Папярэджаньне чыноўнікам 2



Дата канвертавання15.05.2016
Памер37.75 Kb.
Папярэджаньне чыноўнікам 2

Прыводзім чарговы сьпіс чыноўнікаў, якім сябры і прыхільнікі Кансэрватыўна-Хрысьціянскай Партыі – БНФ накіравалі інфармацыйны матэрыял “Асіміляцыя – злачынства супраць чалавецтва”.

Спіс № 2
Лазавік М.І. сакратар Цэнтрвыбаркаму,

Кухарчык Пётр Дзмітрыевіч, рэктар Беларускага дзяржаўнага педагагічнага ўнівэрсітэту імя М.Танка,

Бачыла Аляксандр Аляксандравіч, начальнік упраўленьня юстыцыі Менскай вобласьці,

Шорыкаў Віктар Іванавіч, старшыня Магілёўскага гарвыканкаму,

Саўчанка Уладзімер Ягоравіч, старшыня Гарадзенскага аблвыканкаму,

Антоненка Аляксандр Ільіч, старшыня Гарадзенскага гарвыканкаму,

Бонахаў Дзьмітрый Міхайлавіч, старшыня Бабруйскага гарвыканкаму,

Цумараў Уладзімер Міхайлавіч, кіраўнік адміністрацыі Ленінскага р-на г. Магілёва,

Лебедзеў Яўген Аляксеевіч, кіраўнік адміністрацыі Кастрычніцкага р-на г. Магілёва,

Фёдараў Барыс Васільевіч, кіраўнік адміністрацыі Ленінскага р-на г. Гродна,

Пацэвіч Сяргей Лявонцьевіч, кіраўнік адміністрацыі Кастрычніцкага р-на г. Гродна,

Загорцаў Міхаіл Гаўрылавіч, кіраўнік адміністрацыі Ленінскага р-на г. Бабруйска,

Цеплякоў Сяргей Іванавіч, кіраўнік адміністрацыі Першамайскага р-на г. Бабруйска.
Старшыні райвыканкамаў Магілёўскай вобласці:

Ільянаў Аляксандр Мікалаевіч, Бялыніцкі р-н,

Шалкоўскі Міхаіл Уладзімеравіч, Бабруйскі р-н,

Кароцін Мікалай Мікалаевіч, Быхаўскі р-н,

Багель Аляксандр Іванавіч, Глусскі р-н,

Лагун Аляксандр Томашавіч, Дрыбінскі р-н,

Ісачэнка Аляксандр Міхайлавіч, Кіраўскі р-н,

Іваноў Валерый Мікалаевіч, Шклоўскі р-н,

Вішэўскі Фёдар Паўлавіч, Хоцімскі р-н,

Мацюлін Анатоль Алегавіч, Чавускі р-н,

Казаценка Мікалай Міхайлавіч, Чэрыкаўскі р-н,

Чыкіда Алег Іванавіч, Мсціслаўскі р-н,

Шукаловіч Пётр Яфімавіч, Асіповіцкі р-н,

Даніленка Уладзімер Пятровіч, Слаўгарадзкі р-н,

Пракопаў Іван Іванавіч, Крычаўскі р-н,

Гобараў Дзьмітрый Дзьмітрыевіч, Круглянскі р-н,

Разганаў Аляксандр Іванавіч, Магілёўскі р-н,

Крыжэвіч Сяргей Іванавіч, Клічаўскі р-н,

Барысаў Міхаіл Рыгоравіч, Касцюковіцкі р-н,

Веташкін Аляксандр Аляксандравіч, Краснапольскі.


Муха Іван Пятровіч, старшыня Чэрвеньскага райвыканкаму Менскай вобл.
Старшыні райвыканкамаў Гарадзенскай вобл.:

Кулак Анатоль Канстанцінавіч, Наваградзкі р-н,

Крупіца Іван Сямёнавіч, Сьвіслацкі р-н,

Прытчанка Васіль Васільевіч, Дзятлаўскі р-н,

Пракопік Валянцін Мікалаевіч, Іўеўскі р-н,

Шматко Іван Міхайлавіч, Карэліцкі р-н,

Савельеў Міхаіл Генадзьевіч, Ваўкавыскі р-н,

Дарашэвіч Іван Станіслававіч, Варанянскі р-н,

Васілеўскі Ян Янавіч, Гарадзнскі р-н,

Кавалько Адам Дзмітрыевіч, Астравецкі р-н,

Адамчык Юрый Уладзімеравіч, Ашмянскі р-н,

Сіцько Міхаіл Міхайлавіч, Бераставіцкі р-н,

Гоб Мечыслаў Браніслававіч, Смргонскі р-н,

Ушкевіч Сяргей Іосіфавіч, Шчучынскі р-н.


Адміністрацыя Першамайскага раёна г. Менску:

Скакун Валерый Аляксеевіч, кіраўнік адміністрацыі,

Багачоў Васілій Дзьмітрыевіч, намесьнік кіраўніка адміністрацыі па пытаньнях ідэалёгіі,

Мілашэўская Натальля Георгіеўна, намесьнік кіраўніка адміністрацыі па адукацыі,

Яльчык Канстанцін Цярэнцьевіч, намесьнік кіраўніка адміністрацыі,

Каралёва Натальля Анатольеўна,начальнік аддзела культуры і інфармацыі,

Богдан Вера Андрэеўна, намесьнік кіраўніка адміністрацыі на ахове здароўя.
Адміністрацыя Ленінскага раёна г. Менску:

Грушнік Пётр Пятровіч, кіраўнік адміністрацыі,

Жукоўскі Анатоль Пятровіч, 1-шы намесьнік кіраўніка адміністрацыі,

Красуцкі Аляксандр Мікалаевіч, намесьнік кіраўніка адміністрацыі,

Алалаў Аляксандр Пятровіч, намесьнік кіраўніка адміністрацыі,

Тамашэвіч Людміла Міхайлаўна, намесьнік кіраўніка адміністрацыі,

Кузьміч Рэгіна Станіславаўна, кіраўнік упраўленьня сацыяльнай абароны,

Шурміхіна Ніна Канстанцінаўна, кіраўнік упраўленьня адукацыі,

Хрушчоў Аляксандр Паўлавіч, кіраўнік аддзела ідэалягічнай працы,

Стэфановіч Іна Пятроўна, кіраўнік аддзела па справах моладзі,

Альховікава Людміла Міхайлаўна, кіраўнік аддзела культуры,

Зубчонак Аляксандр Мікалаевіч, кіраўнік аддзела фізкультуры, спорту і турызму,

Танкевіч Уладзімер Валер’евіч, кіраўнік аддзела гарадзкой гаспадаркі,

Баешка Галіна Іосіфаўна, кіраўнік аддзела жыльлёвай палітыкі.

Дырэктары сярэдніх школаў г. Менску:

Якубоўская Аксана Барысаўна, СШ № 211,

Абрамава Людміла Уладзімераўна, кіраўніца цэнтра мастацкай творчасьці Фрунзенскага р-на г. Менску,

Мураўёў Анатолій Уладзімеравіч, СШ № 113,

Кавалеўская Марыя Фёдараўна, СШ № ,

Берасцевіч Тацьцяна Лявонцьеўна, СШ № 125,

Слука Ларыса Канстанцінаўна, СШ № 116,

Макарэвіч Марына Аляксандраўна, СШ № 103,

Баравік Натальля Анатольеўна, СШ № 7,

Каржанеўская Ганна Леанідаўна, СШ № 127,

Якубовіч Натальля Анатольеўна, СШ № 128,

Гарус Ганна Іванаўна, СШ № 132,

Каткова Валянціна Сямёнаўна, СШ № 136,

Стэцкая Натальля Анатольеўна, СШ № 138,

Шэўніна Любоў Фёдараўна, СШ № 140,

Абрамаў Леанід Іванавіч, гімназія № 20,

Уласаў Уладзімер Віктаравіч, гімназія № 149,

Чуткоў Аляксандр Іванавіч, СШ № 150,

Раткевіч Людміла Пятроўна, СШ №159,

Біцюкова Надзея Васільеўна, СШ 167,

Іўлева Галіна Мікалаеўна, СШ № 179,

Юрцэвіч Галіна Іванаўна, СШ № 185,

Молчан Сяргей Іванавіч, СШ № 193,

Старавойтава Ганна Валянцінаўна, СШ № 195,



Башкатава Аляксандра Сяргееўна, СШ № 201,

Андрушчанка Георгій Уладзімеравіч, СШ № 212
Каталог: wp-content -> uploads -> 2007
uploads -> Н о в ы й з а в е т перевод на западнополесский говор
uploads -> І. І. Паўлоўскі беларускае красамоўства
2007 -> Патрабаваньне аб адказнасьці за фальсіфікацыю выбараў
2007 -> Беларуская Дзяржава адродзіцца, беларуская культура расквітнее. Гэта зробяць Беларусы
2007 -> -
2007 -> Беларуская Дзяржава адродзіцца, беларуская культура расквітнее. Гэта зробяць Беларусы
2007 -> Цугцванг в цейтноте
2007 -> “Асіміляцыя – злачынства супраць чалавецтва”
2007 -> У нью-Ёрку прэзэнтаваныя кнігі Зянона Пазьняка
2007 -> Удзельнікі талакі ў Курапатах памянулі Алеся Юршэвіча Ганна Соўсь, Курапаты


Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал