Расклад заняткаў у аб’яднаннях па інтарэсах дуа “Навагрудскі раённы цэнтр творчасці дзяцей І моладзі” на 2015 – 2016 навучальны год



Дата канвертавання02.07.2016
Памер244.32 Kb.
    Навигация по данной странице:
  • Субота


Расклад заняткаў у аб’яднаннях па інтарэсах

ДУА “Навагрудскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

на 2015 – 2016 навучальны год

п/п

Назва аб’яднання

Кiраўнiк аб’яднання

Колькасць груп

Месца правядзення

Колькасць

гадзін



Панядзелак

28.12

Аўторак

29.12

Серада

30.12

Чацвер

31.12

Пятнiца

01.01

Субота


02.01

Нядзеля

03.01

1

Інтэлектуальны клуб выхаднога дня

Макрушыч Наталля Міхайлаўна

1

ЦТДіМ

3
















0900 – 1200




2

Польская мова

Талочка Марыя Вячаславаўна

6

ЦТДіМ

36

1500 – 1800

1800 – 2100






1700 – 2000

1700 – 2000




0900-1200

1300-1600

1600-1900


0900-1200

1300-1600

1600-1900


3

Гурток “Выразнае чытанне”

Шылко Алена Аркадзьеўна

1

Пакой па м/ж у в. Ацмінава

4
















1300- 1500

1000 – 1200

4

Узорная студыя

выяўленчага мастацтва

“Каляровы аловак”


Нелюбовіч Аляксандр Іванавіч

2

ЦТДіМ

10
















1400 – 1600

1600 – 1800



1100 – 1300

5

Узорны дзіцячы ансамбль танца “Свіцязяначка”

Апалонiк Галiна Аляксееўна

6

Пакой “П-З”

Актавая зала

НДАК


36

1500 – 1800

Актавая зала

НДАК


1800-2100

“П-З”





1500 – 1800

Актавая зала

НДАК





800-1100

1100-1400

1500-1800

“П-З”


1100-1400

1500-1800

1800-2100

“П-З”


6

Тэатральны гурток

«Прэм’ера»



Скварада Ганна Яўгеньеўна

2

Пакой

“П-З”


ЦТДіМ

10

1100-1300

РДК


1030-1300

РДК

















7

Гурток “Народная

Керамiка”



Гасман Iна

Васiльеўна



6

ЦТДіМ

24

1400-1600

ЦТДіМ





0900-1100 ЦТДіМ







0900-1100

1100-1300

ЦТДіМ





8

Гурток “Штучка”

Баршчэўская

Алена Леанiдаўна



2

Інтэрнат НДАК,

5 паверх, к.127



20




1600-1800

1800-2100



1600-1900

1900-2100









1400-1700

1700-1900






9

Гурток “Арыгамі”

Макрушыч Наталля Міхайлаўна

1

Інтэрнат ЗГА №2, 4 паверх, дзіцячая гульнёвая комн.

6
















1230-1530

1230-1530

10

Мастацкае вязанне шыдэлкам

Юшманова Вольга Аляксандраўна

2

“Равеснік”

10







1000-1200

1300-1500















11

Індывідуальнае навучанне ігрэ на музычных інструментах (канцэртмайстар)

Мулярчык Юлія Станіславаўна




пакой “Равеснік”

4







1400-1500

1500-1600



0900-1000

1000-1100












12

Парыкмахерскі гурток “Лонда”

Рудзік Алена Уладзіміраўна

4

“Равеснік”

24







0800-1100

1100-1400

1400-1700


0800-1100 1100-1400










13

Агульнафзічная самападрыхтоўка “Бокс”

Апалонік Сяргей Аляксандравіч

2

ДзЮСШ №2

20

1800-2100

1900-2100

1600-1800

1800-2100



1800-2100










14

Гурток

“Эрудыт”


Бахарэвiч Ала Леанiдаўна

1

Гарадзечненскі сад-СШ

4

0900-1100



















15

Гурток “Лідар”

Катлоўская Алена Віктараўна

1

Нягневіцкая СШ

2

1300-1400






















Навучанне ігрэ на гітары

Абдулаева

Святлана


Іосіфаўна

1

ЦТДіМ

6

1500-1800



















16

Танцавальны “Рытм”

Івашчышына Вольга Міхайлаўна

1

Гарадзечненскі сад-СШ

4

1000-1100



















17

Тэатральны гурток “Натхненне”

Кіклевіч Алена Мікалаеўна

1

Гімназія №2

4




1330-1530
















18

Гурток “Гульнярытміка”

Макусь Наталля Іванаўна

2

ЦКРНіР

8

1100- 1300

1505- 1705





















19

Аб’яднанне “Дамавічок”

Катлоўская Алена Віктараўна

1

Нягневіцкая СШ

4







1000-1200













20

“Камп’ютарная графіка”

Цвырко

Аляксандр

Мiкалаевiч


1

Валеўская сад-СШ

К-т інфарматыкі



3










1000-1300










21

Агульнафізічная самападрыхтоўка (футбол)

Гіга Іосіф Іосіфавіч

1

СШ № 2

4

1000-1200



















22

Агульнафізічная самападрыхтоўка (настольны тэніс)

Гарэлікаў Іван Іванавіч

2

СШ № 2

8

1000-1200




















Расклад саставіла намеснік дырэктара па ВВР В.В. Ліс
Расклад заняткаў у аб’яднаннях па інтарэсах

ДУА “Навагрудскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі”

на 2015 – 2016 навучальны год


п/п

Назва аб’яднання

Кiраўнiк аб’яднання

Колькасць груп

Месца правядзення

Колькасць

гадзін



Панядзелак

04.01

Аўторак

05.01

Серада

06.01

Чацвер

07.01

Пятнiца

08.01

Субота


09.01

Нядзеля

10.01

1

Развiццёва-інтэлектуальныя гульнi

Кветка Iя

Аляксандраўна



1




4







1000- 1200













2

Інтэлектуальны клуб выхаднога дня

Макрушыч Наталля Міхайлаўна

1

ЦТДіМ

3
















0900 – 1200




3

Польская мова

Талочка Марыя Вячаславаўна

6

ЦТДіМ

36

1500 – 1800

1800 – 2100






1700 – 2000




1500 – 1800

1800 – 2100



0900-1200

1300-1600

1600-1900


0900-1200

1300-1600

1600-1900


4

Гурток “Выразнае чытанне”

Шылко Алена Аркадзьеўна

1

Пакой па м/ж у в. Ацмінава

4
















1300- 1500

1000 – 1200

5

Узорная студыя

выяўленчага мастацтва

“Каляровы аловак”


Нелюбовіч Аляксандр Іванавіч

2

ЦТДіМ

10













1400 – 1600

1600 – 1800



1400 – 1600

1600 – 1800



1100 – 1300

6

Узорны дзіцячы ансамбль танца “Свіцязяначка”

Апалонiк Галiна Аляксееўна

6

Пакой “П-З”

Актавая зала

НДАК


36

1500 – 1800

Актавая зала

НДАК


1800-2100

“П-З”








900-1200

1500-1800

1800-2100

“П-З”


800-1100

1100-1400

1500-1800

“П-З”


1100-1400

1500-1800

1800-2100

“П-З”


7

Гурток “Народная

Керамiка”



Гасман Iна

Васiльеўна



6

ЦТДіМ

24

1400-1600

ЦТДіМ





0900-1100 ЦТДіМ




0900-1100

1400-1600

ЦТДіМ


0900-1100

1100-1300

ЦТДіМ





8

Гурток “Штучка”

Баршчэўская

Алена Леанiдаўна



2

Інтэрнат НДАК,

5 паверх, к.127



20




1600-1800

1800-2100



1600-1900

1900-2100






1600-1800

1800-2100



1400-1700

1700-1900






9

Гурток “Арыгамі”

Макрушыч Наталля Міхайлаўна

1

Інтэрнат ЗГА №2, 4 паверх, дзіцячая гульнёвая комн.

6
















1230-1530

1230-1530

10

Індывідуальнае навучанне ігрэ на музычных інструментах (канцэртмайстар)

Мулярчык Юлія Станіславаўна




пакой “Равеснік”

6

0900-1000

1000-1100

1100-1200

1200-1300

1300-1400

1400-1500

1500-1600





0900-1000

1000-1100

1100-1200

1200-1300

1300-1400

1400-1500















11

Парыкмахерскі гурток “Лонда”

Рудзік Алена Уладзіміраўна

4

“Равеснік”

24

0800-1100

1100-1400



1030-1330

0800-1100

1100-1400






0800-1100

1100-1400









12

Агульнафзічная самападрыхтоўка “Бокс”

Апалонік Сяргей Аляксандравіч

2

ДзЮСШ №2

20

1800-2100

1900-2100

1600-1800

1800-2100






1900-2100

1300-1500

1500-1800






13

Гурток

“Эрудыт”


Бахарэвiч Ала Леанiдаўна

1

Гарадзечненскі сад-СШ

4

1000-1200

1000-1200
















14

Гурток “Лідар”

Катлоўская Алена Віктараўна

1

Нягневіцкая СШ

2

1300-1400













1200-1300




15

Навучанне ігрэ на гітары

Абдулаева

Святлана


Іосіфаўна

1

ЦТДіМ

6

1500-1800



















16

Танцавальны “Рытм”

Івашчышына Вольга Міхайлаўна

1

Гарадзечненскі сад-СШ

4




1100-1300

1100-1300













17

Гурток “Гульнярытміка”

Макусь Наталля Іванаўна

2

ЦКРНіР

8

1505- 1705




1505- 1705
















“Дэкаратыўны дызайн”

Каляда Вольга Іванаўна

1

Шчорсаўская сад-СШ

4




1000-1200

1000-1200













18

Аб’яднанне “Дамавічок”

Катлоўская Алена Віктараўна

1

Нягневіцкая СШ

4







1000-1200







1300-1500




19

Агульнафізічная самападрыхтоўка (футбол)

Гіга Іосіф Іосіфавіч

1

СШ № 2

4

1000-1200

1000-1200
















20

“Снежны снайпер”

Гіга Іосіф Іосіфавіч

1

СШ № 2

6
















1000-1300

1000-1300

21

Агульнафізічная самападрыхтоўка (настольны тэніс)

Гарэлікаў Іван Іванавіч

2

СШ № 2

8

1000-1200

1000-1200

1000-1200














Расклад саставіла намеснік дырэктара па ВВР В.В. Ліс




Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал