Расклад установачнай сесіі 2015-2016 вучэбнага года для студэнтаў



Дата канвертавання15.05.2016
Памер183.49 Kb.

ЗАЦВЯРДЖАЮ:

Прарэктар па вучэбнай рабоце БДАМ

_________________А.С.Бохан

“_____” _____________2015г.

РАСКЛАД УСТАНОВАЧНАЙ СЕСІІ 2015-2016 ВУЧЭБНАГА ГОДА ДЛЯ СТУДЭНТАЎ

1-4 КУРСАЎ ЗАВОЧНАЙ ФОРМЫ НАВУЧАННЯ ТЭАТРАЛЬНАГА ФАКУЛЬТЭТА


Дзень тыдня

Час правядзення заняткаў

1 курс

Акцерскае мастацтва (драматычны тэатр і кіно)



1 курс

Рэжысура тэатра (драматычны тэатр)



2 курс

Акцерскае мастацтва (драматычны тэатра і кіно)



2 курс

Рэжысура тэатра (драматычны тэатр)


3 курс


Мастацтвазнаўства (выяўленчае мастацтва)

3 курс

Акцерскае мастацтва (драматычны тэатра і кіно)



3 курс

Рэжысура тэатра (драматычны тэатр)



4 курс

Акцерскае мастацтва (драматычны тэатра і кіно)





ПН

14.09

9.00 - 9.45






Культурная антрапалогія

Печанко

к.5 а.309



Навукова-

практычны

семінар

Шымелевіч к.5 а.313а



Гісторыя

выяўленчага м-ва

Шунейка

к.5 а.305



Майстэрства

акцёра


Мішчанчук

Партыз.пр.2



9.50-10.35







10.50-11.35

Майстэрства

акцёра


Башава –Іванова

Партыз.пр.2






11.40-12.25

Рэжысура

Кулажэнка

Партыз.пр,2


12.40-13.25

пераезд

абед

абед

абед

13.30-14.15

Асновы псіхалогіі і педагогікі

Яцэнка к.2 а.502


Гісторыя замежнага

выяўленчага м-ва

Карпенкова

к.5 а.311



Філасофія творчасці

Печанко к.5 а.313


Філасофія

Мацэвіч-Духан

к.2 а.310



14.30-15.15

абед

15.20-16.05

Сцэнічная

мова


Нікіфарава

Партыз.пр,2






16.20-17.05

17.10-17.55

Філасофія

Мацэвіч-Духан к.2 а.310



Мастацкая крытыка

Шунейка к.5 а.311









18.10-18.55



АЎТ

15.09

9.00 – 9.45



Гісторыя сусветнай і беларускай літаратуры

Шырокава к.5 а.313


Гісторыя

выяўленчага м-ва

Беларусі

Скварцова к.5 а.311



Гісторыя

выяўленчага м-ва

Шунейка к.2 а.515


Асновы

сучаснага прыродазнаўства

Ігнацьева к.5 а.305


9.50-10.35

10.50-11.35

11.40-12.25

12.40-13.25

Гісторыя Беларусі

Пінчук к.2 а.310


абед

абед

абед

абед

13.30-14.15

Гісторыя замежнага

драматычнага тэатра

Дубоўская к.5 а.207


Гісторыя замежнага

выяўленчага м-ва

Карпенкова к.5 а.311


Гісторыя тэатра Беларусі

Валанцэвіч к.5 а.205



Эстэтыка

Мацэвіч-Духан

к.5 а.305


14.30-15.15

15.20-16.05

16.20-17.05

абед

17.10-17.55

Гісторыя сусветнай і беларускай літаратуры

Адамовіч к.2 а.310



Філасофія

Мацэвіч-Духан к.5 а.207



Замежная мова

Кулікоў к.5 а.205






18.10-18.55

19.00-19.45










20.00-20.45



СД

16.09

9.00 – 9.45



Замежная мова

Кулікоў к.5 а.313


Гісторыя

выяўленчага м-ва

Беларусі

Скварцова к.5 а.311



Гісторыя замежнага

драматычнага тэатра

Дубоўская к.5 а.305

Асновы экалогіі і энергазберажэння

Гусева к.5 а.309


9.50-10.35

10.50-11.35

Беларуская мова (культура маўлення) Шырокава к.2 а.310

11.40-12.25

12.40-13.25

Гісторыя Беларусі

Пінчук к.2 а.310


пераезд

абед

пераезд

абед

13.30-14.15

Гісторыя сусветнай і беларускай літаратуры

Шырокава к.2 а.502


Гісторыя выяўл. м-ва Беларусі Скварцова .а.311

Майстэрства

акцёра


Кулажэнка

Партыз.пр.2



Рэжысура

Еранькова

Партыз.пр.2


Асновы

сучаснага прыродазнаўства

Ігнацьева к.5 а. 313


14.30-15.15

15.20-16.05

Гісторыя дэкаратыўна-

прыкладнога м-ва

Шымелевіч к.5 а.311



16.20-17.05







17.10-17.55

Гісторыя сусветнай і беларускай літаратуры

Адамовіч к.2 а.310









18.10-18.55

19.00-19.45




20.00-20.45


ЧЦ

17.09

9.00 - 9.45

Паліталогія

Філіповіч к.5 а.03



Гісторыя замежнага

драматычнага тэатра

Дубоўская к.5 а.302


Замежная мова

Кулікоў к.5 а.205



Сцэнічная мова

Краснадубская

Партыз.пр, 2


9.50-10.35

10.50-11.35

11.40-12.25

12.40-13.25

абед

абед

абед




13.30-14.15

Гісторыя замежнага

драматычнага тэатра

Дубоўская к.5 а.309

Замежная мова

Кулікоў к.5 а.302


Гісторыя замежнага

выяўленчага м-ва

Карпенкова к.5 а.311


Гісторыя тэатра Беларусі

Валанцэвіч

к.5 а.205


14.30-15.15

15.20-16.05

16.20-17.05

17.10-17.55










Гісторыя выяўленчага м-ва

Шунейка к.5 а.205



18.10-18.55



ПТ

18.09

9.00 - 9.45



Сацыялогія

Іўчанка к.5 а.205


Гісторыя замежнага

выяўленчага м-ва

Карпенкова к.5 а.311


Псіхалогія міжасабвых адносін

Багачова к.5 а.313






9.50-10.35

Эканамічная тэорыя

Барадзіна

к.5 а.03


10.50-11.35

11.40-12.25

12.40-13.25

абед

Бяспека жыццядзейнасці чалавека

Гусева к.5 а.313


13.30-14.15

Эканамічная тэорыя

Барадзіна к.5 а.205


Асновы сучаснага прыродазн. Ігнацьева к.5 а.302

14.30-15.15

Гісторыя замежнага драматычнага тэатра Дубоўская к.5 а.207

15.20-16.05




16.20-17.05

Мастацкая крытыка

Шунейка к.5 а.311



Гісторыя тэатра Беларусі

Валанцэвіч к.5 а.309



Асновы экалогіі і энерг.

Гусева к.5 а.313



17.10-17.55






СУБ

19.09

9.50-10.35




Гісторыя і

тэорыя драмы

Кастылянчанка

к.5 а.311















10.50-11.35

11.40-12.25

12.40-13.25

13.30-14.15

абед

14.30-15.15

Гіст.і тэорыя

Драмы а.311



15.20-16.05



ПН

21.09

9.00 - 9.45




Культурная антрапалогія

Печанко


к.5 а.309

Гісторыя дэкаратыўна-

прыкладнога м-ва

Шымелевіч

к.5 а 313а



Сцэнічная мова Нікіфарава

Пвртыз. Пр 2









9.50-10.35

10.50-11.35

11.40-12.25

12.40-13.25

пераезд

абед




13.30-14.15

Асновы псіхалогіі і педагогікі

Яцэнка к.2 а.502.


Гісторыя замежнага

выяўленчага м-ва

Карпенкова

к.5 а.311


Філасофія творчасці

Печанко к.5 а.313

Філасофія

Мацэвіч-Духан

к.2 а.310



14.30-15.15

15.20-16.05

16.20-17.05

17.10-17.55

Філасофія

Мацэвіч-Духан к.2 а.310.



Мастацкая крытыка

Шунейка к.5 а.311









18.10-18.55



АЎТ

22.09

9.00 - 9.45




Філасофія

Мацэвіч-Духан

к.5 а.313


Гісторыя

выяўленчага м-ва

Беларусі

Скварцова к.5 а.311









9.50-10.35

10.50-11.35

Беларуская мова (культура маўлення) Шырокава к.5 а.205

11.40-12.25

12.40-13.25




абед




13.30-14.15




Гісторыя і тэорыя

рэжысуры


Валанцэвіч

к.5 а.205



Гісторыя замежнага драматычнага тэатра Дубоўская к.5 а. 313


Гісторыя дэкаратыўна-

прыкладнога м-ва

Шымелевіч к.5 а 311

Эстэтыка


Мацэвіч-Духан

к.5 а.302



14.30-15.15

15.20-16.05




Гісторыя замежнага драматычнага тэатра Дубоўская к.5 а. 309

16.20-17.05

17.10-17.55







Эканоміка культуры

Шчарбакова к.5 а.205






Філасофія

Мацэвіч-Духан к.5 а.302



18.10-18.55



СД

23.09

9.00 - 9.45

Беларуская мова (культура маўлення)

Шырокава к.2 а.310



Майстэрства акцёра

Паўлюць


Партыз.пр

Рэжысура

Гузей


Партыз.пр,2

Гісторыя

выяўленчага м-ва

Беларусі

Скварцова к.5 а.311



Гісторыя замежнага драматычнага тэатра Дубоўская к.5 а.309


Асновы экалогіі і энергазберажэння

Гусева


к.5 а.313

9.50-10.35

10.50-11.35

11.40-12.25

12.40-13.25

абед

пераезд







абед

13.30-14.15

Гісторыя сусветнай і беларускай літаратуры

Адамовіч к.2 а.502



Гісторыя сусветнай і беларускай літаратуры Шырокава к.2 а.310

Гісторыя дэкаратыўна-

прыкладнога м-ва

Шымелевіч к.5 а 311


Эстэтыка

Мацэвіч-Духан к.5 а.313



14.30-15.15

15.20-16.05







16.20-17.05

17.10-17.55












ЧЦ

24.09

9.00 - 9.45



Эканамічная тэорыя

Барадзіна к.5 а. 205

Замежная мова

Кулікоў

к.5 а.03





9.50-10.35

10.50-11.35

Беларуская мова (культура маўлення)

Шырокава к.5 а.302



11.40-12.25

12.40-13.25

абед

абед

абед

13.30-14.15




Гісторыя і тэорыя рэжысуры

Валанцэвіч а..302



Замежная мова

Кулікоў к.5 а.205


Бяспека жыццядзейнасці чалавека

Гусева к.5 а.207

Эканамічная тэорыя

Барадзіна к.5 а.309


14.30-15.15

15.20-16.05




16.20-17.05




Сцэнічная мова

Краснадубская






17.10-17.55

Эканоміка культуры

Шчарбакова к.5 а.205









18.10-18.55






ПТ

25.09

9.00 - 9.45









Эканоміка культуры

Шчарбакова к.5 а.205

Псіхалогія міжасабвых адносін Багачова к.5 а.313





9.50-10.35

10.50-11.35

Эканамічная тэорыя

Барадзіна к.5 а.205



11.40-12.25

12.40-13.25



Бяспека жыццядзейнасці чалавека

Гусева к.5 а.313





13.30-14.15

Эканамічная тэорыя

Барадзіна к.5 а.302



14.30-15.15

15.20-16.05




16.20-17.05

Гісторыя і тэорыя

Мастацкая крытыка




17.10-17.55

рэжысуры

Валанцэвіч а.302



Шунейка к.5 а.311



к.5 – Будзенага 6 к.2- Сурганава 14а
УЗГОДНЕНА

Начальнік вучэбна-метадычнага адзела І.В. Савасцінкевіч Дэкан ТФ У.А.Мішчанчук

Каталог: upload
upload -> Конкурс для маладых журналістаў 4 Майстэрня грамадзянскай актыўнасці для моладзі 5
upload -> Кроніка грамадскага жыцця Гарадзеншчыны ад грамадскага аб’яднання
upload -> Гданьск пачынаецца ў наваградку пралог як заўсёды, сонца мела
upload -> Вучэбны матэрыял да ўрока №9 М. М. Брылеўскі
upload -> Штомесячны агляд эканомікі беларусі
upload -> Клуб Лакальных Лідэраў 6 Семінар у Вільні для журналістаў 7 конкурс адукацыйных матэрыялаў 8 конкурс
upload -> Віктар Крэс панятоўскія-крэпышы герба «юноша»: радавод старажытнага
upload -> 18 кастрычніка 2012 г. 1522 Аб узнагароджанні Ганаровай
upload -> Клубы і аматарскія аб’яднанні Назва бібліятэкі
upload -> Клубы і аматарскія аб’яднанні сеткі публічных бібліятэк Стаўбцоўскага раёна


Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал