Конкурсу па гісторыі, беларускай мове і літаратуры для вучняў 8 -9-х класаў "Залатая літара"



Дата канвертавання15.05.2016
Памер129.66 Kb.
ТыпКонкурс
Шаноўныя ўдзельнікі гарадскога конкурсу па гісторыі, беларускай мове і літаратуры для вучняў 8 -9-х класаў “Залатая літара”, да 500-годдзя беларускага кнігадрукавання, які прайшоў 28.04.2016!

Віншуем пераможцаў і дзякуем усім камандам за ўдзел у конкурсе!

Прадстаўляем вашай увазе лепшыя вынікі.

 Навуч. установа

 Раён

Балы

Месца

Дыплом

Кіраўнік

Г 6

Сав.

135

1

Д

Сачук Наталля Міхайлаўна

Г 33

Фр.

132

2

Д

Бічэўская Жанна Міхайлаўна, Пазнякова Людміла Віктараўна

СШ 49

Фр.

128

3-4

Д

Молчан Таццяна Уладзіміраўна

Г 20

Фр.

128

3-4

Д

Рагуля Святлана Тарасаўна,

Рабчун Алена Міхайлаўна



Г 39-В

Фр.

126

5

Д

Багдановіч Тамара Чаславаўна

Г 22

Сав.

124

6

Д

Люціч Ірына Станіславаўна

Г 7

Парт.

116

7

Г

Сівіцкая Святлана Андрэеўна

СШ 27

Сав.

115

8-9

Г

Грышко Людміла Зянонаўна

СШ 199

Фр.

115

8-9

Г

Нікішкіна Святлана Валер’еўна

Г 13

Фр.

113

10-11

Г

Груздова Наталля Іванаўна,

Лоскат Раіса Мікалаеўна



СШ 210

Зав.

113

10-11

Г

Конухава Ніна Аляксееўна

Г 37

Фр.

112

12

Г

Каско Вольга Леанідаўна

Г 16-А

Цэнтр.

110

13

Г

Казырно Вольга Паўлаўна

Г 32-Б

Фр.

109

14

Г

Міклошка Жанна Леанідаўна

Г 15

Сав.

108

15-16

Г

Крыванос Юлія Вячаславаўна, Шчакаціхіна Ганна Валер’еўна

СШ 19

Сав.

108

15-16

Г

Шапкова Іна Міхайлаўна

СШ 12

Фр.

107

17

Г

Багданкевіч Святлана Іванаўна

СШ 16

Фр.

106

18

Г

Сінькевіч Наталля Іванаўна

Г 19-Б

Фр.

105

19

Г

Змачынская Наталля Іосіфаўна. Барысевіч Галіна Анатольеўна

Г 36

Лен.

104

20-21

Г

Фурс Кацярына Уладзіміраўна

СШ 178

Сав.

104

20-21

Г

Чмель Таццяна Вячаславаўна, Чацвярэнька Ігар Аляксеевіч

СШ 175

Фр.

103

22

Г

Вярчук Кацярына Аляксандраўна

СШ 157

Фр.

102

23

Г

Круглова Галіна Уладзіміраўна,

Саковіч Эліна Уладзіміраўна



Г 16-Б

Цэнтр.

101

24

Г

Кандраценя Вольга Іванаўна

Г 4

Фр.

100

25-26

Г

Замаронава Людміла Ігнацьеўна

Г 38

Перш.

100

25-26

Г

Ясенеў Уладзімір Анатольевіч

СШ 36

Лен.

98

27




Сулкоўская Алена Іосіфаўна

СШ 128

Фр.

97

28




Гвозд Валянціна Лявонцьеўна

Г 32-А

Фр.

96

29




Калугіна Анастасія Пятроўна

Г 18

Перш.

95

30




Цывілька Іна Іванаўна,

Дуброўская Ганна Ігараўна



Г 11

Перш.

93

31




Чэпік Алена Мікалаеўна

СШ 182

Парт.

92

32




Пяткевіч Марыя Леанідаўна

СШ 140

Фр.

90

33-34




Курбанава Святлана Аляксандраўна

СШ 207

Маск.

90

33-34




Бода Кацярына Міхайлаўна,

Корзун Яніна Стэфаўна



Г 19-А

Фр.

88

35-36




Змачынская Наталля Іосіфаўна, Купіч Алена Аляксееўна

СШ 72

Парт.

88

35-36




Федчанка Людміла Аркадзьеўна

СШ 11

Кастр.

87

37-40




Багдановіч Наталля Васільеўна

СШ 121

Перш.

87

37-40




Буйневіч Вольга Антонаўна

Г 14

Зав.

87

37-40




Сялевіч Віялета Ігараўна

Г 21

Зав.

87

37-40




Гурская Інэса Мікалаеўна

СШ 101

Маск.

86

41-42




Ткацэвіч Валерый Міхайлавіч

СШ 177

Перш.

86

41-42




Асіповіч Ніна Уладзіміраўна

Г 35

Кастр.

85

43




Аніковіч Наталля Віктараўна, Пелых Ірына Мікалаеўна

Г 50

Цэнтр.

84

44




Гурыновіч Наталля Анатольеўна

СШ 28

Сав.

82

45-46




Бортнік Таццяна Іванаўна

СШ 137

Перш.

82

45-46




Багданава Таццяна Георгіеўна

СШ 108

Парт.

81

47




Чыстая Марына Леанідаўна

Г 39-А

Фр.

79

48-49




Марціновіч Алена Анатольеўна

СШ 6

Фр.

79

48-49




Капко Іна Аляксандраўна

СШ 30

Кастр.

78

50-51




Шынкевіч Валянціна Феліксаўна

СШ 54

Лен.

78

50-51




Дадонава Вольга Мікалаеўна

СШ 64

Сав.

77

52




Кірычэнка Аляксандр Іванавіч

Г 31

Фр.

76

53-54




Цэдрык Святлана Леанідаўна

СШ 162

Зав.

76

53-54




Яновіч Алена Дзмітрыеўна

СШ 68

Зав.

75

55




Швядкова Аксана Мікалаеўна

СШ 43

Зав.

73

56




Вылягжаніна Наталля Мікалаеўна

Г 39-Б

Фр.

70

57




Ярхова Алена Іванаўна

Запрашаем да ўдзелу ў наступных мерапрыемствах па беларускай філалогіі!
Куратары: Шчасная Кацярына Дзмітрыеўна,

Паўлава Алена Пятроўна, тэл. 233-80-90

: temp -> intel -> 2015
2015 -> Конкурсу "Скарбы мовы: просты сказ"
2015 -> Дарагія ўдзельнікі літаратурнай гасцёўні “Думаць вершы”!
2015 -> Конкурсу па беларускай літаратуры для вучняў 10 -11-х класаў "Знак таленту"
intel -> Паважаныя аматары беларускай паэзіі і прозы! 22. 11. 2016 г запрашаем Вас у кіналекцыйную залу Мінскага дзяржаўнага палаца дзяцей і моладзі на літаратурную гасцёўню
intel -> Віншуем пераможцаў! Лепшыя вынікі гарадскога конкурсу па беларускай мове для вучняў 8-х класаў“Скарбы мовы”




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка