"зацвярджаю" Начальніклагера "Сонейка"



Дата канвертавання15.05.2016
Памер207.68 Kb.
“ЗАЦВЯРДЖАЮ”

Начальніклагера “Сонейка”

_____________Л.З.Чаропка

План


работы аздараўленчагалагера “Сонейка” ДУА “Гімназіяг.Асіповічы”

з 25.03.2013 – 30.03.2013 г.




п/п

АТРАД

НАЗВА

МЕРАПРЫЕМСТВА

ЧАС ПРАВЯДЗЕННЯ

МЕСЦА ПРАВЯДЗЕННЯ

АДКАЗНЫЯ

25.03.2013 (панядзелак)

1.

I

Правядзенне анкеты “Задавальненне вучняў знаходжаннем у школьным лагеры.”

9.30-10.00

110 ауд

Альхимович О.П..





II

Правядзенне анкеты “Задавальненне вучняў знаходжаннем у школьным лагеры.”

9.30-10.00

111 ауд

Фадеева О.Е.




III

Правядзенне анкеты “Задавальненне вучняў знаходжаннем у школьным лагеры.”

9.30-10.00

112 ауд

Анопа С.С.




I, II, III

Падрыхтоўка сценгазеты атрада (назва атрада)

10.00-10.45

110 ауд

111 ауд


112 ауд

Альхимович О.П..

Фадеева О.Е.

Анопа С.С




I, II, III

Правядзенне конкурса “Ало,мы шукаем таленты”


10.45-11.30

Актавая зала


Альхимович О.П..

Фадеева О.Е.

Анопа С.С.

Кукаловіч М.І.

Ерашава Н.М.




I

Казачная дуэль “У краіне герояў любімых кніг”

12.00-13.00

Гарадская бібліятэка


Альхимович О.П.





II

Гульнёвая праграма “Умей сябраваць”

12.00-12.30

111 ауд

Фадзеева А.Я

Пінчук В.В.






III

Гульнёвая праграма “Адгадайка”

12.00-12.30

112 ауд

Анопа С.С.

Кукаловіч М.І




II

Гульнёвая праграма “Адгадайка”

12.30-13.00

111 ауд

Фадзеева А.Я

Пінчук В.В.






III

Гульнёвая праграма “Умей сябраваць”

12.30-13.00

112 ауд

Анопа С.С.

Кукаловіч М.І




I, II, III

Прагулка на свежым паветры

13.00-14.00




Альхимович О.П..

Фадеева О.Е.

Анопа С.С.





I, II, III

Прагляд мультфільмаў

14.50-15.20

Актавая зала


Альхимович О.П..

Фадеева О.Е.

Анопа С.С.


26.03.2013 (аўторак)

п/п

АТРАД

НАЗВА МЕРАПРЫЕМСТВА

ЧАС ПРАВЯДЗЕННЯ

МЕСЦА ПРАВЯДЗЕННЯ

АДКАЗНЫЯ

1.

I

Гульнёвая праграма “Зіма з вясной сустракаюцца”

09.30-10.00

бібліятэка

выхавацель

Байцова Н.А.



2.

II

Гульнёвая праграма “Казачны госць”

09.30-10.00

318 ауд

выхавацель

Кукалович М.И.



3.

III

Гульнёвая праграма “Самы, самая, самае…”

09.30-10.00

Актавая зала

выхавацель

Чысцякова Л.М.






I

Гульнёвая праграма “Казачны госць”

10.00-10.30

318 ауд

выхавацель

Кукалович М.И.






II

Гульнёвая праграма “Самы, самая, самае…”

10.00-10.30

Актавая зала

выхавацель

Чысцякова Л.М.






III

Гульнёвая праграма “Зіма з вясной сустракаюцца”

10.00-10.30

бібліятэка

выхавацель

Байцова Н.А.






I

Гульнёвая праграма “Самы, самая, самае…”

10.30-11.00

Актавая зала

выхавацель

Чысцякова Л.М.






II

Гульнёвая праграма “Зіма з вясной сустракаюцца”

10.30-11.00

бібліятэка

выхавацель

Байцова Н.А.






III

Гульнёвая праграма “Казачны госць”

10.30-11.00

318 ауд

выхавацель

Кукалович М.И.



4.

I, II, III

Падрыхтоўка малюнкаў да конкурса “Вачыма дзіцяці.” Тэма: “Зіма з вясной сустракаюцца”

11.00-11.30

110 ауд

111 ауд


112 ауд

выхавацель

выхавацель

выхавацель





I, II, III

Прагулка на свежым паветры

12.00-12.50




выхавацель






I, II, III

Наведванне басейна

13.00-14.00




выхавацель

Настаўнікі фізічнай культуры і спорту






I, II, III

Прагляд мультфільмаў

14.50-15.20

Актавая зала

выхавацель

выхавацель

выхавацель


27.03.2013 (серада)

п/п


АТРАД

НАЗВА МЕРАПРЫЕМСТВА

ЧАС ПРАВЯДЗЕННЯ

МЕСЦА ПРАВЯДЗЕННЯ

АДКАЗНЫЯ

1.

I, II, III

Наведванне басейна


10.00-11.00


басеин

выхавацель

Настаўнікі фізічнай культуры і спорту






I, II, III

Канцэрт “Весенняя капель”

12.00-13.00

Актавая зала

выхавацель

Кукаловіч М.І.

Ерашава Н.М.

2.

II

Наведванне гарадской бібліятэкі


13.20-14.20

Гарадская бібліятэка

выхавацель

3.

I

Падарожжа ў краіну казак і прыгод

13.20-13.50

бібліятэка.

Выхавацель

Байцова Н.А.






III

Гутарка-гульня “Смяяцца ці плакаць?” (Эмоцыі ў нашым жыцці)

13.20-13.50

318 ауд

Выхавацель,

Пінчук В.В






I

Гутарка-гульня “Смяяцца ці плакаць?” (Эмоцыі ў нашым жыцці)

13.50-14.20

318 ауд

Выхавацель,

Пінчук В.В






III

Падарожжа ў краіну казак і прыгод

13.50-14.20

бібліятэка.

Выхавацель

Байцова Н.А.






I, II, III

Прагляд мультфільмаў

14.50-15.20

Актавая зала

выхавацель

Кукаловіч М.І.

Ерашава Н.М.

28.03.2013 (чацвер)

п/п

АТРАД

НАЗВА МЕРАПРЫЕМСТВА

ЧАС ПРАВЯДЗЕННЯ

МЕСЦА ПРАВЯДЗЕННЯ

АДКАЗНЫЯ

1.

I, II, III

Наведванне басейна


08.30-09.30


басеин

выхавацель

Настаўнікі фізічнай культуры і спорту



2.

I, II, III

Гімназічны Форд Баяр

10.00-11.20




выхавацель

Кукаловіч М.І.



3.

I

Наведванне бібліятэкі

12.00-12.30

бібліятэка.

Выхавацель

Байцова Н.А.



4.

II

Прэзентацыя “Мы за здаровы лад жыцця”

12.00-12.30

Актавая зала

Выхавацель

Падабед І.М.






I

Прэзентацыя “Мы за здаровы лад жыцця”

12.30-13.00

Актавая зала

Выхавацель

Падабед І.М.






II

Наведванне бібліятэкі

12.30-13.00

бібліятэка.

Выхавацель

Байцова Н.А.






I, II, III

Прагулкі на свежым паветры

13.00-14.00




Выхавацель





I, II, III

Дыскатэка

14.45-15.30

Актавая зала

выхавацель

Кукаловіч М.І.



29.03.2013 (пятніца)




I

Прэзентацыя “Мульцяшкі і кнігі”

10.00-10.30

бібліятэка

Выхавацель

Байцова





II

Гутарка: “Я -лідар”

10.00-10.30

Актавая зала

Выхавацель,

Пінчук В.В






III

Гульня “Падарожжа разумнага калабка”

10.00-10.30

209ауд

Выхавацель

Жэдзік І.П.






I

Гульня “Падарожжа разумнага калабка”

10.30-11.00

207ауд

Выхавацель

Жэдзік І.П.






II

Прэзентацыя “Мульцяшкі і кнігі”

10.30-11.00

бібліятэка

Выхавацель

Байцова





III

Гутарка: “Я -лідар”

10.30-11.00

Актавая зала

Выхавацель,

Пінчук В.В






I

Гутарка: “Я -лідар”

11.00-11.30

Актавая зала

Выхавацель,

Пінчук В.В






II

Гульня “Падарожжа разумнага калабка”

11.00-11.30

208ауд

Выхавацель

Жэдзік І.П.






III

Прэзентацыя “Мульцяшкі і кнігі”

11.00-11.30

бібліятэка

Выхавацель

Байцова





I

Рухомыя гульні ў спартыўнай зале

12.00-12.30

Спартыўная зала

Настаўнікі фізічнай культуры




II

Гульня:”У краіне птушак”

12.00-12.30

Актавая зала

Выхавацель




III

Прэзентацыя: “Хто такія піянеры”

12.00-12.30

318ауд

Кукаловіч М.І.




I

Прэзентацыя: “Хто такія піянеры”

12.30-13.00

318ауд

Кукаловіч М.І.




II

Рухомыя гульні ў спартыўнай зале

12.30-13.00

Спартыўная зала







III

Гульня:”У краіне птушак”

12.30-13.00

Актавая зала

выхавацель




I

Гульня:”У краіне птушак”

13.00-13.30

Актавая зала

выхавацель




II

Прэзентацыя: “Хто такія піянеры”

13.00-13.30

318ауд

Кукаловіч М.І.




I, II, III

Касцюміраваная дыскатэка “Змейка – сімвал года”. Конкурс караоке.

13.00-13.30

Актавая зала

выхавацель

04.01.2013(пятніца)






1

Конкурс “Мая любімая кніга 2012”

10.00-10.30

бібліятэка

Выхавацель

Байцова





2

Гульня “Поле цудаў”

10.00-10.30

208

выхавацель




3

Заняткі ў спартыўнай зале

10.00-10.30

Спартыўная зала

Настаўнікі фізічнай культуры




1

Гульня “Поле цудаў”

10.30-11.00

207

выхавацель




2

Заняткі ў спартыўнай зале

10.30-11.00

Спартыўная зала

Настаўнікі фізічнай культуры




3

Конкурс “Мая любімая кніга 2012”

10.30-11.00

бібліятэка

Выхавацель

Байцова





1

Заняткі ў спартыўнай зале

11.00-11.30

Спартыўная зала

Настаўнікі фізічнай культуры




2

Конкурс “Мая любімая кніга 2012”

11.00-11.30

бібліятэка

Выхавацель

Байцова





3

Гульня “Поле цудаў”

11.00-11.30

209

выхавацель




1

Прэзентацыя: “Хто такія піянеры”

12.00-12.30

Актавая зала

Выхавацель

Кукаловіч М.І.






2

Сустрэча з псіхолагам

12.00-12.30

208

Выхавацель

Пінчук В.В.






3

Афармленне малюнкаў “Сімвал года”

12.00-12.30

209

Выхавацель





1

Афармленне малюнкаў “Сімвал года”

12.30-13.00

207

Выхавацель




2

Прэзентацыя: “Хто такія піянеры”

12.30-13.00

Актавая зала

Выхавацель

Кукаловіч М.І.






3

Сустрэча з псіхолагам

12.30-13.00

209

Выхавацель

Пінчук В.В.






1

Сустрэча з псіхолагам

13.00-13.30

207

Выхавацель

Пінчук В.В.






2

Афармленне малюнкаў “Сімвал года”

13.00-13.30

208

Выхавацель




3

Прэзентацыя: “Хто такія піянеры”

13.00-13.30

Актавая зала

Выхавацель

Кукаловіч М.І.






1,2,3

Дыскатэка

13.30-14.30

Актавая зала

Выхавацель

Кукаловіч М.І.


05.01.2013 (субота)






1,2,3

Гімназічны “Форд Баяр”

10.00-11.30

гімназія

Выхавацель

Кукаловіч М.І.

Настаўнікі фізічнай культуры

Байцова





1,2,3

Святочны канцэрт, прысвечаны закрыццю змены ў школьным лагеры “Прыгоды ў школьным лагеры”

11.30-12.10

Актавая зала

Выхавацель

Кукаловіч М.І.






1,2,3

Святочная дыскатэка, прысвечаны закрыццю змены ў школьным лагеры . Конкурс караоке.

12.10-13.00

Актавая зала

Выхавацель

Кукаловіч М.І.








База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка