Загінулі і пахаваны, месца пахавання вядома Прапалі без вестак



старонка14/15
Дата канвертавання15.05.2016
Памер1.61 Mb.
1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   15







1010

Малевіч Міхаіл Ціханавіч, 47 сд (1916 – загінуў 23.12.1944, в.Путны, Латвія)







1011




Малевіч Уладзімір Міхайлавіч (1918 – 09.1944)




1012







Саевіч Іосіф Вікенцьевіч (1906 – загінуў на рацэ Беразіна)

Вёска Новыя Габы

1013

Васілевіч Аляксандр Лукіч, 735 сп (1914 – памёр ад ран 16.02.1945, в.Верты, Латвія)







1014




Васілевіч Іван Вікенцьевіч (1918)




1015




Васілевіч Міхаіл Лукіч (1920 – 03.1945)




1016




Васілевіч Уладзімір Фаміч (1918)




1017

Грузд Іван Іванавіч, 55 гв. сп (1926 – загінуў 13.01.1945, г.Гросэ, Усх, Прусія)







1018

Грузд Іван Піліпавіч, 707 сп (1900 – загінуў 02.12.1944, в.Верскепхен, Усх. Прусія)







1019




Грузд Іван Ягоравіч (1907 – 28.04.1945)




1020

Грузд Серафім Ягоравіч (1911 – загінуў 18.03.1945, Усх. Прусія)







1021

Грузд Уладзімір Кайтанавіч (1926 – памёр ад ран 01.1945, Літва)







1022




Дабранскі Эдуард Вікенцьевіч (1918)




1023




Драздоў Аляксандр Іванавіч (1919 – 06.1941)




1024

Дрозд Антон Іванавіч, 313 сд (1902 – загінуў 07.03.1945, г.Полнаў, Германія)







1025

Захарэвіч Андрэй Мікалаевіч (1900 – загінуў 10.11.1944, Усх. Прусія)







1026







Касцевіч Ігнат Іосіфавіч (1910 – памёр ад ран 16.01.1945)

1027




Касцевіч Уладзімір Мартынавіч (1902 – 05.1945)




1028




Кашкевіч Віктар Васільевіч (1920 – 11.1944)




1029

Левановіч Ціхан Іосіфавіч, 517 сп (1926 – загінуў 01.1945, хут.Івані, Латвія)







1030




Хацяновіч Аляксандр Іосіфавіч (1912 – 12.1944)




1031

Хацяновіч Іван Восіпавіч (1907 - загінуў 09.12.1944, Смаленск)







1032




Януковіч Вікенцій Аляксандравіч (1910 – 05.1945)




Вёска Пятрова

1033







Асаевіч Дзмітрый Іванавіч (1924)

1034

Паршута Сцяпан Якубавіч (загінуў 01.1945, Усх. Прусія)







Вёска Раманаўшчына

1035




Берняковіч Міхаіл Фаміч (1911 – 05.01.1945)




Вёска Старыя Габы

1036

Будзько Мікалай Кузьміч (1917 – загінуў 13.04.1945, г.Лодзь, Польшча)







1037

Будзько Міхаіл Кузьміч, 599 сп 145 сд (1924 – загінуў 21.01.1945, Лібаўскі раён, Латвія)







1038

Васілевіч Іван Пятровіч, 806 сп 235 сд (1922 – загінуў 01.02.1945, мяст.Габзайдэн, Усх.Прусія)







1039




Вярцінскі Іван Пятровіч (1917 – 1943)




1040




Грузд Аляксандр Марцінавіч (1917 – 09.1944)




1041

Грузд Іосіф Адамавіч (1909 – загінуў 04.1945, Усх. Прусія)







1042




Грузд Мікалай Ягоравіч (1922)




1043




Грузд Міхаіл Фёдаравіч (1918 – 09.1944)




1044







Грузд Пётр Іосіфавіч (1922 – загінуў 02.19450

1045




Грузд Пётр Марцінавіч (1917 – 10.1944)




1046




Дрозд Мікалай Іванавіч (1922 – 10.1944)




1047







Дрозд Міхаіл Іванавіч (1922 – 10.1944)

1048

Ермаковіч Уладзімір Іосіфавіч, 2655 пш (1903 – памёр ад ран 1945, г.Конітц)







1049

Захарэвіч Уладзімір Іванавіч, 461 сп (1922 – загінуў 19.02.1945, Варшава)







1050







Казакевіч Нікадзім Сцяпанавіч (1905 – загінуў 10.04.1945 на рацэ Одр)

1051







Катковіч Мікалай Іванавіч (1919 – 1945)

1052




Катковіч Пётр Іванавіч 1919 – 10.1944




1053




Катковіч Пётр Лукіч




1054

Лашук Аляксандр Максімавіч, 355 сп (1912 – загінуў 09.03.1945, Ленінград)







1055




Лашук Іван Міхайлавіч




1056

Лашук Мікалай Іосіфавіч, 18 сп 91922 – памёр ад ран 12. 03.1945, г.Інстэрбург, Усх. Прусія)







1057

Ліхач Аляксандр Піліпавіч, 941 сп (1900 – загінуў 16.02.1945, г.Рэч, Польшча)







1058

Ліхач Іван Міронавіч, 185 гв. сп (1909 – загінуў 19.02.1945. Германія)







1059

Макоўскі Антон Марцінавіч, 361 сп (1925 – загінуў 11.1944, хут.Дуніна, Латвія)







1060




Мычко Аляксандр Сцяпанавіч (1916 – 03.1945)




1061




Мычко Аляксандр Якімавіч




1062

Мычко Васіль Ягоравіч. 711 сп (1913 – загінуў 17.01.1945, Усходняя Прусія)







1063

Мычко Іван Піліпавіч, 384 сп (1920- загінуў 18.01.1945, в.Радтэн, Усх. Прусія)







1064




Мычко Мікалай Іосіфавіч




1065




Мычко Пётр Аляксандравіч (1910 – 10.1944)




1066




Сіскевіч Аляксандр Іосіфавіч, вч 73966 (1900 – 02.1945)




1067







Сіскевіч Антон Ігнатавіч (1925 – загінуў 11.1944, Латвія)

1068

Сіскевіч Міхаіл Ягоравіч, 23 сп 51 сд (1913 – загінуў 23.02.1945, г.Мельзак, Усх.Прусія)







1069

Сіскевіч Уладзімір Сямёнавіч, 781 артп (1910 – загінуў 28.01.1945, мяст.Фельдверхайдэн)







1070




Хацяновіч Іван Іванавіч (1926 – 12.1944)




1071







Хацяновіч Канстанцін Паўлавіч (1913 – загінуў на японскім фронце ў 19450

1072




Хацяновіч Серафім Ягоравіч (1920)




1073

Шаблыка Мікалай Уладзіміравіч, 306 сд (1924- загінуў 28.03.1945, х.Берзінш Латвія)







1074

Шаблыка Уладзімір Феліксавіч (1909- загінуў 25.01.1945, Латвія)







1075




Шаша Аляксандр




1076

Шаша Андрэй Данілавіч, 1192 сп 357 сд (1912- загінуў 21.09.1944, в.Рэжукалыс Латвія)







1077




Шкадун Аляксандр Мікалаевіч (1914)




1078

Шкадун Іван Ягоравіч, 313 сд 134 ск (1900- загінуў 21.03.1945, г.Гдыня Польшча)







1079

Шкадун Мікалай Мікалаевіч (1911- загінуў 07.05.1945, Берлін)







1080







Шмігельскі Нестар Іванавіч (1904- загінуў 01.05.1945)

1081







Шмігельскі Рыгор Міхайлавіч (1910- загінуў 27.05.1945)

1082

Ярашэвіч Іосіф Аляксандравіч, 1214 сп (1911- загінуў 05.03.1945, в.Заачэн Германія)







1083

Ярашэвіч Мікалай Іосіфавіч, 58 сп (1923-памёр ад ран 11.04.1945, г.Тапілу Усходняя Прусія)







1084







Ярашэвіч Пётр Іванавіч (1919- загінуў 20.07.1945 пад Масквой)

Вёска Чарвячова







1085




Купрэвіч Ніканор Іванавіч (1918-1946)




1086




Роўда Мікалай Іванавіч




1087




Роўда Сяргей Лявонавіч




1088

Хацяновіч Іван Міхайлавіч, 1206 сп 362 сд (1918- загінуў 29.01.1945, в.Найдорф Германія)







1089




Хвалько Мікалай Міхайлавіч (1926)




Сырмежскі сельсавет

Вёска Астраўляны









1090







Вялікі Пётр Восіпавіч (1916)

1091







Пашкевіч Аркадзь Іванавіч (1915)

1092







Пляшак Міхаіл Вікенцьевіч (1903- загінуў пад г.Беласток)

Вёска Балашы







1093

: uploads -> files
files -> 18 кастрычніка 2012 г. 1522 Аб узнагароджанні Ганаровай
files -> Клубы і аматарскія аб’яднанні Назва бібліятэкі
files -> Клубы і аматарскія аб’яднанні сеткі публічных бібліятэк Стаўбцоўскага раёна
files -> Праграма аховы гісторыка-культурнай спадчыны Пастаўскага раёна на 2012 – 2015 гады
files -> Хроніка вызвалення
files -> Расоншчына ў канцы 19 – пачатку 20 стагодзя
files -> Аб выніках выбараў дэпутатаў Віцебскага гарадскога Савета дэпутатаў 27 склікання
files -> 20 лютага 2012г. 247 Аб узнагароджанні
files -> 25 ліпеня 2012 г. 1074 Аб узнагароджанні
files -> Мсціслаўскі раён. Краязнаўчы каляндар у 2015 годзе спаўняецца


1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   15


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка