 115). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць Установа аховы здароўя “Гарадская клінічная бальніца хуткай медыцынскай дапамогі г. Гродна”.

Участак № 8 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 19 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Галавічы, 28). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Вянечная; Вярбовая; Галавічы; Гарадзенская; Дастойная; Дзмітрыеўка; Добрая; Драздовая; Залацістая; Запрудная; Іскрыстая; Карунковая; Карэтная; Кругавая; Ласосна; Мануфактурная; Млынарная; Новікі; Пакроўская; Ткацкая; Хлебная; Чарадзейная; Яловая; завулкі: Вянечны; Млынарны; Мануфактурны; Ласосна; мікрараён індывідуальнай жылой забудовы “Баранавічы”, вайсковыя часці №№ 51171, 41756.

Участак № 9 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 3 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Соламавай, 58). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Лізы Чайкінай, дамы №№ 10, 28, 49; Савецкіх Пагранічнікаў, дом № 116; Соламавай, дамы №№ 56, 60, 62, 66, 66А, 68, 70, 72, 72А, 74.

Участак № 10 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 3 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Соламавай, 58). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Лізы Чайкінай, дамы №№ 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 31, 41, 45, 51; Савецкіх Пагранічнікаў, дом № 118/1; Соламавай, дамы №№ 40, 44, 48, 48А, 48Б, 50, 52, 54, 78, 80.

Участак № 11 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 20 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Соламавай, 76). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць вуліца Фолюш, дамы №№ 1, 2, 6 – 11, 13 – 17, 15/1, 15/2, 15/12, 15/34 – 15/37, 15/181 - 15/186, 15/188 – 15/194, 15/191А, 15/195 - 15/199.

Участак № 12 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 20 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Соламавай, 76). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: плошча Дзекабрыстаў, выключаючы дамы №№ 1, 1А; вуліцы: Бертэля (ад вуліцы Сонечнай да вуліцы Сакалоўскага); Ганіёнская (ад завулка Калектыўнага да вуліцы Рэпіна); Герцэна; Дзекабрыстаў; Індустрыяльная; Лазо; Мазавецкая; Паповіча, дом № 39; Песцеля; Рэпіна, дамы па цотным боку з № 4 па № 36; Рылеева; Сакалоўскага; Фрунзе; Лізы Чайкінай, дамы па няцотным боку з № 11 па № 25 і дом № 35; Шасэйная (ад вуліцы Мікалаева да вуліцы Сакалоўскага); Шаўчэнкі; Шчадрына; завулак Шасэйны; праезды: Дзекабрыстаў; Ганіёнскі.

Участак № 13 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 37 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Соламавай, 155). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць вуліца Фолюш, дамы №№ 28, 29, 35, 36, 39, 15/187, 15/200, 15/200А, 15/201, 15/201А, 15/202, 15/203, 15/205, 15/206, 15/207, 15/208, 15/216, 15/216А.

Участак № 14 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 37 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Соламавай, 155). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Соламавай, дом № 139; Фолюш, дамы №№ 15/204, 15/204А, 15/226, 15/209, 15/210, 15/211, 15/212, 15/212А, 15/213, 15/214, 15/215.

Участак № 15 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 37 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Соламавай, 155). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Соламавай, дамы №№ 135, 139А, 141, 141А, 143, 145, 145А, 147, 149, 151, 151А, 153, 153А; Фолюш, дом № 15/217.

Участак № 16 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вайсковая часць 05733, г. Гродна, вул. Фолюш, 6). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вайсковыя часці №№ 05733, 30677, 97097, ваенны факультэт установы адукацыі “Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы”.

Участак № 17 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 4 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Рэпіна, 17). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць вуліца Соламавай, дамы №№ 84, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 116, 118, 126.

Участак № 18 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 4 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Рэпіна, 17). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Рэпіна, дамы №№ 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45; Соламавай, дамы №№ 120, 120А, 122.

Участак № 19 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзіцячы пакой “Пунцовыя ветразі”, г. Гродна, вул. Рэпіна, 5А). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Рэпіна, дамы №№ 1, 1А, 3, 5, 9, 11, 13, 15; Соламавай, дамы №№ 98/1, 128, 130, 134, 136, 138.

Участак № 20 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 12 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Паповіча, 32). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць вуліца Паповіча, дамы №№ 24, 24А, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52.

Участак № 21 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 12 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Паповіча, 32). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць плошча Дзекабрыстаў, дамы №№ 1, 1А; вуліцы: Бертэля (ад вуліцы Мікалаева да вуліцы Сонечнай); Ганіёнская (ад вуліцы Лелявеля да завулка Калектыўнага); Гогаля (ад вуліцы Лелявеля да канца); Калектыўная; Кутузава (ад вуліцы Мікалаева да вуліцы Сонечнай); Лелявеля (ад вуліцы Цітова да вуліцы Шасэйнай); Манюшкі (ад вуліцы Савецкіх Пагранічнікаў да канца); Мігаўская; Мікалаева; Паповіча, дом № 48; Садовая; Сонечная; Шасэйная (ад вуліцы Лелявеля да вуліцы Мікалаева); завулкі: Калектыўны; Ласасянскі; Манюшкі.

Участак № 22 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 6 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Гарнавых, 31). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Арджанікідзэ; Вішнёвая; Гданьская; Гогаля (ад вуліцы Савецкіх Пагранічнікаў да вуліцы Лелявеля); Зана; Курбатава; Нямцэвіча; Палеская; Разанава; Савецкіх Пагранічнікаў (дамы па цотным боку ад пачатку вуліцы да завулка Ласасянскага), уключаючы дамы №№ 94, 96, 96А; Суворава, дамы №№ 13, 19; Сыракомлі (ад вуліцы Савецкіх Пагранічнікаў да канца); Цітова (ад вуліцы Савецкіх Пагранічнікаў да канца); Чэхава; Чырвонагвардзейская; Шэрая; завулкі: Курбатава; Суворава.

Участак № 23 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 6 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Гарнавых, 31). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Аб’язная; Гарнавых (ад вуліцы Савецкіх Пагранічнікаў да вуліцы Суворава); Жалезная; Крылова; Курпеўская; Кутузава (ад вуліцы Сакалоўскага да вуліцы Сонечнай); Лелявеля (ад вуліцы Цітова да вуліцы Жалезнай); Ліпская; Някрасава; Скосная; Суворава (ад адкрытага акцыянернага таварыства (далей – ААТ) “Гродзенскi шклозавод” да вуліцы Гарнавых), уключаючы дамы №№ 9, 11, 11Б, 15, 19А, 21, 23, 25, 27, 27Б; завулак Жалезны.

Участак № 24 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны палітэхнічны каледж”, г. Гродна, вул. Суворава, 254). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Акульная; Беластоцкая; Бруснічная; Гарнавых (ад вуліцы Суворава да вуліцы Скоснай); Каўбасінская; Ксцінская; Лісіная Горка; Міжсаўгасная; Прафсаюзная; Сакольская; Сельская; Суворава (ад вуліцы Гарнавых да канца), выключаючы дамы №№ 9, 11, 11Б, 13, 15, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 27Б; Супольная; Халодная; завулкі: Ксцінскі; Беластоцкі; Каўбасінскі; станцыя Ласосна.

Участак № 25 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – філіял “Грузавы аўтамабільны парк № 2 г. Гродна” ААТ “Гроднааблаўтатранс”, г. Гродна, вул. Пучкова, 28). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Брэсцкая; Выдавецкая; Дальняя; Заходняя; Зоі Касмадзямянскай; Калініна; Лютаўская; Матросава; Пучкова; Узгорыстая; Усава; Чырвонасцяжная; завулкі: Пучкова; Заходні; Дальні 1-ы, 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы, 6-ы, 7-ы; Калініна 1-ы, 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы; тупік Малы.

Участак № 26 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны прафесіянальны тэхналагічны каледж”, г. Гродна, вул. Славінскага, 7). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Славінскага, выключаючы дамы №№ 3, 4Б, 5; Томіна, дамы №№ 6, 6А, 6Б, 8, 10, 12; вайсковыя часці №№ 41780, 97035, 97040.

Участак № 27 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 33 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Томіна, 28). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Славінскага, дамы №№ 3, 5; Томіна, дамы №№ 8А, 12А, 12Б, 12В, 12Г, 12Д, 14, 14А, 14Б, 14/1, 16, 18, 18А, 20.

Участак № 28 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны прафесіянальны ліцэй будаўнікоў № 1”, г. Гродна, праспект Янкі Купалы, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспект Янкі Купалы, дамы па няцотным боку з № 1 па № 25 і дамы №№ 2/1, 6, 8, 10, 10А, 12, 12А, 14, 16, 20; вуліцы: Гая, дамы №№ 2А, 3, 5, 7, 9, 9А, 11; Збажовая; Крутая; Перамогі, выключаючы дамы №№ 27, 34, 36; завулак Перамогі.

Участак № 29 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны прафесіянальны ліцэй будаўнікоў № 1”, г. Гродна, праспект Янкі Купалы, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 22, 27, 37, 41, 45; вуліца Пестрака, дамы №№ 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34.

Участак № 30 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны музычны каледж”, г. Гродна, праспект Янкі Купалы, 53). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць праспект Янкі Купалы, дамы №№ 24, 33, 35, 39, 43, 57, 72/1.

Участак № 31 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 3 імя В.М. Усава г. Гродна”, г. Гродна, вул. Фамічова, 16). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспект Янкі Купалы, дамы №№ 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 46, 50, 54, 64; вуліцы: Гая, дамы №№ 25, 27; Фамічова, дом № 17.

Участак № 32 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 3 імя В.М. Усава г. Гродна”, г. Гродна, вул. Фамічова, 16). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Гая, дамы №№ 15, 17, 17А, 19, 21, 23, 29, 31, 31А, 33; Фамічова, дамы №№ 4, 8, 10, 12, 14.

Участак № 33 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 1 імя акадэміка Я.Ф. Карскага г. Гродна”, г. Гродна, праспект Янкі Купалы, 82). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць праспект Янкі Купалы, дамы №№ 72/2, 72/3, 72/4, 80, 84/1.

Участак № 34 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 1 імя акадэміка Я.Ф. Карскага г. Гродна”, г. Гродна, праспект Янкі Купалы, 82). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць праспект Янкі Купалы, дамы №№ 73, 78, 80/2, 84, 88, 88А.

Участак № 35 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 1 імя акадэміка Я.Ф. Карскага г. Гродна”, г. Гродна, праспект Янкі Купалы, 82). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспекты: Кляцкова, дамы №№ 96, 98, 102, 104, 106; Янкі Купалы, дом № 80/1.

Гродзенская-Кастрычніцкая выбарчая акруга № 50:

Участак № 1 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 9 імя Ф.П. Кірычэнкі г. Гродна”, г. Гродна, вул. Пестрака, 34/1). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспект Кляцкова, дом № 14; вуліцы: Перамогі, дамы №№ 27, 36; Пестрака, дамы №№ 34А, 38, 38/1, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50.

Участак № 2 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 9 імя Ф.П. Кірычэнкі г. Гродна”, г. Гродна, вул. Пестрака, 34/1). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспект Кляцкова, дамы №№ 2, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 22, 24, 30, 32; вуліца Перамогі, дом № 34.

Участак № 3 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 9 імя Ф.П. Кірычэнкі г. Гродна”, г. Гродна, вул. Пестрака, 34/1). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспект Кляцкова, дамы №№ 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вуліца Пестрака, дамы №№ 30, 54, 58.

Участак № 4 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 26 г. Гродна”, г. Гродна, праспект Янкі Купалы, 55). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспекты: Кляцкова, дамы №№ 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70; Янкі Купалы, дамы №№ 51, 61.

Участак № 5 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 26 г. Гродна”, г. Гродна, праспект Янкі Купалы, 55). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспекты: Кляцкова, дамы №№ 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Янкі Купалы, дамы №№ 47, 69, 71.

Участак № 6 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УАЗ “Гарадская клінічная бальніца № 4 г. Гродна”, г. Гродна, праспект Янкі Купалы, 89). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць Установа аховы здароўя “Гарадская клінічная бальніца № 4 г. Гродна”.

Участак № 7 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 34 г. Гродна”, г. Гродна, шаша Індурская, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспект Кляцкова, дамы №№ 23/1, 25, 29, 35, 37, 39, 41, 41А, 43; вуліца Кабяка, дамы №№ 12/4, 16, 18, 18А.

Участак № 8 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 34 г. Гродна”, г. Гродна, шаша Індурская, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць вуліца Кабяка, дамы №№ 8, 8/3, 8/4, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3.
Участак № 9 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 34 г. Гродна”, г. Гродна, шаша Індурская, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць праспект Кляцкова, дамы №№ 7, 9, 11, 13, 13Б, 13/1, 15, 17, 19, 21, 21А, 21/1, 23, 23/2.

Участак № 10 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 31 г. Гродна”, г. Гродна, шаша Індурская, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспект Кляцкова, дамы №№ 1, 3, 5; шаша Індурская, дамы №№ 4/1, 4/2.

Участак № 11 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 31 г. Гродна”, г. Гродна, шаша Індурская, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: шаша Індурская, дамы №№ 2, 4; 4А, 6, 10; вуліца Кабяка, дом № 2.

Участак № 12 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 31 г. Гродна”, г. Гродна, шаша Індурская, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць вуліца Кабяка, дамы №№ 4/1, 4/2, 4/3, 8А, 8/1, 8/2.

Участак № 13 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 38 г. Гродна”, вул. Вішнявецкая, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Кабяка, дамы №№ 11, 11А, 15, 15А, 17, 19, 21, 21А; Хімікаў, дамы №№ 1, 3, 3А; Вішнявецкая, дамы №№ 16, 18.

Участак № 14 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 38 г. Гродна”, вул. Вішнявецкая, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Кабяка, дамы №№ 3, 3А, 3Б, 7, 7А, 9, 9Б; Вішнявецкая, дамы №№ 2, 2А, 4, 6, 8, 12, Вішнявец.

Участак № 15 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 38 г. Гродна”, вул. Вішнявецкая, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Кабяка, дамы №№ 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 35, 37; Хімікаў, дамы №№ 6, 8, 10; завулак Паўднёвы, дамы №№ 12, 14, 16.

Участак № 16 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 38 г. Гродна”, вул. Вішнявецкая, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Кабяка, дом № 43; Хімікаў, дом № 24; Паўднёвая, дамы №№ 7, 9, 9А, 9Б, 11, 13; завулак Паўднёвы, дамы №№ 2, 4.

Участак № 17 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 38 г. Гродна”, вул. Вішнявецкая, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Кабяка, дамы №№ 41, 41/1, 41/2, 45; Паўднёвая, дамы №№ 1, 1Б, 3, 3А, 3Б, 5; Солы; завулак Паўднёвы, дамы №№ 3, 5, 7; мікрараён індывідуальнай жылой забудовы “Пагараны – Кашэўнікі”.

Участак № 18 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 40 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Крамко, 29). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Крамко, дамы №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А; 8, 8А, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 19, 19А, 23; Паўднёвая, дом № 4.

Участак № 19 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 40 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Крамко, 29). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Паўднёвая, дамы №№ 12, 12А, 15, 15А, 17, 19, 19А, 21, 21А; Крамко, дамы №№ 12, 12А, 14, 14А, 25, 27, 27А; Стралковая, дом № 7, 11, 11А.

Участак № 20 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 40 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Крамко, 29). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Паўднёвая, дамы №№ 20, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26, 26А, 28, 28А, 28Б; Стралковая, дом № 19, Саломенкаўская.

Участак № 21 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 35 імя М.А.Волкава г. Гродна”, г. Гродна, вул. Фурсенкі, 2). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Адэльская; Аксамітная; Алешы; Аляксандровіча; Аптымістычная; Арэхавая; Баброўскага; Баліцкага; Белавежская; Верхняя; Вузкая; Вясковая; Грыбная; Дамейкі; Заменгофа; Званковая; Зорная; Ізумрудная; Кавязіна; Казачная; Кірычэнкі; Краявідная; Лагодная; Ланскога; Летняя; Малая; Міхася Чарота, Меладычная; Навасельная; Налкоўскай; Паэтычная; Прамянёвая; Сівачова; Сяброўская; Ураджайная; Цішкі Гартнага, Цэнтральная; Чабаровая; Чарнічная; Шарыпава; Школьная; Шчаслівая; Шчодрая; Шырокая; Фурсенкі; Цяністая; Садакова; завулак Садакова.

Участак № 22 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 35 імя М.А.Волкава г. Гродна”, г. Гродна, вул. Фурсенкі, 2). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Падстанцыя Паўднёвая; Асенняя; Грыгаровіча; Жнівеньская; Каштанавая; Лугавая; Рагачэўскага; Айчынная (дамы па цотным боку); Славянская; Кавальская; Ганчарная; Рошчынская; Малахавіцкая; Фабрычная; завулкі: Малахавіцкі; Фабрычны 2-гі; Рошчынскі; Жнівеньскі; Асенні 1-ы, 2-і, 3-і.

Участак № 23 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 39 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Агінскага, 44А). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Вялікая Альшанка, дамы №№ 3, 3А, 5, 11; Агінскага, дом № 33 і дамы (па цотным боку) ад вуліцы Айчыннай да вуліцы Напалеона Орды, выключаючы дамы №№ 24, 24А; Напалеона Орды, дамы №№ 16, 18, 18А; Айчынная (дамы па няцотным боку).

Участак № 24 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 39 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Агінскага, 44А). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Францішка Багушэвіча; Уладзіміра Караткевіча, выключаючы дом № 7; Напалеона Орды (дамы ад вуліцы Агінскага да вуліцы Францішка Багушэвіча, выключаючы дамы №№ 16, 18, 18А); Агінскага (дамы па няцотным боку ад вуліцы Айчыннай да вуліцы Напалеона Орды), Старая Альшанка.

Участак № 25 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 39 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Агінскага, 44А). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Агінскага (дамы ад вуліцы Напалеона Орды да вуліцы Уладзіміра Караткевіча, выключаючы дом № 33); Уладзіміра Караткевіча, дом № 7.

Участак № 26 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 39 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Агінскага, 44А). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Напалеона Орды (дамы ад вуліцы Вялікая Альшанка да вуліцы Агінскага); Вялікая Альшанка, дамы №№ 9, 9А, 15, 17, 25, 27; Агінскага, дамы №№ 24, 24А.

Участак № 27 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – Дзяржаўная ўстанова “Цэнтр культуры г. Гродна”, г. Гродна, вул. Воўкава, 10). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Льва Бакста; Бандоўскага; Мінейкі; Бажоры; Воўкава; Скамарошкі; 8 Сакавіка; Альшанская; Азёрная; Гродзенская; Дружбы; Славінскага, дом № 4Б; завулкі: Фабрычны; Маладзёжны; Азёрны.

Гродзенская-Цэнтральная выбарчая акруга № 51:

Участак № 31 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – інтэрнат ААТ “Гроднапрамбуд”, г. Гродна, вул. Лідская, 27). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспект Румлёўскі, дом № 4А; вуліцы: Лідская, дамы №№ 21, 23, 27, 29А, 29Б, 29В; Друцк; завулак Белуша 2-і, дамы №№ 10, 12.

Участак № 32 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – інтэрнат ААТ “Гродна Азот”, г. Гродна, завулак Белуша 2-і, 4). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Лідская, дом № 25; Белуша, дамы №№ 19, 22; завулак Белуша 2-і, дамы №№ 2, 3, 4, 12А.

Участак № 33 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 11 імя генерала арміі А.І. Антонава г. Гродна”, г. Гродна, вул. Белуша, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Антонава; Мулярская; Прыгарадная; Ціхая; Чыстая; Навасельская; Саўгасная; Прамысловая; Падольная (ад чыгуначнага маста да канца); Праванабярэжная; Белуша, дамы №№ 2, 2А, 8, 8А, 10, 20А, 20Б; завулкі: Ціхі 1-ы, 2-і; Прыгарадны 1-ы, 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы, 6-ы, 7-ы; Парахавы; Падольны 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы.

Участак № 34 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 11 імя генерала арміі А.І. Антонава г. Гродна”, вул. Белуша, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспект Касманаўтаў (ад вуліцы Антонава да вуліцы Пралетарскай), выключаючы дом № 27; Белуша, выключаючы дамы №№ 2, 2А, 8, 8А, 10, 19, 20А, 20Б, 22, 51; Татарская; Камбайнерская; Трактарная; Лідская, выключаючы дамы №№ 21, 23, 25, 27, 29А, 29Б, 29В; завулкі: Белуша 1-ы; Лідскі; вайсковая часць № 2141.

Участак № 35 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – факультэт фізічнай культуры УА “Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы”, г. Гродна, вул. Захарава, 32). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспект Касманаўтаў, дом № 27; вуліцы: Захарава; Вакзальная; Парахавая; Шчорса, дамы №№ 4, 8, 10, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 17, 18, 20; Касцюшкі; Разіна; Дземчанкі; Стаханаўская; Багдана Хмяльніцкага; Кармелюка; Арцёма; Чырвонаармейская (ад пачатку да вуліцы Касцюшкі), уключаючы дом № 61А; вайсковая часць № 5522.

Участак № 36 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 13 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Бярозавая, 2). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспект Касманаўтаў (ад вуліцы Пралетарскай да вуліцы Пераможная); вуліцы: Сасновая; Пралетарская (ад вуліцы Шчорса да праспекта Касманаўтаў); Асавіяхімаўская; Кляновая; Спартакаўская; Брацкая; Пераможная; Бярозавая; Шчорса, дамы №№ 24, 25, 28, 32, 32А; завулкі: Магістральны; Пераможны 1-ы, 2-і, 3-і.

Участак № 37 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 7 г. Гродна”, г. Гродна, праспект Касманаўтаў, 38Б). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць праспект Касманаўтаў (ад вуліцы Пераможнай да канца); вуліцы: Берагавая; Папова; Панямуньская; Прагулачная; Усходняя; Шчорса, дамы №№ 27, 31, 35, 37, 38 А, 41, 43, 43А, 45, 47, 49.

Участак № 38 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УАЗ “Гродзенскі абласны клінічны цэнтр “Псіхіятрыя – наркалогія”, г. Гродна, вул. Обухава, 15). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць Установа аховы здароўя “Гродзенскі абласны клінічны цэнтр “Псіхіятрыя – наркалогія”.

Участак № 39 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – iнтэрнат УА “Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы”, г. Гродна, вул. Пралетарская, 16). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Шчорса, дамы №№ 30, 30А, 30Б, 30В, 34, 36, 38, 40, 44, 50, 50А, 54; Пралетарская (ад вуліцы Азёрская шаша да вуліцы Шчорса), выключаючы дамы №№ 54, 63, 65, 67, 67/1, 67/2, 71, 73, 91Б, 91В; завулак Пралетарскі.

Участак № 40 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 5 г. Гродна”, г. Гродна, вул. Пралетарская, 69). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы: Мендзялеева; Чырвонаармейская (ад вуліцы Касцюшкі да вуліцы Азерская шаша); Пралетарская, дамы №№ 63, 65, 67, 67/1, 67/2, 71, 73; Шчорса, дамы №№ 50/1, 50/2, 52, 56, 58; завулак Мендзялеева.



Участак № 41 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – iнтэрнат Гродзенскай ЦЭЦ – 2, г. Гродна, шаша Азёрская, 13). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць шаша Азёрская; вуліцы: Маякоўскага; Гастэла; Мічурына; Заслонава; Пралетарская, дамы №№ 54, 91Б, 91В; Чыгуначная; Жукоўскага; Куйбышава; Шышкіна; Карскага; Аульская; Якуба Коласа; завулкі: Першы; Загарадны; Сярэдні; Чыгуначны; Жукоўскага; Заслонава; Карскага 1-ы, 2-і; Шышкіна; Куйбышава 1-ы, 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы; Якуба Коласа.

Кіраўнік адміністрацыі А.А.Бубен




Выконваючы абавязкі

кіраўніка спраў адміністрацыі Л.П.Барысава



Каталог: pictures
pictures -> Общая Ап-т Етаж зп тераса Подвал Гараж Об части Площадь Цена
pictures -> Закон Республики Беларусь от 14 мая 2001 г. №16-з
pictures -> Утварыць на тэрыторыі Кастрычніцкага раена г. Гродна 64 ўчасткі для галасавання і прысвоіць ім наступныя нумары
pictures -> Адміністрацыя Кастрычніцкага раена г. Гродна
pictures -> Аб утварэнні ўчасткаў для галасавання па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
pictures -> У суд Кастрычніцкага раёна г. Гродна Спагнаннiк
pictures -> У суд Кастрычнiцкага раёна г. Гродна Ісцец
pictures -> У суд Кастрычніцкага раёна г. Гродна Ісцец


Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал