Турызм і прыродакарыстанне



Дата канвертавання15.06.2016
Памер307.84 Kb.
Спіс студэнтаў 4 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе



1 група

спецыяльнасць “Турызм і прыродакарыстанне”





№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Бембель Маргарыта Геннадзьеўна

а




2

Глiнскi Кiрыл Вячаслававiч

а




3

Гладкая Анастасiя Iгараўна

а




4

Камiнская Валерыя Юр'еўна

а




5

Качалка Вольга Вiктараўна

а




6

Куркова Маргарыта Iлынiчна

а




7

Кучынская Iна Пятроўна

а




8

Маталыцкi Павел Iгаравiч

а




9

Палхоўскi Аркадзiй Вiктаравiч

а




10

Пунько Аксана Вiктараўна

а




11

Радзько Карына Вiтальеўна

а




12

Сарока Iлля Эдуардавiч

а




13

Толкач Аляксандр Iгаравiч

а




14

Трызна Юлiя Аляксандраўна

а




15

Яфiмчык Ганна Мiкалаеўна

а

Нам. старасты

2-я падгрупа

1

Аўсяннiкава Юлiя Iгараўна

а




2

Барадака Таццяна Юр'еўна

а




3

Брацун Вiкторыя Сяргеяўна

а




4

Гапкало Крысцiна Вадзiмаўна

а




5

Глушак Аляксандр Леанiдавiч

а




6

Зазека Раман Аляксандравiч

а




7

Каляга Дар'я Рыгораўна

а

Стараста

8

Кукуруза Вольга Рыгораўна

а




9

Лiгер Павел Эдуардавiч

а




10

Мiтрафанава Вiкторыя Iгараўна

а




11

Мастыка Вольга Аляксандраўна

а




12

Паканечная Кацярына Юр'еўна

а




13

Сяргун Анастасiя Уладзiмiраўна

а




14

Юковiч Iгар Аляксандравiч

а




15

Якімава Аліна Сяргееўна

а



Дэкан факультэта А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 4 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе



2 група

спецыяльнасць “Турызм і прыродакарыстанне”




№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Бiчан Аляксандра Алегаўна

а




2

Вайцяховiч Таццяна Вiктараўна

а

Нам. cтар.

3

Галавацкая Ксенiя Сяргееўна

а




4

Качаноўская Дар'я Вячаславаўна

а




5

Магала Таццяна Леанiдаўна

а




6

Пашко Ганна Юр'еўна

а




7

Петрыкава Настасся Мiхайлаўна

а




8

Пратасевiч Вiкторыя Уладзiмiраўна

а




9

Сярдзюк Нэлi Юр'еўна

а




10

Талашка Аляксандр Сяргеевiч

а




11

Чумiкава Ксенiя Сяргееўна

а




12

Чэркас Максiм Вадзiмавiч

а




13

Шапавалаў Аляксандр Юр'евiч

а




14

Шчарбiцкая Кацярына Дзмiтрыеўна

а




2-я падгрупа

1

Баброўнiк Сабiна Мiкалаеўна

н




2

Бамбiза Валянцiна Васiльеўна

н




3

Баярчук Настасся Пятроўна

н




4

Бязносенка Анастасiя Уладзiмiраўна

н




5

Гедройць Наталiя Вячаславаўна

н




6

Зухта Вольга Георгiеўна

н




7

Карчэўскi Андрэй Станiслававiч

н




8

Круглякова Валерыя Вiктараўна

ф




9

Макаед Яўгенiя Мiкалаеўна

н




10

Неўмяржыцкая Лiдзiя Уладзiмiраўна

н

Стараста

11

Пiнчук Анастасiя Пятроўна

н




12

Памецька Святлана Вiктараўна

н




13

Турава Дар'я Валер'еўна

н




14

Федчук Святлана Сяргееўна

н




15

Цiмейка Марыя Аляксандраўна

ф




Дэкан факультэта А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 4 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе



3 група

спецыяльнасць “Садова-паркавае будаўніцтва”




№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Адамiна Анастасiя Вiктараўна

а




2

Аўлашэвiч Алена Iосiфаўна

а




3

Ахатава Дзiяна Фатыхаўна

а




4

Балабановiч Аляксандра Фёдараўна

и




5

Вайтовiч Вольга Сяргееўна

а




6

Дзяружына Марына Аляксандраўна

а

Стараста

7

Залатуха Юлiя Iгараўна

а




8

Камадзей Ларыса Андрэеўна

а




9

Каяшава Таццяна Аляксандраўна

а




10

Мядзведзева Юлiя Андрэеўна

а




11

Новiкава Вольга Iгараўна

а




12

Стэльмах Алеся Андрэеўна

а




13

Чудакова Наталля Мiхайлаўна

а




2-я падгрупа

1

Iвашкевiч Павел Сяргеевiч

а




2

Бацяноўская Яўгенiя Вiктараўна

а




3

Вершалоўская Крысцiна Валер'еўна

а




4

Грынкевiч Ганна Вiктараўна

а




5

Ермачонак Валянцiна Мiкалаеўна

а




6

Зелiкава Дар'я Аляксандраўна

а




7

Зелянкоўская Вольга Iгараўна

а




8

Кляўзо Галiна Сяргееўна

а




9

Пехава Марыя Валер'еўна

а




10

Пракаповiч Дар'я Юр'еўна

а

Нам.стар.

11

Чарняўская Ганна Юр'еўна

а



Дэкан факультэта А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 4 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

4 група

спецыяльнасць “Лясная гаспадарка”



спецыялізацыя “Ахова лесу”


№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Гаўрылюк Ганна Федараўна

н




2

Данiлова Дар'я Уладзiмiраўна

н




3

Данiлюк Вольга Аляксандраўна

н




4

Доста Алена Вiктараўна

н




5

Насанава Вольга Сяргееўна

н




6

Сцяпанаў Мiхаiл Сяргеевiч

н




7

Сямейка Алена Iванаўна

н

Стараста

8

Хвалько Кацярына Андрэеўна

н



Дэкан факультэта А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 4 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

5 група

спецыяльнасць “Лясная гаспадарка”



спецыялізацыя “Лесапаляўнічая гаспадарка і пабочнае карыстанне лесам”


№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Ананiч Вячаслаў Уладзiмiравiч

н




2

Ананiч Павел Мiкалаевiч

а

Стараста

3

Аўнанян Андранiк Лёваевiч

н




4

Бахта Iгар Мiкалаевiч

а




5

Берднiк Iван Вячаслававiч

а




6

Гарошчык Яўгенiй Iосiфавiч

а




7

Данiлаў Арцемiй Андрэевiч

а




8

Пуцiла Аляксандр Мiкалаевiч

а




9

Сасноўскi Аляксей Iгаравiч

н




10

Сасноўскi Павел Вiктаравiч

а




11

Сельвановiч Аляксей Iосiфавiч

а




12

Шыпуль Iван Уладзiмiравiч

а



Дэкан факультэта А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 4 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

6 група

спецыяльнасць “Лясная гаспадарка”



спецыялізацыя “Інфармацыйныя сістэмы ў лясной гаспадарцы”


№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заувагі

1

Кiнчак Мiхаiл Уладзiмiравiч

а

Стараста

2

Калошыч Яна Станiславаўна

а




3

Мацюшык Мiхаiл Iгаравiч

а




4

Палюховiч Мiхаiл Мiкалаевiч

а




5

Патрубейка Таццяна Генадзьеўна

а




6

Пузанкоў Аляксандр Мiхайлавiч

а




7

Скрыпковiч Яўгенiй Леанiдавiч

а




Дэкан факультэта А.У. Марозаў

Спіс студэнтаў 4 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

7 група

спецыяльнасць “Садова-паркавае будаўніцтва”




№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заувагі

1

Аксенаў Сямён Георгiевiч

н




2

Зiновiч Ганна Андрэеўна

н




3

Зюзянкова Вiялета Юр'еўна

н




4

Клюева Валерыя Вячаславаўна

а




5

Кошман Алёна Iгараўна

н

Стараста

6

Кручонак Алiна Вiтальеўна

н




7

Лысакова Вольга Іванаўна

ф




8

Лямбовiч Анастасiя Здзiславаўна

н




9

Нявера Дзмітрый Генадзьевіч







10

Скрыган Юлія Анатольеўна

а




11

Сычоў Антон Сяргеевiч

н




12

Шурпач Святлана Валер'еўна

н




Дэкан факультэта А.У. Марозаў


Спіс студэнтаў 4 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

8 група


спецыяльнасць “Лясная гаспадарка”

спецыялізацыя “Лесааднаўленне і гадавальная гаспадарка”




№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заувагі

1

Абрамчук Ганна Сяргееўна

а




2

Быковiч Алёна Алегаўна

а




3

Вайцяхоўская Вольга Мiкалаеўна

а

Стараста

4

Iбрагiмаў Раман Рафаiльевiч

а




5

Кавалевіч Настасся Дзмітрыеўна







6

Казлоўскi Мiхаiл Уладзiмiравiч

а




7

Калiнкоў Сяргей Яўгеньевiч

а




8

Крысюк Iгар Уладзiмiравiч

а




9

Монiч Наталля Канстанцiнаўна

а




10

Петрашкевiч Кацярына Iосiфаўна

а




11

Шырко Iрына Юр'еўна

а




Дэкан факультэта А.У. Марозаў


Спіс студэнтаў 4 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

9 група


спецыяльнасць “Лясная гаспадарка”

спецыялізацыя “Лесазнаўства і лесаводства”





№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заувагі

1-я падгрупа

1

Бабук Веранiка Мiкалаеўна

а




2

Венско Лiлiя Вячаславаўна

а




3

Гарошка Аляксей Iванавiч

а

Стараста

4

Карабанаў Валерый Сяргеевiч

а




5

Лясько Аляксей Алегавiч

а




6

Макоўская Дар'я Сяргееўна

а




7

Плошчанка Кацярына Iванаўна

а




8

Пяшко Андрэй Сяргеевiч

а




9

Старавойтава Iрына Вiктараўна

а




10

Трахiмчык Iван Яўгеньевiч

а




11

Шатраўка Кiрыл Валянцiнавiч

а




12

Шчэрба Мiхаiл Анатольевiч

а




13

Шынтар Дзмiтрый Аляксандравiч

а




14

Язерскi Сяргей Сяргеевiч

а




2-я падгрупа

1

Гiлiмовiч Анастасiя Сяргееўна

а




2

Дайнека Сяргей Уладзiмiравiч

а




3

Качан Нiкiта Мiкалаевiч

а




4

Мiтрош Уладзiслаў Вiктаравiч

а




5

Паўлоўскi Вiталiй Уладзiмiравiч

а




6

Пашкевiч Iгар Мiкалаевiч

а




7

Пракопаў Дзмiтрый Аляксеевiч

а




8

Пракопчык Янiна Анатольеўна

а




9

Рудзiк Павел Вiктаравiч

а




10

Саўчанка Багдан Мiхайлавiч

а

Нам. стар.

11

Саўчыц Аляксей Сяргеевiч

а




12

Судакоў Леанiд Пятровiч

а




13

Яронская Таццяна Леанiдаўна

а



Дэкан факультэта А.У. Марозаў


Спіс студэнтаў 4 курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

10 група

спецыяльнасць “Лясная гаспадарка”



спецыялізацыя “Лесазнаўства і лесаводства”

№ па парад-ку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заувагі

1

Брыгадзiр Васiлiй Сяргеевiч

н




2

Варанцова Ганна Мiкалаеўна

н




3

Гайцюкевiч Андрэй Васiльевiч

н




4

Ермалковiч Настасся Юр'еўна

и




5

Ефiмовiч Iгар Уладзiмiравiч

н




6

Зазуля Павел Аляксандравіч







7

Лiпскi Раман Iванавiч

н




8

Манько Дзмiтрый Сяргеевiч

н




9

Раманчук Мiкалай Аляксандравiч

н




10

Сокалаў Мiхаiл Вiктаравiч

н




11

Храмцоў Дзянiс Генадзьевiч

н




12

Шчакала Iгар Алегавiч

н




13

Ясюкевiч Марына Паўлаўна

н




14

Руснак Антон Мiкалаевiч

ф




15

Шчасюк Уладзiслаў Станiслававiч

ф




16

Юрыс Алег Генадзьевiч

ф

Стараста


Дэкан факультэта А.У. Марозаў
Каталог: Portals
Portals -> Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2014-2015 навучальным годзе
Portals -> Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2014-2015 навучальным годзе
Portals -> Спіс студэнтаў 1-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2014-2015 навучальным годзе
Portals -> Пасяджэнне 1-е “О мой нязводны род, ён моцны духам ”
Portals -> Вынікі круглагадовай алімпіяды па беларускай мове
Portals -> Рэктар бдту прафесар I. М. Жарскi
Portals -> Фармацэўтычная хімія Вучэбная праграма ўстановы вышэйшай адукацыі
Portals -> Рэктар бдту прафесар I. М. Жарскi
Portals -> Вучэбны план спецыяльнасць: 1-89 02 02 Турызм І прыродакарыстанне


Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал