Размеркаванне гадзін платных адукацыйных гурткоў дуа “Гімназія г. Асіповічы” на І паўгоддзе 2012/2013 н г



Дата канвертавання15.05.2016
Памер98.69 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар


ДУА “Гімназія г.Асіповічы”

С.Ю.Мамсікава



“___”________________2012 г.

Размеркаванне гадзін платных адукацыйных гурткоў

ДУА “Гімназія г.Асіповічы” на І паўгоддзе 2012/2013 н.г.




П.І.І. па бацьку настаўніка

Прадмет

Назва курса

Кол-сць гадз.

Кол-сць вуч.

Клас

Час правядзення

Аўд.

дзень

час

ПАНЯДЗЕЛАК

1.

Трусевіч А.П.

Матэм.

Па старонках падручніка

1

11

6

Панядзелак

7 ур

104

Па старонках падручніка

1

11

6

Панядзелак

7 ур

104

2.

Данілава Н.П.

Рус.мова

Секреты орфографии

1

14

9

Панядзелак

6 ур

306

3.

Прыгародская Н.І.

Бел.мова

Беларускае красамоўства

1

12



Панядзелак

6 ур

320

4.

Клачко Ю.В.

Англ.мова

Чароўная скарбонка

1

14



Панядзелак

6 ур

210

АЎТОРАК

5.

Чаропка Л.З.

Рус.мова

Па старонках падручніка

1

11



Аўторак

7 ур

105

6.

Данілава Н.П.

Рус.мова

Нормы русского языка

1

11

10в

Аўторак

7 ур

306

7.

Несцерава С.А.

Англ.мова

Шляхі да поспеху

2

5

11

Аўторак

15.15

311

8.

Сашчэка В.М.


Інфарма-тыка



Развіваючая інфарматыка

1

10



Аўторак

12.20-12.55

203

Развіваючая інфарматыка

1

10



Аўторак

16.00-16.35

203

Развіваючая інфарматыка

1

10



Аўторак

16.40-17.15

203

Развіваючая інфарматыка

1

10



Аўторак

13.20-14.05 14.20-15.00

203

СЕРАДА

9.

Загароўская А.У.

Рус.мова

Падрыхтоўка да экзаменаў

1

11

9

Серада

6 ур

313

10.

Данілава Н.П.

Рус.мова

Нормы русского языка

1

10

10аб

Серада

7 ур

306

11.

Чаропка Л.З.

Рус.мова

Па старонках падручніка

1

11



Серада

6 ур

105

12.

Падвойская Л.А.

Бел.мова

Практыкум па беларускай мове

1

5

11

Серада

15.45

208

13.

Рэмень А.М.

Англ.мова

Чароўная скарбонка

1

20



Серада

16.40

218

14.

Ждановіч К.Г.

Англ.мова

Чароўная скарбонка

1

16



Серада

6 ур

312

15.

Драздова Н.Л.

Англ.мова

Чароўная скарбонка

1

16



Серада

6 ур

316

16.

Фадзеева А.Я.

Інфарма-тыка

Развіваючая інфарматыка

1

12

2

Серада

15.00

203


ЧАЦВЕР

17.

Рэмень А.М.

Англ.мова

Чароўная скарбонка

1

18



Чацвер

16.40

214

Чароўная скарбонка

1

18



Чацвер

16.00

219

18.

Кузіна Г.А.

Англ.мова

Шляхі да поспеху

1

12

10

Чацвер

17.00

212

Шляхі да поспеху

1

12

10

Чацвер

17.00

212

ПЯТНІЦА

19.

Куракова А.В.

Матэм.

Выніковае паўтарэнне школьнага курса матэматыкі

2

7

11

Пятніца

18.00

309

20.

Ісай В.К.

Рус.мова

Секреты правописания

1

11

4

Пятніца

5 ур

110

21.

Амбрушкевіч Т.Л.

Рус.мова

Готовимся к ЦТ

1

15

11

Пятніца

8 ур

204

СУБОТА

22.

Вікторчык М.Ф.

Бел.мова

Падрыхтоўка да экзамена

1

11

9

Субота

11.00

207

Намесік дырэктара па навучальнай рабоце А.П.Трусевіч



А.А.Дубінчык

Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал