Працы дзяржаўных экзаменацыйных камісій юрыдычнага факультэта Белдзяржуніверсітэта на 2004-2005 навучальны год



Дата канвертавання15.05.2016
Памер387.96 Kb.


Расклад


працы дзяржаўных экзаменацыйных камісій юрыдычнага факультэта

Белдзяржуніверсітэта на 2004-2005 навучальны год.

гр.

Дзяржаўныя экзамены і абарона дыпломных работ

Дата экзамена/

абароны

Час

Дата кансультац.

Час

Аўдыторыя

Склад

ДзЭК

Дзеннае аддзяленне

ДзЭК № 1

Спецыяльнасць «Правазнаўства»


1

Крымінальнае права


Спецыялізацыя

«Судова-пракурорска-следчая

дзейнасць»

13.04.2005

9.00

12.04.2005

13.00

1002

Старшыня:
Сукала Валянцін Алегавіч

Старшыня Вярхоўнага Суда

Рэспублікі Беларусь


Члены камісіі:

Грунтоỳ Iгар Алегавiч




Даỳгарукаỳ Сяргей Валер’евiч



Пятрова Вольга Валянцінаўна

Шпак Вячаслаў Віктаравіч



2

14.04.2005

9.00

13.04.2005

13.00

1002

3

15.04.2005

9.00

14.04.2005

13.00

1002




1

Крымінальны працэс


30.04.2005

9.00

29.04.2005

13.00

1002

2

02.05.2005

9.00

30.05.2005

13.00

1002

3

03.05.2005

9.00

02.05.2005

13.00

1002




1

Абарона

дыпломных работ


16.05.2005

9.00




1002

2

17.05.2005

9.00




1002

3

18.05.2005

9.00




1002


ДзЭК № 2

Спецыяльнасць «Правазнаўства»


4

Грамадзянскае права


Спецыялізацыя

«Гаспадарчае права»

15.04.2005

9.00

14.04.2005

13.00

1005

Старшыня камісіі:

Каменкоў Вiктар Сяргеевiч

Старшыня Вышэйшага Гаспадарчага Суда Рэспублікі Беларусь, кандыдат юрыдычных навук.
Члены камісіі:

Доỳнар Таiсiя Iванаỳна


Мящчанава Марыя Валянцiнаỳна

Верхаводка Iгар Iванавiч

Лаеўская Алена Уладзіміраўна


Шалькевіч Уладзіслаў Вячаслававіч

5

16.04.2005

9.00

15.04.2005

13.00

1005

6

18.04.2005

9.00

16.04.2005

13.00

1005

7

19.04.2005

9.00

18.04.2005

13.00

1005




4

Грамадзянскі працэс


02.05.2005

9.00

30.04.2005

13.00

1005

5

03.05.2005

9.00

02.05.2005

13.00

1005

6

04.05.2005

9.00

03.05.2005

13.00

1005

7

05.05.2005

9.00

04.05.2005

13.00

1005




4

Абарона

дыпломных работ

17.05.2005

9.00




1005

5

18.05.2005

9.00




1005

6

19.05.2005

9.00




1005

7

20.05.2005

9.00




1005

Спецыяльнасць «Эканамічнае права»

8

Грамадзянскае права

Спецыялізацыя «Прававое забеспячэнне камерцыйнай дзейнасці»

20.04.2005

9.00

19.04.2005

13.00

1005

9

21.04.2005

9.00

20.04.2005

13.00

1005




8

Грамадзянскі працэс

06.05.2005

9.00

05.05.2005

13.00

1005

9

07.05.2005

9.00

06.05.2005

13.00

1005




8

Абарона

дыпломных работ

21.05.2005

9.00




1005

9

23.05.2005

9.00




1005



ДзЭК № 3

Спецыяльнасць «Правазнаўства»


10

Канстытуцыйнае права

Спецыялізацыя «Арганізацыя і дзейнасць дзяржаўных органаў»

16.04.2005

9.00

15.04.2005

13.00

1009

Старшыня камісіі:




Васiлевiч Рыгор Аляксеевiч


Старшыня Канстытуцыйнага Суда Рэспублiкi Беларусь, доктар юрыдычных навук, прафесар.
Члены камісіі:
Крамнік Аляксандр Мікалаевіч
Шаўцова Ала Васільеўна
Грэчнева Алена Федараўна
Драбязка Сцяпан Рыгоравіч

11

18.04.2005

9.00

16.04.2005

13.00

1009




10

Адміністрацыйнае права

02.05.2005

9.00

30.04.2005

13.00

1009

11

03.05.2005

9.00

02.05.2005

13.00

1009




10

Абарона

дыпломных работ

17.05.2005

9.00




1009

11

18.05.2005

9.00




1009
Спецыяльнасць «Паліталогія»

12

Канстытуцыйнае права

Спецыялізацыя «Палітыка і дзяржаўнае кіраванне»

19.04.2005

9.00

18.04.2005

13.00

1009

13

20.04.2005

9.00

19.04.2005

13.00

1009

14

21.04.2005

9.00

20.04.2005

13.00

1009




12

Тэорыя палітыкі

04.05.2005

9.00

03.05.2005

13.00

1009

13

05.05.2005

9.00

04.05.2005

13.00

1009

14

06.05.2005

9.00

05.05.2005

13.00

1009




12

Абарона

дыпломных работ

19.05.2005

9.00




1009

13

20.05.2005

9.00




1009

14

21.05.2005

9.00




1009

ДзЭК № 4

Спецыяльнасць «Правазнаўства»


15

Грамадзянскае права


Спецыялізацыя

«Адвакатура і натарыят»

18.04.2005

9.00

16.04.2005

13.00

1002

Старшыня камісіі:




Галаванаў Вiктар Рыгоравiч


Мiнiстр юстыцыi Рэспублiкi Беларусь, кандыдат юрыдычных навук.
Члены камісіі:

Бялова Тамара Аляксееўна

Лешчанка Сняжана Канстанцінаўна


Шчэмялева Iрына Мікалаеўна
Доўнар Юлія Пятроўна
Лапін Аляксандар Васільевіч



16

19.04.2005

9.00

18.04.2005

13.00

1002

17

20.04.2005

9.00

19.04.2005

13.00

1002




15

Грамадзянскі працэс

11.05.2005

9.00

07.05.2005

13.00

1002

16

12.05.2005

9.00

11.05.2005

13.00

1002

17

13.05.2005

9.00

12.05.2005

13.00

1002




15

Абарона

дыпломных работ

25.05.2005

9.00




1002

16

26.05.2005

9.00




1002

17

27.05.2005

9.00




1002
Спецыяльнасць «Эканамічнае права»

18

Грамадзянскае права


Спецыялізацыя

«Прававое рэгуляванне

фінансаў і крэдыту»

16.04.2005

9.00

15.04.2005

13.00

1002

18

Грамадзянскі працэс

04.05.2004

9.00

03.05.2005

13.00

1002

18

Абарона

дыпломных работ

24.05.2004

9.00




1002
Спецыяльнасць «Правазнаўства»

19

Фінансавае і банкаўскае права


Спецыялізацыя

«Падатковае і банкаўскае права»

21.04.2005

9.00

20.04.2005

13.00

1002

20

22.04.2005

9.00

21.04.2005

13.00

1002

21

23.04.2005

9.00

22.04.2005

13.00

1002




19

Грамадзянскі працэс

05.05.2005

9.00

04.05.2005

13.00

1002

20

06.05.2005

9.00

05.05.2005

13.00

1002

21

07.05.2005

9.00

06.05.2005

13.00

1002




19

Абарона

дыпломных работ

19.05.2005

9.00




1002

20

20.05.2005

9.00




1002

21

21.05.2005

9.00




1002



ДзЭК № 7 Магістратура

Спецыяльнасць «Паліталогія»


29

Тэорыя і метадалогія палітынага кіравання

23.06.2005

9.00

22.06.2005

13.00

601

Старшыня камісіі:

Землякоỳ Леанiд Яỳгенавiч

Загадчык кафедрай iдэалогii i палiтычных навук Акадэмii кiравання пры Прэзiдэнце Рэспублiкi Беларусь, доктар палiтычных навук, прафесар.

Члены камісіі:

Старавойтава Людзміла Уладзіміраўна

Сiманоỳскi Сяргей Iванавiч

Ляховiч-Петракова Наталля Уладзiмiраỳна



29

Абарона магістэрскіх дысертацый

06.09.2005

9.00




601

ДзЭК № 8

Магістратура Спецыяльнасць «Правазнаўства»


30

Агульная тэорыя права

23.06.2005

9.00

22.06.2005

13.00

1009

Старшыня камісіі:

Цікавенка Анатоль Герасімавіч - Судзя Канстытуцыйнага Суда Рэспублiкi Беларусь, доктар юрыдычных навук, прафесар.


Члены камісіі:
Прыходзька Людзміла Аляксееўна
Курылева Вольга Сяргееўна
Казлоў Міхаіл Кандрацьевіч
Лізгара Вікторыя Яўгеньеўна

30

Абарона магістэрскіх дысертацый

06.09.2005

9.00




1009

Бакалаўры Спецыяльнасць «Правазнаўства»

31

Агульная тэорыя права

06.06.2005

9.00

04.06.2005

13.00

1009

32

07.06.2005

9.00

06.06.2005

13.00

1009

33

08.06.2005

9.00

07.06.2005

13.00

1009

34

09.06.2005

9.00

08.06.2005

13.00

1009

35

10.06.2005

9.00

09.06.2005

13.00

1009

36

11.06.2005

9.00

10.06.2005

13.00

1009




31

Абарона

выпускных работ

13.06.2005

9.00




1009

32

14.06.2005

9.00




1009

33

15.06.2005

9.00




1009

34

16.06.2005

9.00




1009

35

17.06.2005

9.00




1009

36

18.06.2005

9.00




1009



ДзЭК № 9

Бакалаўры Спецыяльнасць «Правазнаўства»


37

Агульная тэорыя права

06.06.2005

9.00

04.06.2005

13.00

1002

Старшыня камісіі:

Iзотка Уладзімір Пятровіч - дырэктар Iнстытута дзяржавы і права НАН Беларусі, кандыдат юрдычных навук


Члены камісіі:
Шыдлоўскі Андрэй Віктаравіч
Кандратовіч Наталля Міхайлаўна
Панамарэнка Юрый Уладзіміравіч
Лагун Дзмітрый Анатольевіч


38

07.06.2005

9.00

06.06.2005

13.00

1002

39

08.06.2005

9.00

07.06.2005

13.00

1002

40

09.06.2005

9.00

08.06.2005

13.00

1002

41

10.06.2005

9.00

09.06.2005

13.00

1002

42

11.06.2005

9.00

10.06.2005

13.00

1002




37

Абарона

выпускных работ

15.06.2005

9.00




1002

38

16.06.2005

9.00




1002

39

17.06.2005

9.00




1002

40

18.06.2005

9.00




1002

41

20.06.2005

9.00




1002

42

21.06.2005

9.00




1002

Бакалаўры Спецыяльнасць «Эканамічнае права»

43

Агульная тэорыя права

13.06.2005

9.00

11.06.2005

13.00

1002

44

14.06.2005

9.00

13.06.2005

13.00

1002




43

Абарона

выпускных работ

22.06.2005

9.00




1002

44

23.06.2005

9.00




1002

ДзЭК № 10

Бакалаўры Спецыяльнасць «Правазнаўства»


45

Агульная тэорыя права

06.06.2005

9.00

04.06.2005

13.00

1005

Старшыня камісіі:

Рабцаў Леанід Міхайлавіч - доктар юрыдычных навук, прафесар факультэта права Беларускага дзяржаўнага эканамічнага ўніверсітэта


Члены камісіі:
Калінін Сяргей Артуравіч
Піліпенка Аляксандар Анатольевіч
Шынгель Наталля Адамаўна
Сянько Анатоль Сцяпанавіч

46

07.06.2005

9.00

06.06.2005

13.00

1005

47

08.06.2005

9.00

07.06.2005

13.00

1005

48

09.06.2005

9.00

08.06.2005

13.00

1005

49

10.06.2005

9.00

09.06.2005

13.00

1005

50

11.06.2005

9.00

10.06.2005

13.00

1005




45

Абарона

выпускных работ

16.06.2005

9.00




1005

46

17.06.2005

9.00




1005

47

18.06.2005

9.00




1005

48

20.06.2005

9.00




1005

49

21.06.2005

9.00




1005

50

22.06.2005

9.00




1005

Бакалаўры Спецыяльнасць «Паліталогія»

51

Агульная тэорыя права

13.06.2005

9.00

11.06.2005

13.00

1005

52

14.06.2005

9.00

13.06.2005

13.00

1005

53

15.06.2005

9.00

14.06.2005

13.00

1005




51

Абарона

выпускных работ

23.06.2005

9.00




1005

52

24.06.2005

9.00




1005

53

25.06.2005

9.00




1005


Дэкан


юрыдычнага факультэта С. А. Балашэнка

д.ю.н.



Расклад


працы дзяржаўных экзаменацыйных камісій юрыдычнага факультэта

Белдзяржуніверсітэта на 2004-2005 навучальны год.

гр.

Дзяржаўныя экзамены і абарона дыпломных работ

Дата экзамена/

абароны

Час

Дата кансультац.

Час

Аўдыторыя

Склад

ДзЭК

Завочнае аддзяленне. Спецыяльнасць «правазнаўства»

ДзЭК № 5

22

Крымiнальне права

15.03.2005

9.00

14.03.2005

13.00

1005

Старшыня камісіі:




Снегiр Мiхаiл Валянцiнавiч -


Пракурор Мiнскай вобласцi Рэспублiкi Беларусь.
Члены камісіі:

Бiбiла Валянцiна Мiкалаеўна


Новікава Кацярына Віктараўна

Бранавец Валянціна Сцяпанаўна

Чупрыс Вольга Iванаўна

Маслоўская Таццяна Станіславаўна



23

Канстытуцыйнае права

16.03.2005

9.00

15.03.2005

13.00

1005

24

17.03.2005

9.00

16.03.2005

13.00

1005




22

Крымiнальны працэс

12.04.2005

9.00

11.04.2005

13.00

1005

23

Адмiнiстрацыйнае права

13.04.2005

9.00

12.04.2005

13.00

1005

24

14.04.2005

9.00

13.04.2005

13.00

1005




22

Абарона

дыпломных работ

28.05.2004

9.00




1005

23

30.05.2004

9.00




1005

24

31.05.2004

9.00




1005




ДзЭК № 6

25

Грамадзянскае права

15.03.2005

9.00

14.03.2005

13.00

1009

Старшыня камісіі:




Андрэйчык Наталля Iосіфаўна


Старшыня пастаяннай камісіі Савета Рэспублікі Нацыянальнага Сходу Рэспублікі Беларусі па заканадаўству і дзяржаўнаму будаўніцтву.
Члены камісіі:
Якаўлева Галіна Уладзіміраўна

Раманенка Уладзімір Андрэевіч

Ананіч Святлана Міхайлаўна

Петачэнка Тамара Міхайлаўна



Хлус Аляксандар Міхайлавіч

26

16.03.2005

9.00

15.03.2005

13.00

1009

27

17.03.2005

9.00

16.03.2005

13.00

1009

28

18.03.2005

9.00

17.03.2005

13.00

1009




25

Грамадзянскi працэс

12.04.2005

9.00

11.04.2005

13.00

1009

26

13.04.2005

9.00

12.04.2005

13.00

1009

27

14.04.2005

9.00

13.04.2005

13.00

1009

28

15.04.2005

9.00

14.04.2005

13.00

1009




25

Абарона

дыпломных работ

28.05.2005

9.00




1009

26

30.05.2005

9.00




1009

27

31.05.2005

9.00




1009

28

01.06.2005

9.00




1009



Дэкан


юрыдычнага факультэта С. А. Балашэнка

д.ю.н.


Расклад


працы дзяржаўных экзаменацыйных камісій юрыдычнага факультэта

Белдзяржуніверсітэта на 2004-2005 навучальны год.

гр.

Дзяржаўныя экзамены і абарона дыпломных работ

Дата экзамена/

абароны

Час

Дата кансультац.

Час

Аўдыторыя

Склад

ДзЭК

Другое вышэйшае аддзяленне, Спецыяльнасць «правазнаўства»

ДзЭК № 11

54

Грамадзянскае права


18.03.2005

9.00

17.03.2005

13.00

1002

Старшыня камісіі:




Шышко Гэоргій Барысавіч


Суддзя Канстытуцыйнага суда Рэспублікі Беларусь, кандыдат юрыдычных навук.
Члены камісіі:

Марцiновiч Iзабэла Iванаўна


Пратасавіцкі Сяргей Пятровіч


Калядка Iван Мiкалаевiч

Цімошчанка Васіль Васільевіч


Крымiнальнае права


18.03.2005

9.00

17.03.2005

13.00

1002

55

Грамадзянскае права


19.03.2005

9.00

18.03.2005

13.00

1002




54

Грамадзянскi працэс


07.04.2005

9.00

06.04.2005

13.00

1002

Крымiнальны працэс


07.04.2005

9.00

06.04.2005

13.00

1002

55

Грамадзянскi працэс


08.04.2005

9.00

07.04.2005

13.00

1002




54

Абарона

дыпломных работ


30.05.2005

9.00




1002

55

31.05.2005

9.00




1002


Дэкан


юрыдычнага факультэта С. А. Балашэнка

д.ю.н.
: pub
pub -> Індывідуальныя ўдзельнікі вочнага тура Беларускай юрыдычнай студэнцкай алімпіяды-2012
pub -> Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды – 2008 Намінацыя: Сутнасць прававой інфарматызацыі
pub -> Да ўдзелу ў завочным камандным туры Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды 2009 дапушчаны наступныя каманды
pub -> Навучальная установа (факультэт) Колькасць каманд, назвы каманд
pub -> Зводны пратакол камандны залік
pub -> Зводны пратакол індывідуальны залік
pub -> Статыстычная табліца ўдзельнікаў завочнага індывідуальнага тура Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды 2008
pub -> Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды – 2008 Намінацыя: Колькасць балаў за завочны тур
pub -> Агееў А. Р. Спіс Навукова-метадычныя работы І публікацыі
pub -> Асноўныя публікацыі: Манаграфіі




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка