Хімічная тэхналогія арганічных рэчываў, матэрыялаў і вырабаў



Дата канвертавання28.11.2016
Памер51.9 Kb.



Спецыяльнасць “Хімічная тэхналогія арганічных рэчываў, матэрыялаў і вырабаў”:



Піліпенак

Васілій

Леанідавіч

2 курс



Пархоменка

Ганна

Мікалаеўна

2 курс



Пархоменка

Аляксандр

Мікалаевіч

2 курс



Глушчэня

Віктар

Мікалаевіч

2 курс



Паус

Кацярына

Рыгораўна

2 курс



Пержаніца

Уладзімір

Васільевіч

2 курс



Карпава

Вольга

Леанідаўна

2 курс



Карпаў

Аляксей

Аляксандравіч

2 курс



Коўгар

Максім

Сяргеевіч

2 курс



Гапееў

Сяргей

Аляксандравіч

2 курс


Спецыяльнасць “Машыны і апараты хімічных вытворчасцей і прадпрыемстваў будаўнічых матэрыялаў”:



Венцель

Аляксандр

Анатольевіч

2 курс



Чэркас

Сяргей

Уладзіміравіч

2 курс



Калелаў

Юрый

Талегенавіч

2 курс



Цітоў

Віктар

Алегавіч

2 курс



Шут

Мікалай

Алегавіч

2 курс


Спецыяльнасць “Хімічная тэхналогія неарганічных рэчываў, матэрыялаў і вырабаў”:



Прыгодзіч

Юлія

Ігараўна

2 курс



Асмалоўская

Дар’я

Яўгенаўна

2 курс


Спецыяльнасць “Біятэхналогія”:



Гурэцкі

Мікіта

Сяргеевіч

2 курс



Філіпчык

Алена

Аляксандраўна

2 курс



Бурнасава

Анастасія

Яўгеньеўна

2 курс



Яновіч

Хрысціна

Андрэеўна

2 курс



Снегур

Міхаіл

Леонавіч

2 курс


Спецыяльнасць “Лясная гаспадарка”:



Сабалюк

Аляксандр

Юр’евіч

2 курс



Згірскі

Аляксандр

Аляксандравіч

2 курс



Нікалайчык

Сяргей

Анатольевіч

2 курс



Казакоў

Яўгеній

Уладзіміравіч

2 курс



Каваленка

Ларыса

Іванаўна

2 курс



Бумагіна

Святлана

Іванаўна

2 курс



Лобач

Дзяніс

Мікалаевіч

2 курс


Спецыяльнасць “Эканоміка і кіраванне на прадпрыемстве”:



Шакун

Арцем

Сяргеевіч

2 курс



Бацяноўская

Яўгенія

Віктараўна

2 курс



Каладзянец

Міхаіл

Аляксандравіч

2 курс



Узвараў

Іван

Анатольевіч

2 курс


Спецыяльнасць “Тэхналогія дрэваапрацоўчых вытворчасцей”:



Шымановіч

Сяргей

Ігаравіч

2 курс


Спецыяльнасць “Фізіка-хімічныя метады і прыборы кантролю якасці прадукцыі”:



Клімовіч

Юлія

Аляксееўна

2 курс



Маляўка

Алена

Уладзіміраўна

2 курс



Краснагір

Аляксандра

Пятроўна

2 курс



Богдан

Надзея

Мікалаеўна

2 курс



Касьян

Ганна

Віктараўна

2 курс


Спецыяльнасць “Тэхналогія паліграфічных вытворчасцей”



Філіпаў

Яўген

Вячаслававіч

2 курс



Каталог: Portals
Portals -> Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2014-2015 навучальным годзе
Portals -> Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2014-2015 навучальным годзе
Portals -> Спіс студэнтаў 1-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2014-2015 навучальным годзе
Portals -> Пасяджэнне 1-е “О мой нязводны род, ён моцны духам ”
Portals -> Вынікі круглагадовай алімпіяды па беларускай мове
Portals -> Рэктар бдту прафесар I. М. Жарскi
Portals -> Фармацэўтычная хімія Вучэбная праграма ўстановы вышэйшай адукацыі
Portals -> Рэктар бдту прафесар I. М. Жарскi
Portals -> Вучэбны план спецыяльнасць: 1-89 02 02 Турызм І прыродакарыстанне


Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал