Загінулі і пахаваны, месца пахавання вядома Прапалі без вестак



старонка15/15
Дата канвертавання15.05.2016
Памер1.61 Mb.
1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Гензікавіч Станіслаў Аляксандравіч ( 1925- загінуў 02.02.1945, г.Гутэнат Усходняя Прусія)







1094

Роліч Іван Ільіч, 551 сп(1925- загінуў 21.04.1945 Германія)







Вёска Балтагузы







1095







Балаш Гаўрыла Данілавіч (1909-памёр у нямецкім палоне 09.1944)

1096




Кашко Антон Іванавіч(1908-04.1945)




1097




Кашко Іван Дзмітрыевіч (1904-09.1944)




1098




Кашко Мікалай Іванавіч (1919-10.1944)




Вёска Баярнавічы







1099







Кухаронак Мікалай Дзмітрыевіч (1924- загінуў на р.Эльба)

Вёска Беражныя







1100







Лукша Віктар Вікенцьевіч(1912)

Вёска Буйкі







1101







Руновіч Альфонс Мікалаевіч (1922)

Вёска Воўчына







1102

Гуска Ісідар Антонавіч, 194 сп 162 сд (1901- загінуў 20.04.1945, г. Грайфенхаген Польшча)






Хутар Гускі







1103







Балаш Вікенцій Вікенцьевіч (1912)

1104




Балаш Уладзімір Вікенцьевіч (1915-05.1945)




1105







Харэвіч Браніслаў Эдуардавіч (1914- загінуў 22.06.1941)

Вёска Іванкі







1106

Сцепановіч Сяргей Аляксеевіч (1912- загінуў 28.02.1945, Усходняя Прусія)







Вёска Канціненты







1107




Бакула Лявон Восіпавіч, 1349 сп (1912-09.1944)




1108




Кумішча Іван Антонавіч (1917-05.1945)




1109




Попель Уладімір Іосіфавіч (1903-09.1941)




1110




Руды Восіп Восіпавіч (1906-10.1944)




1111







Спяглянін Іосіф Іосіфавіч (1914- загінуў 21.04.1945)

Вёска Каракулічы







1112

Баравы Мацвей Міхайлавіч ,995 сп (1905-памёр ад ран 04.1945, г.Кёнігсберг)







1113







Налівайка Міхаіл Восіпавіч, 1108 сп 331 сд (1922- загінуў 04.02.1945)

Вёска Малая Сырмеж







1114







Няцветны Пётр Сямёнавіч (1920- загінуў пад Чарнігавам)

Вёска Міціненты







1115




Ерман Уладзімір Ягоравіч (1909-03.1945)




1116




Лапо Уладзімір Вікенцьевіч (1919-15.08.1941)




1117




Янцэвіч Адольф Восіпавіч (1909 – 09.1944)




1118




Янцэвіч Баляслаў Антонавіч (1909)




1119




Янцэвіч Міхаіл Вікенцьевіч (1905 – 10.1944)




1120







Янцэвіч Уладзімір Казіміравіч (1922 – загінуў пад Ленінградам)

Вёска Носавічы

1121




Іватовіч Мікалай Феліксавіч (1920 – 04.1945)




Вёска Няверавічы

1122







Бакула Эдуард Вікенцьевіч (1922 – загінуў пад г.Яструу, Германія)

1123




Шыпко Канстанцін Іванавіч (1903 – 10.1944)




Вёска Памошша

1124

Вайцяховіч Антон Мар’янавіч. 56 тб (1919 – загінуў 04.07.1942, в.Н. Кладавая, Курская вобл.0







1125







Вяршыла Віктар Пятровіч (1924 – загінуў)

1126




Кулак Ягор Іванавіч (1908 – 04.1945)




1127




Лісоўскі Браніслаў Іосіфавіч (1918 – 09.1944)




1128




Літвіновіч Антон Францавіч (1899 – 10.1944)




1129




Літвіновіч Іван Іванавіч (1918 – 07.1941)




Вёска Старлыгі

1130




Кот Віктар Станіслававіч (1907)




1131




Свірыд Франц Станіслававіч (1900 – 04.1945)




1132

Сурвіла Віктар Андрэевіч (1903 – загінуў 22.06.1941, Гродна)







1133




Сурвіла Леанард Эдвардавіч (1918 – 04.1945)




Вёска Сурвілы

1134




Былінка Лявон Канстанцінавіч (1926)




1135







Сурвіла Лявон Эдуардавіч (1923 – загінуў у Германіі)

Вёска Сырмеж

1136

Дамуць Антон Мечыслававіч, 6 пп АВП (загінуў 04.1945, Германія)







1137




Клебан Васіль Архіпавіч (1919)




1138







Кунавіч Уладзімір Антонавіч (1919 – загінуў пад Беластокам, Польшча)

1139




Сівіцкі Вацлаў Вікенцьевіч (1902 – 05.1945)




1140

Сівіцкі Восіп Вікенцьевіч (1903 – загінуў 23.04.1945, г.Дэмбіца)







Вёска Сяляткі

1141







Руновіч Франц Іосіфавіч, 5 пд АВП (загінуў 05.03.1945)

1142







Сліжэўскі Уладзімір Сяргеевіч (памёр ад ран 28.04.1945)

Вёска Хмылкі

1143







Вяршыла Іосіф Вікенцьевіч (1922 – загінуў 02.1945)

1144




Русак Мечыслаў Казіміравіч (1924 – 04.1945)




1145




Харашэй Часлаў Францавіч (1915)




Вёска Шэметава

1146

Брылёў Ананій Ульянавіч, 551 сп 49 сд (1925 – памёр ад ран 11.06.1945, г.Люблін, Польшча)







1147







Машала Уладзіслаў Іосіфавіч, 4 пп АВП (загінуў 02.1945)

Вёска Яневічы

1148

Ерман Віктар Міхайлавіч, 5 пп АВП (1927 – загінуў 02.1945, Польшча)







1149

Ерман Іосіф Канстанцінавіч, 4 пп АВП (1923 – загінуў 03.1945, Германія)







1150




Ерман Сцяпан Сямёнавіч (1921)




1151

Шыпко Сцяпан Сямёнавіч, 4 пп (1921 – загінуў 03.03.1944, г.Бірхау, Германія)













: uploads -> files
files -> 18 кастрычніка 2012 г. 1522 Аб узнагароджанні Ганаровай
files -> Клубы і аматарскія аб’яднанні Назва бібліятэкі
files -> Клубы і аматарскія аб’яднанні сеткі публічных бібліятэк Стаўбцоўскага раёна
files -> Праграма аховы гісторыка-культурнай спадчыны Пастаўскага раёна на 2012 – 2015 гады
files -> Хроніка вызвалення
files -> Расоншчына ў канцы 19 – пачатку 20 стагодзя
files -> Аб выніках выбараў дэпутатаў Віцебскага гарадскога Савета дэпутатаў 27 склікання
files -> 20 лютага 2012г. 247 Аб узнагароджанні
files -> 25 ліпеня 2012 г. 1074 Аб узнагароджанні
files -> Мсціслаўскі раён. Краязнаўчы каляндар у 2015 годзе спаўняецца


Поделитесь с Вашими друзьями:
1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   15




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал