Конкурсу маладых талентаў " Зорка ўзышла над Беларуссю" Намінацыя "Эстрадныя спевы"



Дата канвертавання17.06.2016
Памер24.05 Kb.
ТыпКонкурс
Спіс

кандыдатаў для удзелу ў заключным этапе

Рэспубліканскага конкурсу маладых талентаў

Зорка ўзышла над Беларуссю”


Намінацыя “Эстрадныя спевы”
Радзікевіч Алена Барысаўна – выкладчык установы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацтваў”

Юркоў Раман Уладзіміравіч – навучэнец установы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны музычны каледж імя М.А. Рымскага-Корсакава”

Халатава Маргарыта Армэнаўна – салістка Заслужанага аматарскага калектыву Рэспублікі Беларусь тэатра песні “Шына-най” дзяржаўнай установы культуры “Палац мастацтваў г.Бабруйска”
Намінацыя “Народныя спевы”
Катлярова Вікторыя Сяргееўна – навучэнка ўстановы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны музычны каледж імя М.А. Рымскага-Корсакава”

Новік Юлія Міхайлаўна – навучэнка ўстановы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны музычны каледж імя М.А.Рымскага-Корсакава”

Зылянкова Вольга – навучэнка ўстановы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацтваў”
Намінацыя “Размоўны жанр”
Паўлава Ганна Паўлаўна – студэнтка ДУ ВПА “Беларуска-Расійскі універсітэт”
Намінацыя “Аўтарская песня”:
Анжанкоў Віталь Аляксандравіч – памагаты камандзіра ўзвода Дэпартамента аховы Касцюковіцкага райвыканкама
Намінацыя “Сучасны танец”
Народны ансамбль танца “Алеся” установы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацтваў”

Харэаграфічны ансамбль “Tap Tiyers” установы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацтваў”

Народны ансамбль танца “Альянс” установы адукацыі “Дзяржаўная сярэдняя школа-каледж мастацтваў г. Бабруйска”
Намінацыя “Дэкаратыўна-прыкладное мастацтва”
Пахомчык Канстанцін Віктаравіч – навучэнец установы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацтваў”

Калеснікаў Арцём Віктаравіч – навучэнец установы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацтваў”

Бярнацкая Наталля Мікалаеўна – настаўніца дзіцячай мастацкай школы, г.Крычаў
Намінацыя “Скульптура”:

Мельнікаў Андрэй Уладзіміравіч – настаўнік Касцюковіцкай дзіцячай школы мастацкіх рамёстваў

Мінькоў Аляксандр Віктаравіч – настаўнік сярэдняй школы № 2 г.Магілёва
Намінацыя “Жывапіс і графіка”:
Дамарацкі Аляксандр Мікалаевіч – настаўнік Горацкай дзіцячай школы мастацкіх рамёстваў

Прашковіч Ганна Канстанцінаўна – настаўніца сярэдняй школы № 2 г.Магілёва

Якіменка Марыя Уладзіміраўна – навучэнка ўстановы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацтваў”
Намінацыя “Дызайн”:
Грыбок Іна Паўлаўна – навучэнка ўстановы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацваў”

Журавовіч Анастасія Юр’еўна – навучэнка ўстановы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацтваў”

Хутарцова Наталля Генадзьеўна – навучэнка ўстановы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацтваў”
Намінацыя “Фатаграфія”
Грыгор’ева Таццяна Васільеўна – вучаніца Глускай раённай гімназіі

Аўсянік Сяргей Аляксандравіч – фотакарэспандэнт установы “Рэдакцыя раённай газеты “Кіравец”, г.п.Кіраўск



Мазько Юлія Сяргееўна – студэнтка ДУ ВПА “Беларуска-Расійскі універсітэт”






Каталог: files
files -> Конкурс журналісцкіх матэрыялаў "твой стыль"
files -> Кроніка грамадскага жыцця Гарадзеншчыны ад грамадскага аб’яднання “Цэнтр “Трэці сектар”
files -> Праграма Artes liberales 2013 (12–28. 02)
files -> Культурная праграма Першага нацыянальнага форуму “Музеі Беларусі”
files -> Штомесячны агляд эканомікі беларусі
files -> Пазакласны занятак па музыцы. Калейдаскоп дзіцячых фальклорных гульняў
files -> Паводле лірычных твораў А. С. Пушкіна мы іграем пушкіна
files -> 18 кастрычніка 2012 г. 1522 Аб узнагароджанні Ганаровай
files -> Клубы і аматарскія аб’яднанні Назва бібліятэкі


Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал