Сярод дашкольных устаноў горада



Дата канвертавання01.07.2016
Памер17.49 Kb.
17 лютага 2011 года прайшла алімпіяда “Малышок” сярод выхаванцаў 5-6 гадоў устаноў, якія забяспечваюць атрыманне дашкольнай адукацыі. Пераможцамі сталі:

сярод дашкольных устаноў горада:

1 месца – Дрэўс Дзяніс (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Дзіцячы яслі-сад № 13”, выхавацель Дваранская В.М.);

1 месца – Іванова Паліна (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Дзіцячы яслі-сад № 6”, выхавацель Мацкель В.М.);

1 месца – Лясняк Анастасія (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Дзіцячы яслі-сад № 6”, выхавацель Мацкель В.М.);

1 месца – Тамашэвіч Васілій (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Дзіцячы яслі-сад № 10”, выхавацелі Хвастэнка Л.М., Танковіч Т.С.);


2 месца – Барысевіч Арцем (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Дзіцячы яслі-сад № 13”, выхавацель Шаўчынская А.С.);

2 месца – Мацко Ксенія (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Дзіцячы санаторны яслі-сад № 9”, выхавацель Мельнікава М.В., Майсевіч І.У.);

3 месца – Захарэвіч Яна (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Дзіцячы яслі-сад № 6”, выхавацель Мацкель В.М.);

3 месца – Мілеўскі Максім (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Дзіцячы яслі-сад № 13”, выхавацель Дваранская В.М.);

сярод сельскіх дашкольных устаноў:

1 месца – Савіцкая Елізавета (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сольскі дзіцячы яслі-сад”, выхавацель Мароз Ж.Э.);

2 месца – Батура Дзіяна (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Вішнеўскі дзіцячы сад–сярэдняя агульнаадукацыйная школа”, выхавацель Дзіну Л.У.);

2 месца – Мізула Вікторыя (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Жодзішкаўскі дзіцячы сад-сярэдняя агульнаадукацыйная школа”, выхавацель Дудзінская М.І.);

3 месца – Высоцкая Ульяна (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Ракавецкі вучэбна-педагагічны комплекс яслі сад-базавая агульнаадукацыйная школа”, выхавацель Шульвінская С.А.);

3 месца – Жыжыч Віталій (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Залескі дзіцячы сад-сярэдняя агульнаадукацыйная школа”, выхавацель Бялова А.В., Якубоўская Т.А.);

3 месца – Страх Аляксандра (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Вішнеўскі дзіцячы сад–сярэдняя агульнаадукацыйная школа”, выхавацель Дзіну Л.У.);

3 месца – Цімонін Уладзімір (дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Сінькоўскі дзіцячы сад-сярэдняя агульнаадукацыйная школа”, выхавацель Ніканава Л. М.).


Віншуем пераможцаў і іх выхавацеляў!

Пратакол вынікаў знаходзіцца ў раздзеле “Дашкольная адукацыя”.


Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал