Расклад заняткаў у аб’яднаннях па інтарэсах дуа “Навагрудскі раённы цэнтр творчасці дзяцей І моладзі”



Дата канвертавання24.12.2016
Памер257.25 Kb.


УЗГОДНЕНА

Старшыня прафкама

_____________В.Ю. Мянчыцкая


Расклад заняткаў у аб’яднаннях па інтарэсах

ДУА “Навагрудскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

на 2015 – 2016 навучальны год (I паўгоддзе)

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар


_______________А.М. Аскерка



п/п

Назва аб’яднання

Кiраўнiк аб’яднання

Колькасць груп

Месца правядзення

Колькасць

гадзін



Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятнiца

Субота


Нядзеля

1

Гурток

“Інтэлектуальныя гульні”



Анікевіч Таццяна Канстанцінаўна

1

СШ №2

4

1415- 1615

1415- 1615
















2

Развiццёва-інтэлектуальныя гульнi

Кветка Iя

Аляксандраўна



1

Гімназія №1

4




1410- 1610










1000- 1200




3

Інтэлектуальны клуб выхаднога дня

Макрушыч Наталля Міхайлаўна

1

СШ №3,

2 паверх, каб. гісторыі



3
















0900 – 1200




4

Польская мова

Талочка Марыя Вячаславаўна

6

ЦТДіМ

36

1500 – 1800

1800 – 2100






1700 – 2000

1700 – 2000

1500 – 1800

1800 – 2100



0900-1200

1300-1600

1600-1900


0900-1200

1300-1600

1600-1900


5

Гурток “Выразнае чытанне”

Шылко Алена Аркадзьеўна

1

Пакой па м/ж у в. Ацмінава

4
















1300- 1500

1000 – 1200

6

Узорная студыя

выяўленчага мастацтва

“Каляровы аловак”


Нелюбовіч Аляксандр Іванавіч

2

ЦТДіМ

10













1400 – 1600

1600 – 1800



1400 – 1600

1600 – 1800



1100 – 1300

7

Гурток “Юныя мастакі”

Манекіна

Ганна


Сяргееўна

2

СШ №4

8

1600 – 1800

1600 – 1800




1600 – 1800

1600 – 1800







8

Гурток “Вясёлыя фарбы”

Ларынас Надзея Валер’еўна

3

СШ №5,

Спецшкола-інтэрнат



10

1600 – 1800

СШ №5


1600 – 1800

СШ №5








1600 – 1700

1700 – 1800

СШ №5


1230 – 1330

1400 – 1500

Спецшкола-інтэрнат


1630 – 1830

Спецшкола-інтэрнат



9

Узорны дзіцячы ансамбль танца “Свіцязяначка”

Апалонiк Галiна Аляксееўна

6

Пакой “П-З”

Актавая зала

НДАК


36

1500 – 1800

Актавая зала

НДАК


1800-2100

“П-З”





1500 – 1800

Актавая зала

НДАК


900-1200

1500-1800

1800-2100

“П-З”


800-1100

1100-1400

1500-1800

“П-З”


1100-1400

1500-1800

1800-2100

“П-З”


10

Тэатральны гурток

«Прэм’ера»



Скварада Ганна Яўгеньеўна

2

Пакой

“П-З”


ЦТДіМ

10

0900-1100

Пакой “П-З”


1700-1900

Пакой

“П-З”



0900-1100

Пакой


“П-З”

1700-1900

Пакой

“П-З”



1500-1700

ЦТДіМ








11

Гурток “Народная

Керамiка”



Гасман Iна

Васiльеўна



6

ЦТДіМ,

СШ № 3


(ГПД)

СШ № 4


(ГПД)

24

1400-1600

ЦТДіМ


1615-1815

СШ № 3


1615-1815

СШ № 4



0900-1100 ЦТДіМ

1615-1815

СШ № 3


1400-1600

1615-1815

СШ № 4


0900-1100

1400-1600

ЦТДіМ

1615-1815



СШ № 4

0900-1100

1100-1300

ЦТДіМ





12

Гурток “Штучка”

Баршчэўская

Алена Леанiдаўна



2

Інтэрнат НДАК,

5 паверх, к.127



20




1600-1800

1800-2100



1600-1900

1900-2100






1600-1800

1800-2100



1400-1700

1700-1900






13

Гурток “Кветкавая феерыя”

Шчансновiч

Галiна Iсмаiлаўна



4

ЦТДіМ, СШ №3

Інтэрнат ЗГА №2, 4 паверх, дзіцячая гульнёвая комн.



20

1530-1830

Інтэрнат ЗГА №2


1600-1800

СШ №3








1600-1800

СШ №3


1300-1600

1630-1830

ЦТДіМ


0920-1120

1200-1500

ЦТДіМ

1530-1830



Інтэрнат ЗГА №2

14

Гурток “Арыгамі”

Макрушыч Наталля Міхайлаўна

1

Інтэрнат ЗГА №2, 4 паверх, дзіцячая гульнёвая комн.

6
















1230-1530

1230-1530

15

Мастацкае вязанне шыдэлкам

Юшманова Вольга Аляксандраўна

2

“Равеснік”

10

1000-1200

1530-1730



1530-1730

1000-1200




1530-1730







16

Клуб выхаднога дня “Чароўная голачка”

Манекіна

Ганна


Сяргееўна

1

СШ №4

2
















1000-1200




17

Індывідуальнае навучанне ігрэ на музычных інструментах (цымбалы)

Коршун Святлана Мікалаеўна

2

ЦТДзіМ,

“Равеснік”



22

1000-1100

1100-1200

1400-1500

1500-1600

1600-1700

1700-1800

“Равеснік”


1000-1100

1400-1500

1500-1600

“ЦТДіМ”


1000-1100

1100-1200

1400-1500

1500-1600

1600-1700

1700-1800

“Равеснік”


0900-1000

1000-1100

ЦТДіМ

1430-1530



1530-1630

1630-1730

“Равеснік”





1000-1100

1100-1200

ЦТДіМ





18

Індывідуальнае навучанне ігрэ на музычных інструментах (фартэп’яна)

Мулярчык Юлія Станіславаўна

2

пакой “Равеснік”

14

1100-1200

1300-1400

1400-1500

1800-1900

“Равеснік”


1430- 1530

1530-1630

“Равеснік”


0900-1000

1100-1200

1200-1300

1300-1400

1800-1900

1900-2000

“Равеснік”


1430-1530

1530-1630

“Равеснік”











19

Індывідуальнае навучанне ігрэ на музычных інструментах (канцэртмайстар)

Мулярчык Юлія Станіславаўна




ЦТДіМ,

пакой “Равеснік”



6

1500-1600

1600-1700

1700-1800

“Равеснік”






1500-1600

1600-1700

1700-1800

“Равеснік”















20

Вакальны гурток “Рытм”

Аскерка Алена Мікалаеўна

1

ЦТДіМ

6

1600-1700




1130-1230

1600-1700


1530-1630




1620-1720

0900-1000







21

Вакальны

Апалонік Ларыса Пятроўна

2

ЦТДзіМ,

“Равеснік”



20

0900-1000

1300-1400

1400-1500

1500-1600

1600-1700

“Равеснік”



1030-1130

1300-1400

1400-1500

1500-1600

1600-1700

ЦТДіМ


0900-1000

1000-1100

1300-1400

1400-1500

1500-1600

1600-1700

“Равеснік”


1000-1100

1100-1200

1400-1500

1500-1600

ЦТДіМ











22

Вакальны

Гнілякевіч Надзея Вячаславаўна

2

Гімназія №2, ЦТДіМ,

пакой “Равеснік”



21

1100 - 1200

1400 -1500

1500 -1600

1600 -1700

ЦТДіМ


1315-1415

1415-1515

1515-1615

1615-1715

«Равеснiк»


1400-1500

1500-1600

1600-1700

1700-1800

ЦТДіМ


1100- 1200

ЦТДіМ


1315-1415

1415-1515

1515-1615

1615-1715

«Равеснiк»


1400-1500

1500-1600

1600-1700

1700- 1800

ЦТДіМ








23

Парыкмахерскі гурток “Лонда”

Рудзік Алена Уладзіміраўна

4

“Равеснік”

24

0800-1100




0800-1100

1400-1700

1700-2000


0800-1100 1400-1700

0800-1100 1450-1750







24

Гурток юных інструктароў дасуга

Мянчыцкая Валянціна Юр’еўна

1

ЦТДіМ

4




1500- 1700









1000-1200




25

Агульнафзічная самападрыхтоўка “Бокс”

Апалонік Сяргей Аляксандравіч

2

ДзЮСШ №2

20

1800-2100

1900-2100

1600-1800

1800-2100



1800-2100

1900-2100

1300-1500

1500-1800





26

Гурток

“Эрудыт”


Бахарэвiч Ала Леанiдаўна

1

Гарадзечненскі сад-СШ

4

1450-1550




1440-1540







1100-1300




27

Гурток

“Інтэлектуал”



Бузюк

Зоя Аляксандраўна



1

Пятрэвіцкі

сад-СШ


4













1530-1730

1100-1300




28

Гурток “Лідар”

Катлоўская Алена Віктараўна

1

Нягневіцкая СШ

2

1400-1500













1200-1300




29

Навучанне ігрэ на гітары

Абдулаева

Святлана


Іосіфаўна

1

ЦТДіМ

6

1700-2000







1700-2000










30

Танцавальны “Рытм”

Івашчышына Вольга Міхайлаўна

1

Гарадзечненскі сад-СШ

4













1350- 1550

1100-1300




31

Тэатральны гурток “Натхненне”

Кіклевіч Алена Мікалаеўна

1

Гімназія №2

4




1330-1530










1100-1300




32

Гурток “Гульнярытміка”

Макусь Наталля Іванаўна

2

ЦКРНіР

8

1305- 1505

1505- 1705






1305- 1505

1505- 1705















33

Клуб выхаднога дня “Народная

вышыўка”


Федасюк Алена Анатольеўна

1

Валеўская сад-СШ

К-т абслуговай працы



3
















1030-1330




34

“Дэкаратыўны дызайн”

Каляда Вольга Іванаўна

1

Шчорсаўская сад-СШ

4










1430- 1630




0950- 1150




35

Аб’яднанне “Дамавічок”

Катлоўская Алена Віктараўна

1

Нягневіцкая СШ

4







1500- 1700







1300-1500




36

“Камп’ютарная графіка”

Цвырко

Аляксандр

Мiкалаевiч


1

Валеўская сад-СШ

К-т інфарматыкі



3










1330-1630










37

Гурток

“Мы – самі” (па методыцы РОР)



Клок Наталля Вячаславаўна

1

СШ № 2

2

1330-1530



















38

Развіваючая інфарматыка

Клок Наталля Вячаславаўна

1

СШ № 2

4




1530-1630

1530-1630

1530-1630

1600-1700







39

Камп’ютарны фота- і відэамантаж

Клок Наталля Вячаславаўна

1

СШ № 2

4

1540-1640













1000-1300




40

Агульнафізічная самападрыхтоўка (футбол)

Гіга Іосіф Іосіфавіч

1

СШ № 2

4

1610-1810

1610-1810
















41

“Снежны снайпер”

Гіга Іосіф Іосіфавіч

1

СШ № 2

6
















1300-1600

1000-1300

42

Агульнафізічная самападрыхтоўка (настольны тэніс)

Гарэлікаў Іван Іванавіч

2

СШ № 2

8

1610-1810

1610-1810




1540-1740




0855-1055




43

Агульнафізічная самападрыхтоўка (настольны тэнiс)

Грыб Аляксандр Юр’евіч

1

Гімназія №1,

(2 паверх файе)



4

1800- 2000




1800- 2000













44

Аб’яднанне “Абаронца Айчыны”

Маўчанаў Уладзімір Мікалаевіч

1

НДАК

6

1630- 1930

Спарт. зала, гарадскі парк






1630- 1930

Спарт. зала,



тыр














Расклад саставіла намеснік дырэктара па ВВР В.В. Ліс





Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал