Расклад заняткаў у аб’яднаннях па інтарэсах дуа “Навагрудскі раённы цэнтр творчасці дзяцей І моладзі”



Дата канвертавання02.07.2016
Памер271.86 Kb.


УЗГОДНЕНА

Старшыня прафкама

_____________В.Ю. Мянчыцкая


Расклад заняткаў у аб’яднаннях па інтарэсах

ДУА “Навагрудскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

на 2015 – 2016 навучальны год (IІ паўгоддзе)

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар


_______________А.М. Аскерка



п/п

Назва аб’яднання

Кiраўнiк аб’яднання

Колькасць груп

Месца правядзення

Колькасць

гадзін



Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятнiца

Субота


Нядзеля

1

Гурток

“Інтэлектуальныя гульні”



Анікевіч Таццяна Канстанцінаўна

1

СШ №2

4

1415- 1615

каб. гісторыі



1415- 1615

каб. біялогіі
















2

Развiццёва-інтэлектуальныя гульнi

Кветка Iя

Аляксандраўна



1

Гімназія №1

Гімназія №2



6




1410- 1610

1410- 1610

гімназія №2









1000- 1200




3

Інтэлектуальны клуб выхаднога дня

Макрушыч Наталля Міхайлаўна

1

СШ №3,

2 паверх, каб. гісторыі



3
















0900 – 1200




4

Польская мова

Талочка Марыя Вячаславаўна

6

ЦТДіМ

36

1500 – 1800

1800 – 2100






1700 – 2000

1700 – 2000

1500 – 1800

1800 – 2100



0900-1200

1300-1600

1600-1900


0900-1200

1300-1600

1600-1900


5

Гурток “Выразнае чытанне”

Шылко Алена Аркадзьеўна

1

Пакой па м/ж у в. Ацмінава

4
















1300- 1500

1000 – 1200

6

Узорная студыя

выяўленчага мастацтва

“Каляровы аловак”


Нелюбовіч Аляксандр Іванавіч

2

ЦТДіМ

10













1400 – 1600

1600 – 1800



1400 – 1600

1600 – 1800



1100 – 1300

7

Гурток “Юныя мастакі”

Манекіна

Ганна


Сяргееўна

2

СШ №4

8

1600 – 1800

1600 – 1800




1600 – 1800

1600 – 1800







8

Гурток “Вясёлыя фарбы”

Ларынас Надзея Валер’еўна

3

СШ №5,

Спецшкола-інтэрнат



10

1615 – 1815

СШ №5


1615 – 1815

СШ №5








1610 – 1710

1710 – 1810

СШ №5


1230 – 1330

1400 – 1500

Спецшкола-інтэрнат


1630 – 1830

Спецшкола-інтэрнат



9

Узорны ансамбль танца “Свіцязяначка”

Апалонiк Галiна Аляксееўна

6

Пакой “П-З”

Актавая зала

НДАК


36

1500 – 1800

Актавая зала

НДАК


1800-2100

“П-З”





1500 – 1800

Актавая зала

НДАК


900-1200

1500-1800

1800-2100

“П-З”


800-1100

1100-1400

1500-1800

“П-З”


1100-1400

1500-1800

1800-2100

“П-З”


10

Тэатральны гурток

«Прэм’ера»



Скварада Ганна Яўгеньеўна

2

Пакой

“П-З”


ЦТДіМ

10

0900-1100

Пакой “П-З”


1700-1900

Пакой

“П-З”



0900-1100

Пакой


“П-З”

1700-1900

Пакой

“П-З”



1500-1700

ЦТДіМ








11

Гурток “Народная

Керамiка”



Гасман Iна

Васiльеўна



6

ЦТДіМ,

СШ № 3


(ГПД)

СШ № 4


(ГПД)

24

1400-1600

ЦТДіМ


1615-1815

СШ № 3


1615-1815

СШ № 4



0900-1100 ЦТДіМ

1615-1815

СШ № 3


1400-1600

1615-1815

СШ № 4


0900-1100

1400-1600

ЦТДіМ

1615-1815



СШ № 4

0900-1100

1100-1300

ЦТДіМ





12

Гурток “Штучка”

Баршчэўская

Алена Леанiдаўна



2

Інтэрнат НДАК,

5 паверх, к.127



20




1600-1800

1800-2100






1600-1900

1900-2100



1600-1800

1800-2100



1400-1700

1700-1900






13

Гурток “Кветкавая феерыя”

Шчансновiч

Галiна Iсмаiлаўна



4

ЦТДіМ, СШ №3

Інтэрнат ЗГА №2, 4 паверх, дзіцячая гульнёвая комн.



20

1600-1900

Інтэрнат ЗГА №2


1600-1800

СШ №3








1600-1800

СШ №3


1300-1600

1630-1830

ЦТДіМ


0920-1120

1200-1500

ЦТДіМ

1530-1830



Інтэрнат ЗГА №2

14

Гурток “Арыгамі”

Макрушыч Наталля Міхайлаўна

1

Інтэрнат ЗГА №2, 4 паверх, дзіцячая гульнёвая комн.

6
















1230-1530

1230-1530

15

Мастацкае вязанне шыдэлкам

Юшманова Вольга Аляксандраўна

4

“Равеснік”

20

1000-1200

1515-1715



1515-1715

1000-1200

1515-1715



0900-1200

0900-1200

1515-1715



0930-1130




16

Клуб выхаднога дня “Чароўная голачка”

Манекіна

Ганна


Сяргееўна

1

СШ №4

2
















1000-1200




17

“Майстэрня дызайнераў”

Смірнова Алена Васільеўна

2

СШ №1

8




1300-1500

1300-1500

1300-1500

1300-1500







18

Індывідуальнае навучанне ігрэ на музычных інструментах (цымбалы)

Коршун Святлана Мікалаеўна

2

ЦТДзіМ,

“Равеснік”



22

0930-1030

1030-1130

“ЦТДіМ”

1500-1600



1600-1700

1700-1800

“Равеснік”


1000-1100

1100-1200

“ЦТДіМ”

1430-1530

1530-1630

“Равеснік”



0930-1030

1030-1130

1400-1500

1500-1600

1600-1700

1700-1800

“Равеснік”


0930-1030

1030-1130

1430-1530

1530-1630

1630-1730

“Равеснік”






0930-1030

1030-1130

“Равеснік”





19

Індывідуальнае навучанне ігрэ на музычных інструментах (фартэп’яна)

Мулярчык Юлія Станіславаўна

2

пакой “Равеснік”

14

1100-1200

1300-1400

1400-1500

1800-1900



1100-1200

1430- 1530

1530-1630


1100-1200

1200-1300

1300-1400

1400-1500

1800-1900


1430-1530

1530-1630












20

Індывідуальнае навучанне ігрэ на музычных інструментах (канцэртмайстар)

Мулярчык Юлія Станіславаўна




пакой “Равеснік”

6

1500-1600

1600-1700

1700-1800





1500-1600

1600-1700

1700-1800














21

Вакальны гурток “Рытм”

Аскерка Алена Мікалаеўна

1

ЦТДіМ

6

1530-1630




1600-1700

1530-1630




1000-1100

1620-1720



1000-1100







22

Вакальны

Апалонік Ларыса Пятроўна

2

ЦТДзіМ,

“Равеснік”



20

0900-1000

1300-1400

1400-1500

1500-1600

1600-1700

“Равеснік”



1000-1100

1300-1400

1400-1500

1500-1600

1600-1700

ЦТДіМ


0900-1000

1000-1100

1300-1400

1400-1500

1500-1600

1600-1700

“Равеснік”


1000-1100

1100-1200

1400-1500

1500-1600

ЦТДіМ











23

Вакальны

Гнілякевіч Надзея Вячаславаўна

2

ЦТДіМ,

пакой “Равеснік”



22

1120-1220

1400 -1500

1500 -1600

1600 -1700

ЦТДіМ


1400-1500

1500-1600

1600-1700

1700-1800

«Равеснiк»


1120-1220

1400-1500

1500-1600

1600-1700

1700-1800

ЦТДіМ


1120- 1220

ЦТДіМ


1310-1410

1410-1510

1510-1610

1610-1710

1710-1810

«Равеснiк»



1400-1500

1500-1600

1600-1700

ЦТДіМ








24

Парыкмахерскі гурток “Лонда”

Рудзік Алена Уладзіміраўна

4

“Равеснік”

24

0800-1100




0800-1100

1400-1700

1700-2000


0800-1100 1400-1700

0800-1100 1450-1750







25

Гурток юных інструктароў дасуга

Мянчыцкая Валянціна Юр’еўна

1

ЦТДіМ

4







1500- 1700






1000-1200




26

Агульнафзічная самападрыхтоўка “Бокс”

Апалонік Сяргей Аляксандравіч

2

ДзЮСШ №2

20

1800-2100

1900-2100

1800-2100

1800-2100

1900-2100

1300-1500

1500-1800


1500-1700

27

Гурток

“Эрудыт”


Бахарэвiч Ала Леанiдаўна

1

Гарадзечненскі сад-СШ

4

1350-1550




1440-1540







1100-1200




28

Гурток

“Інтэлектуал”



Бузюк

Зоя Аляксандраўна



1

Пятрэвіцкі

сад-СШ


4













1530-1730

1100-1300




29

Гурток “Лідар”

Катлоўская Алена Віктараўна

1

Нягневіцкая СШ

2

1400-1500













1200-1300




30

Навучанне ігрэ на гітары

Абдулаева

Святлана


Іосіфаўна

1

ЦТДіМ

10

1700-2000




1600-2000

Індывідуальнае навучанне



1700-2000










31

Танцавальны “Рытм”

Івашчышына Вольга Міхайлаўна

1

Гарадзечненскі сад-СШ

4

1440-1540







1350- 1450




0900-1100




32

Тэатральны гурток “Натхненне”

Кіклевіч Алена Мікалаеўна

1

Гімназія №2

4




1330-1530










1100-1300




33

“Вакальны” (індывідуальнае навучанне)

Мазала Ірына Іванаўна

1

Валеўская сад-СШ

4
















1030-1430

Індывідуальнае навучанне






34

Гурток “Гульнярытміка”

Макусь Наталля Іванаўна

2

ЦКРНіР

8

1305- 1505

1505- 1705






1305- 1505

1505- 1705















35

Клуб выхаднога дня “Народная

вышыўка”


Федасюк Алена Анатольеўна

1

Валеўская сад-СШ

К-т абслуговай працы



3
















1030-1330




36

“Дэкаратыўны дызайн”

Каляда Вольга Іванаўна

1

Шчорсаўская сад-СШ

4










1430- 1630




0950- 1150




37

Аб’яднанне “Дамавічок”

Катлоўская Алена Віктараўна

1

Нягневіцкая СШ

4







1500- 1700







1300-1500




38

“Камп’ютарная графіка”

Цвырко

Аляксандр

Мiкалаевiч


1

Валеўская сад-СШ

К-т інфарматыкі



3










1330-1630










39

Гурток

“Мы – самі” (па методыцы РОР)



Клок Наталля Вячаславаўна

1

СШ № 2

2

1330-1530



















40

Развіваючая інфарматыка

Клок Наталля Вячаславаўна

1

СШ № 2

4




1550-1650

1530-1630

1600-1700

1600-1700







41

Камп’ютарны фота- і відэамантаж

Клок Наталля Вячаславаўна

1

СШ № 2

4

1540-1640













1000-1300




42

Агульнафізічная самападрыхтоўка (футбол)

Гіга Іосіф Іосіфавіч

1

СШ № 2

4

1610-1810

1610-1810
















43

“Снежны снайпер”

Гіга Іосіф Іосіфавіч

1

СШ № 2

6
















1300-1600

1000-1300

44

Агульнафізічная самападрыхтоўка (настольны тэніс)

Гарэлікаў Іван Іванавіч

2

СШ № 2

8

1610-1810

1610-1810




1600-1800




0855-1055




45

Агульнафізічная самападрыхтоўка (настольны тэнiс)

Грыб Аляксандр Юр’евіч

1

Гімназія №1,

(2 паверх файе)



4

1800- 2000




1800- 2000













46

Агульнафізічная самападрыхтоўка (валебол)

Драніца Аляксандр Валянцінавіч

1

Вераб’евіцкая сад-СШ

4




1800- 2000




1800- 2000










47

ЮІД

Драніца Аляксандр Валянцінавіч

1

Вераб’евіцкая сад-СШ

2













1800- 2000









Расклад саставіла намеснік дырэктара па ВВР В.В. Ліс




Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал