Расклад заняткаў у аб’яднаннях па інтарэсах дуа “Навагрудскі раённы цэнтр творчасці дзяцей І моладзі”



Дата канвертавання02.07.2016
Памер236.36 Kb.
    Навигация по данной странице:
  • Субота

УЗГОДНЕНА

Старшыня прафкама

_____________В.Ю. Мянчыцкая


Расклад заняткаў у аб’яднаннях па інтарэсах

ДУА “Навагрудскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

на восеньскія канікулы 2015 – 2016 навучальнага года

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар


_______________А.М. Аскерка


п/п

Назва аб’яднання

Кiраўнiк аб’яднання

Колькасць груп

Месца правядзення

Колькасць

гадзін



Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятнiца

Субота


Нядзеля

1

Развiццёва-інтэлектуальныя гульнi

Кветка Iя

Аляксандраўна



1

Гімназія №1

4
















1000- 1200




2

Інтэлектуальны клуб выхаднога дня

Макрушыч Наталля Міхайлаўна

1

СШ №3,

2 паверх, каб. гісторыі



3
















0900 – 1200




3

Польская мова

Талочка Марыя Вячаславаўна

6

ЦТДіМ

36

1500 – 1800

1800 – 2100






1700 – 2000

1700 – 2000

1500 – 1800

1800 – 2100



0900-1200

1300-1600

1600-1900


0900-1200

1300-1600

1600-1900


4

Гурток “Выразнае чытанне”

Шылко Алена Аркадзьеўна

1

Пакой па м/ж у в. Ацмінава

4
















1300- 1500

1000 – 1200

5

Узорная студыя

выяўленчага мастацтва

“Каляровы аловак”


Нелюбовіч Аляксандр Іванавіч

2

ЦТДіМ

10













1400 – 1600

1600 – 1800



1400 – 1600

1600 – 1800



1100 – 1300

6

Гурток “Вясёлыя фарбы”

Ларынас Надзея Валер’еўна

3

ЦТДіМ Спецшкола-інтэрнат

10



















1630 – 1830

Спецшкола-інтэрнат



7

Узорны дзіцячы ансамбль танца “Свіцязяначка”

Апалонiк Галiна Аляксееўна

6

Пакой “П-З”

Актавая зала

НДАК


36

Павышэнне кваліфікацыі на базе ГАІРА

1100-1400

1500-1800

1800-2100

“П-З”


8

Тэатральны гурток

«Прэм’ера»



Скварада Ганна Яўгеньеўна

2

Пакой

“П-З”


ЦТДіМ

10

0900-1100

Пакой “П-З”



1700-1900

ЦТДіМ


0900-1100

Пакой “П-З”



1700-1900

ЦТДіМ


1500-1700

ЦТДіМ








9

Гурток “Штучка”

Баршчэўская

Алена Леанiдаўна



2

Інтэрнат НДАК,

5 паверх, к.127



20




1600-1800

1800-2100



1600-1900

1900-2100






1600-1800

1800-2100



1400-1700

1700-1900






10

Гурток “Кветкавая феерыя”

Шчансновiч

Галiна Iсмаiлаўна



4

ЦТДіМ, Інтэрнат ЗГА №2, 4 паверх, дзіцячая гульнёвая комн.

20

1530-1830

Інтэрнат ЗГА №2


















0920-1120

1200-1500

ЦТДіМ

1530-1830



Інтэрнат ЗГА №2

11

Гурток “Арыгамі”

Макрушыч Наталля Міхайлаўна

1

Інтэрнат ЗГА №2, 4 паверх, дзіцячая гульнёвая комн.

6
















1230-1530

1230-1530

12

Клуб выхаднога дня “Чароўная голачка”

Манекіна

Ганна


Сяргееўна

1

СШ №4

2
















1000-1200




13

Індывідуальнае навучанне ігрэ на музычных інструментах (цымбалы)

Коршун Святлана Мікалаеўна

2

ЦТДзіМ,

“Равеснік”



22







1300-1400

1400-1500

1500-1600

1600-1700

1700-1800

“Равеснік”



1100-1200

1200-1300

1300-1400

1400-1500

ЦТДіМ


1100-1200

1200-1300

1300-1400

1400-1500

“Равеснік”








14

Індывідуальнае навучанне ігрэ на музычных інструментах (фартэп’яна)

Мулярчык Юлія Станіславаўна

2

пакой “Равеснік”

14

1100-1200

1300-1400

1400-1500

1800-1900

“Равеснік”


1050- 1150

1150- 1250

1250- 1350

1350- 1450

“Равеснік”


0900-1000

1000-1100

1100-1200

1800-1900

“Равеснік”


1240-1340

1340-1440

“Равеснік”











15

Індывідуальнае навучанне ігрэ на музычных інструментах (канцэртмайстар)

Мулярчык Юлія Станіславаўна




ЦТДіМ,

пакой “Равеснік”



6

0900-1000

1000-1100

1200-1300

“Равеснік”






1500-1600

1600-1700

1700-1800

“Равеснік”















16

Вакальны гурток “Рытм”

Аскерка Алена Мікалаеўна

1

ЦТДіМ

6




1130-1230







0900-1000







17

Вакальны

Апалонік Ларыса Пятроўна

2

ЦТДзіМ,

“Равеснік”



20

0800-1200

ЦТДіМ


1300-1700

“Равеснік”



0800-1200

ЦТДіМ


1300-1700

“Равеснік”



0800-1200

ЦТДіМ














18

Вакальны

Гнілякевіч Надзея Вячаславаўна

2

ЦТДіМ

21

0900-1200

ЦТДіМ




















19

Парыкмахерскі гурток “Лонда”

Рудзік Алена Уладзіміраўна

4

“Равеснік”

24

0800-1100

1100-1400



1100-1400

0800-1100

1100-1400



0800-1100

1100-1400



0800-1100







20

Гурток юных інструктароў дасуга

Мянчыцкая Валянціна Юр’еўна

1

ЦТДіМ

4




1500- 1700









1000-1200




21

Агульнафзічная самападрыхтоўка “Бокс”

Апалонік Сяргей Аляксандравіч

2

ДзЮСШ №2

20

1800-2100

1900-2100

1600-1800

1800-2100



1800-2100

1900-2100

1300-1500

1500-1800





22

Гурток

“Эрудыт”


Бахарэвiч Ала Леанiдаўна

1

Гарадзечненскі сад-СШ

4







1000-1200













23

Гурток

“Інтэлектуал”



Бузюк

Зоя Аляксандраўна



1

Пятрэвіцкі

сад-СШ


4







1100-1300

1100-1300










24

Гурток “Лідар”

Катлоўская Алена Віктараўна

1

Нягневіцкая СШ

2

1300-1400













1200-1300




25

Навучанне ігрэ на гітары

Абдулаева

Святлана


Іосіфаўна

1

ЦТДіМ

6

1500-1800







1500-1800










26

Танцавальны “Рытм”

Івашчышына Вольга Міхайлаўна

1

Гарадзечненскі сад-СШ

4




1000-1100
















27

Тэатральны гурток “Натхненне”

Кіклевіч Алена Мікалаеўна

1

Гімназія №2

4




1330-1530










1100-1300




28

Гурток “Гульнярытміка”

Макусь Наталля Іванаўна

2

ЦКРНіР

8

1505- 1705




1505- 1705













29

“Дэкаратыўны дызайн”

Каляда Вольга Іванаўна

1

Шчорсаўская сад-СШ

4




1000- 1200

1000- 1200













30

Аб’яднанне “Дамавічок”

Катлоўская Алена Віктараўна

1

Нягневіцкая СШ

4







1100- 1300







1300-1500




31

Гурток

“Мы – самі” (па методыцы РОР)



Клок Наталля Вячаславаўна

1

СШ № 2

2

1300-1500



















32

Развіваючая інфарматыка

Клок Наталля Вячаславаўна

1

СШ № 2

4




1430-1530

1430-1530

1430-1530

1430-1530







33

Агульнафізічная самападрыхтоўка (футбол)

Гіга Іосіф Іосіфавіч

1

СШ № 2

4

1000-1200

1000-1200
















34

“Снежны снайпер”

Гіга Іосіф Іосіфавіч

1

СШ № 2

6



















1000-1300

35

Агульнафізічная самападрыхтоўка (настольны тэніс)

Гарэлікаў Іван Іванавіч

2

СШ № 2

8

1000-1200

1000-1200
















36

Агульнафізічная самападрыхтоўка (настольны тэнiс)

Грыб Аляксандр Юр’евіч

1

Гімназія №1,

(2 паверх файе)



4

1800- 2000




1800- 2000













37

Аб’яднанне “Абаронца Айчыны”

Маўчанаў Уладзімір Мікалаевіч

1

НДАК

6

1630- 1930

Спарт. зала, гарадскі парк






1630- 1930

Спарт. зала,

тыр
















Расклад саставіла намеснік дырэктара па ВВР В.В. Ліс

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

_______________А.М. Аскерка


Адпрацоўка рабочага часу педагогамі Навагрудскага раённага ЦТДіМ


п/п

Назва аб’яднання

Кiраўнiк аб’яднання

Колькасць груп

Месца правядзення

Колькасць

гадзін



Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятнiца

Субота


Нядзеля

1

Гурток “Вясёлыя фарбы”

Ларынас Надзея Валер’еўна

3

ЦТДіМ Спецшкола-інтэрнат

10

1000 – 1200

ЦТДіМ


1000 – 1200

ЦТДіМ


1000 – 1200

ЦТДіМ














2

Гурток “Народная

Керамiка”



Гасман Iна

Васiльеўна



6

ЦТДіМ

24

1400-1800

1600-1800

0900-1300

1400-1800

0900-1100

1400-1800



0900-1100

1100-1300






3

Гурток “Кветкавая феерыя”

Шчансновiч

Галiна Iсмаiлаўна



4

ЦТДіМ, Інтэрнат ЗГА №2, 4 паверх, дзіцячая гульнёвая комн.

20




1600-1800

1800-2000






1700-2000

1600-1800







4

Мастацкае вязанне шыдэлкам

Юшманова Вольга Аляксандраўна

2

ЦТДіМ

10

1000-1200

1000-1200

1100-1400

1100-1400










5

Вакальны

Гнілякевіч Надзея Вячаславаўна

2

ЦТДіМ,

пакой “Равеснік”



21

1300-1700

“Равеснік”



0900-1400

ЦТДіМ


0800-1300

ЦТДіМ


0800-1300

ЦТДіМ













Расклад саставіла намеснік дырэктара па ВВР В.В. Ліс





Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал