Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2014-2015 навучальным годзе



Дата канвертавання17.06.2016
Памер300.54 Kb.

Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

1 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лясазнаўства і лесаводства"

№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа




Абрамовіч Антон Анатольевіч

а







Аніскавец Вадзім Мікалаевіч

а







Валасюк Мікіта Ігаравіч

а







Дзяркач Ганна Андрэеўна

а







Зарвірог Ілля Сяргеевіч

а







Клябека Віталій Ігаравіч

а







Комар Артур Юрʼевіч

а

Стараста




Ламака Андрэй Мечыслававіч

а







Лявонаў Антон Аляксандравіч

а







Марчук Дзмітрый Ігаравіч

а







Мацюлевіч Алег Андрэевіч

а







Падалян Мікалай Паўлавіч

а







Стахавец Дзмітрый Георгіевіч

а







Субач Аляксандр Паўлавіч

а







Сыса Федар Іванавіч

а







Шаблоўскі Аляксей Мікалаевіч

а




2-я падгрупа




Абібак Аляксандр Мікалалаевіч

н







Казак Алеся Дзмітрыеўна

а







Казлоўскі Уладзімір Мікалаевіч

н







Каштэлян Аляксей Юрʼевіч

а







Клачок Сяргей Леанідавіч

н

Намеснік старасты




Курыленка Антон Мікалаевіч

н







Лацянкоў Міхаіл Віктаравіч

а







Машкова Анжэліка Вітальеўна

а







Парфянюк Міхаіл Іванавіч

н







Парчынскі Аляксей Уладзіміравіч

а







Піскун Іван Іванавіч

н







Савашынскі Яўгеній Пятровіч

н







Самасюк Аліна Мікалаеўна

а







Сцешыц Кацярына Юрʼеўна

а







Шульжык Іван Іванавіч

н







Шэламанаў Аляксандр Дзмітрыевіч

н








Дэкан факультэта




А.У. Марозаў




Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

2 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лясапаляўнічая гаспадарка і пабочнае карыстанне лесам"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Адамцэвіч Павел Валянцінавіч

а




2

Баравік Ігар Сяргеевіч

а




3

Баўтрэль Валерый Уладзіміравіч

а




4

Бурштын Вадзім Мікалаевіч

а




5

Васільчык Міхаіл Генадзьевіч

а




6

Галубенка Станіслаў Ігаравіч

ф




7

Гурын Максім Сяргеевіч

а

Стараста

8

Драпко Дзмітрый Сяргеевіч

н




9

Канчанін Ігар Віктаравіч

н




10

Клімец Дзяніс Аляксеевіч

н




11

Раковіч Ігар Іванавіч

н




12

Рамановіч Рувім Юрʼевіч

а




13

Фларʼяновіч Яўгеній Васільевіч

н




14

Хоміч Віктар Сяргеевіч

н









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

3 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Ахова лесу"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Змушко Павел Сяргеевіч

а




2

Канецкая Кацярына Алегаўна

а




3

Пазняк Кацярына Юрʼеўна

а




4

Панкавец Настасся Іванаўна

а




5

Свістун Карына Уладзіміраўна

а




6

Сянюць Сяргей Станіслававіч

а




7

Тапчэўская Вікторыя Аляксандраўна

а




8

Тыцік Наталля Мікалаеўна

н

Стараста

9

Чыстая Святлана Аляксандраўна

а




10

Шукаловіч Марыя Іванаўна

н










Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

4 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Інфармацыйныя сістэмы ў лясной гаспадарцы"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Васілеўскі Андрэй Валерʼевіч

а




2

Мурашка Канстанцін Васільевіч

а




3

Пархомчык Дзіяна Ігараўна

а




4

Пастушэнка Максім Сяргеевіч

н




5

Педчанец Анастасія Юрʼеўна

а




6

Салавей Юлія Юрʼеўна

а




7

Ціцянкова Дарʼя Аляксандраўна

а




8

Цыркунова Наталля Алегаўна

н




9

Шабанаў Антон Андрэевіч

а




10

Шэбушаў Аляксей Віктаравіч

н

Стараста







Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

5 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лесааднаўленне і гадавальная гаспадарка"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Бабровіч Дарʼя Віктараўна

н




2

Бярновіч Віктар Аляксандравіч

а




3

Дзяцук Дзмітрый Аляксндравіч

а




4

Матусевіч Аляксандр Марʼянавіч

а




5

Мацкель Вадзім Віктаравіч

а




6

Мурашка Уладзіслаў Андрэевіч

а




7

Пазельскі Мікалай Мікалаевіч

а




8

Федарашка Кацярына Анатольеўна

н

Стараста

9

Хамянчук Віта Дзмітрыеўна

а




10

Цвік Юлія Віктараўна

а








Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

6 група

спецыяльнасць "Садова-паркавае будаўніцтва"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Гейц Сафія Аляксандраўна

а

Стараста

2

Зубкевіч Алеся Казіміраўна

а




3

Кавалеўская Ангеліна Леанардаўна

а




4

Каралькова Юлія Аляксееўна

а




5

Кругленя Дарʼя Андрэеўна

а




6

Магер Аліна Дзмітрыеўна

а




7

Макарэвіч Анастасія Аляксандраўна

а




8

Панфіловіч Алеся Віктараўна

а




9

Петух Вікторыя Вітальеўна

а




10

Храмко Мікіта Уладзіміравіч

а




11

Ядзевіч Ганна Алегаўна

а




2-я падгрупа

1

Алёхна Алеся Паўлаўна

ф




2

Баган Галіна Барысаўна

н




3

Гарачова Елізавета Уладзіміраўна

а

Намеснік старасты

4

Казленка Кацярына генадзьеўна

а




5

Карпава Марыя Ігараўна

а




6

Мадшоева Анжаліка

а




7

Мілеўская Таццяна Уладзіміраўна

н




8

Партасевіч Надзея Віктараўна

н




9

Рудакоўская Крысціна Андрэеўна

а




10

Сафронава Ірына Сяргееўна

а




11

Цывілька Анастасія Валерʼеўна

а




12

Ясенка Елізавета Аляксандраўна

ф









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

7 група

спецыяльнасць "Турызм і прыродакарыстанне"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Акімава Елізавета Андрэеўна

а




2

Баравікова Таццяна Уладзіміраўна

а




3

Барысенка Ірына Аркадзьеўна

а

Намеснік старасты

4

Дзічкоўская Вераніка Юрʼеўна

а




5

Качмарова Вікторыя Уладзіміраўна

а




6

Малько Сяргей Пятровіч

а




7

Навакоўская Ганна Канстанцінаўна

а




8

Папко Анастасія Ігараўна

а




9

Паплаўскі Глеб Аляксандравіч

а




10

Рзун Лізавета Антонаўна

а




11

Савіцкі Руслан Пятровіч

а




12

Свірыд Юлія Вячаславаўна

а




13

Чыжык Антон Сяргеевіч

а




14

Януковіч Уладзіслаў Андрэевіч

а




2-я падгрупа

1

Гузоўская Дарʼя Сяргееўна

а




2

Жук Кірыл Эдуардавіч

а




3

Камінскі Вячаслаў Ігаравіч

а




4

Кандрашова Карына Андрэеўна

а




5

Клешчанка Дзіяна Валянцінаўна

а




6

Клыкоўская Аліна Уладзіміраўна

а




7

Львова Аліна Аляксееўна

а




8

Маголіна Маргарыта Ігараўна

а




9

Ніжнікава Кацярына Аляксееўна

а

Стараста

10

Раманюк Кацярына Сяргееўна

а




11

Хілько Ілля Ігаравіч

а









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

8 група

спецыяльнасць "Турызм і прыродакарыстанне"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Гарадзецкая Ксенія Андрэеўна

а




2

Зелянкевіч Антон Сяргеевіч

а




3

Курыла Надзея Сяргееўна

а




4

Лях Юлія Валерʼеўна

а




5

Маханькова Анастасія Сяргееўна

а

Стараста

6

Нікіцюк Валерыя Федараўна

а




7

Прылепская Святлана Генадзьеўна

а




8

Сікорская Паліна Сяргееўна

а




9

Скараход Андрэй Георгіевіч

а




10

Чэрвацюк Дарʼя Андрэеўна

а




11

Чэрнель Настасся Ігараўна

а




12

Шарапава Кацярына Сяргееўна

а




2-я падгрупа

1

Баран Арцём Сяргеевіч

а




2

Драгун Улляна Аляксандраўна

а




3

Ермалаеў Дзмітрый Мікалаевіч

а




4

Кірэйчук Вера Міхайлаўна

а




5

Лісавец Раман Валерʼевіч

а




6

Лях Дзіяна Уладзіміраўна

а




7

Марчук Вікторыя Андрэеўна

а




8

Махонька Аліна Юрʼеўна

а




9

Мядзведзік Юлія Валерʼеўна

а




10

Раснянская Наталля Барысаўна

а

Намеснік старасты

11

Севярын Марыя Дзмітрыеўна

а




12

Фурс Наталля Ігараўна

а




13

Юдзянкова Юлія Юрʼеўна

а









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

9 група

спецыяльнасць "Турызм і прыродакарыстанне"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Амброжка Сяргей Мікалаевіч

н




2

Андрэюк Аляксандра Сяргееўна

н




3

Анішчонак Настасся Мікалаеўна

н




4

Бандарук Іна Анатольеўна

н




5

Белякова Дарʼя Сяргееўна

н




6

Далгарукава Наталля Міхайлаўна

н




7

Далідудка Яўгенія Сяргееўна

н




8

Дарошчанка Настасся Аляксандраўна

н




9

Дубаўцоў Арцём Аляксандравіч

н




10

Каралевіч Вольга Вячаславаўна

н




11

Лось Наталля Генадзьеўна

н




12

Смажэўская Наталля Уладзіміраўна

н




13

Шарстнёва Настасся Валерʼеўна

н

Стараста

14

Шумскі Уладзіслаў Уладзіміравіч

н




15

Юркевіч Вера Сяргееўна

н









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў

Каталог: Portals
Portals -> Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2014-2015 навучальным годзе
Portals -> Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2014-2015 навучальным годзе
Portals -> Спіс студэнтаў 1-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2014-2015 навучальным годзе
Portals -> Пасяджэнне 1-е “О мой нязводны род, ён моцны духам ”
Portals -> Вынікі круглагадовай алімпіяды па беларускай мове
Portals -> Рэктар бдту прафесар I. М. Жарскi
Portals -> Фармацэўтычная хімія Вучэбная праграма ўстановы вышэйшай адукацыі
Portals -> Рэктар бдту прафесар I. М. Жарскi
Portals -> Вучэбны план спецыяльнасць: 1-89 02 02 Турызм І прыродакарыстанне


Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал