Р зацвярджаю дырэктар школы К. А. Астрамовіч асклад факультатываў



Дата канвертавання23.07.2016
Памер68.79 Kb.
Р
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар школы

____________ К.А.Астрамовіч

__________



асклад факультатываў


на IІ паўгоддзе 2015/2016 нав.г.


Назва факультатыва


Клас

Час правядзення

Настаўнік

ПАНЯДЗЕЛАК

Азбука Берагошы

3

13.35 – 14.20

Лукша М.А.

АБЖ

4

13.35 – 14.20

Афанасенка М.В.

Рус. яз ( Поэтические гимны морфологии)

7

14.30 – 15.15

Антановіч А.І.

Хімія ( Цікаўным аб таямніцах рэчыва)

8

14.30 – 15.15

Юхневіч Л.С.

Матэматыка (Абагульняючы факультатыўны курс па матэм)

9

14.30 – 15.15

Дудзінская А.М.

Падрыхтоўка школьніка – лідара і арганізатара дзіцячых, маладзежных і грамадскіх аб’яднанняў

10

13.35 – 14.20

Мікліс В.М.

Бел. мова ( Практыкум па арфаграфіі)

10

14.30 – 15.15

Урбановіч М.К.

АЎТОРАК

Рашэнне тэкставых задач

2

13.35 – 14.20

Станулевіч А.У.

Рашэнне тэкставых задач

3

13.35 – 14.20

Лукша М.А.

АБЖ

5

13.35 – 14.20

Афанасенка М.В.

Геаграфія ( Па краінах і кантынентах)

8

14.30 – 15.15

Урбановіч М.К.

Хімія ( Працягваем адкрываць таямніцы рэчыва)

9

15.25 – 16.10

Юхневіч Л.С.

Асновы гендарнай культуры

8

14.30 – 15.15

Мікліс В.М.

Бел. мова ( Вывучаем беларускі правапіс)

9

14.30 – 15.15

Лукша Г.Б.

Матэматыка ( Паўтараем матэматыку)

11

13.35 – 14.20

Шукеловіч С.І.

СЕРАДА

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

4

13.35 – 14.20

Януль І.С.

Бел мова ( Сакрэты словазмянення і формаўтварэння)

6

14.30 – 15.15

Лукша Г.Б.

Рус. яз ( Кладовая слов русского языка)

5

14.30 – 15.15

Антановіч А.І.

Матэматыка ( Алгебра вучыць разважаць)

7

14.30 – 15.15

Шукеловіч С.І.

Бел мова ( Гэты няпросты просты сказ)

8

15.25 – 16.10

Лукша Г.Б.

Рус. яз ( Секреты синтаксиса и пунктуации)

9

14.30 – 15.15

Астрамоіч К.А.

Ням. мова ( Лексіка – граматычны практыкум)

10

14.30 – 15.15

Басацкая Т.К.

Гісторыя ( Ад БССР да Рэспублікі Беларусь)

11

14.30 – 15.15

Захарэўская Н.Ч.

ЧАЦВЕР

Матэматычная вяселка

1

12.30 – 13.05

Шымановіч Я.У.

Кампазіцыя

2

12.30 – 13.15

Станулевіч А.У.

АБЖ

3

12.30 – 13.15

Афанасенка М.В.

Матэматыка ( Матэматыка пасля ўрокаў)

5

13.35 – 14.20

Каваленак С.І.

АБЖ

6

13.35 – 14.20

Афанасенка М.В.

Вучымся жыць ў міры і згодзе

6

14.30 – 15.15

Мікліс В.М.

Бел. мова (Слова ў тэксце)

7

14.30 – 15.15

Лукша Г.Б.

АБЖ

8

14.30 – 15.15

Афанасенка М.В.

Рус. яз ( От значения к написанию)

8

15.25 – 16.10

Антановіч А.І.

Прафесія маёй мары

9

15.25 – 16.10

Дудзінская А.М.

Рус. яз ( Культура речи)

10

14.30 – 15.15

Антановіч А.І.

Бел. мова (Практыкум па арфаграфіі)

11

14.30 – 15.15

Урбановіч М.К.

ПЯТНІЦА

Мая Айчына

1

12.30 – 13.05

Шымановіч Я.У.

АБЖ

2

12.30 – 13.15

Афанасенка М.В.

Развіваючая інфарматыка

3

12.30 – 13.15

Лукша М.А.

Беларускае красамоўства

4

12.30 – 13.15

Януль І.С.

Мая Айчына

4

13.25 – 14.10

Януль І.С.

Гісторыя (Гэты загадкавы Старажытны свет)

5

13.35 – 14.20

Захарэўская Н.Ч.

Матэматыка ( Падарожжа з матэматыкай)

6

13.35 – 14.20

Дудзінская А.М.

АБЖ

7

13.35 – 14.20

Афанасенка М.В.

Біялогія ( Займальны свет жывел)

8

14.30 – 15.15

Юхневіч Л.С.

АБЖ

9

14.30 – 15.15

Афанасенка М.В.

Матэматыка ( Абагульняючы факультатыўны курс па матэм)

10

13.35 – 14.20

Разумнік В.Л.

Ням. мова ( Лексіка – граматычны практыкум)

11

14.30 – 15.15

Басацкая Т.К.



Намеснік дырэктара па ВР М.В.Афанасенка


Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал