Загінулі і пахаваны, месца пахавання вядома Прапалі без вестак



старонка2/15
Дата канвертавання15.05.2016
Памер1.61 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15






79




Таразевіч Вацлаў Генрыхавіч (1919 – 10.1944)




80




Таразевіч Іван Станіслававіч (1918 – 08.1944)




81




Таразевіч Леанард Адольфавіч, пс 18 (1919 – 10.1944)




82




Таразевіч Сігізмунд Іванавіч (1911 – 05.1945)




Вёска Муцеўшчына

83




Жогла Канстанцін Іванавіч (1922 – 09.1944)




84




Жогла Лявонцій Антонавіч, 407 сп АВП (1924 – 05.10.1944)




85




Рагіня Генрых Аўгусцінавіч (1920)




86




Рагіня Іван Казіміравіч (1919)




87




Фярковіч Антон Юльянавіч (1916 – 11.1944)




Вёска Нагаўкі

88




Вештарт Іосіф Віктаравіч




89

Дуброўскі Рыгор Рыгоравіч(1924 – памёр ад ран 09.1945, Берлін)







90




Жаўнер Аляксандр Сцяпанавіч




91

Жаўнер Уладзімір Сцяпанавіч (1919 – загінуў 03.02.1945, Польшча)







92

Крывенькі Мірон Іванавіч, 238 сп 186 сд (1912 – загінуў 24.10.1944, Польшча)







93




Шаўчук Уладзімір Вікенцьевіч (1919)




94




Шыкавец Мацвей Іванавіч (1910)




Вёска Нагаўшчына

95







Маляёнак Фадзей Вікенцьевіч (1909 – памёр ад ран 18.04.1945)

Вёска Посапава

96




Мацко Усцін Усцінавіч (1923 – 02.1945)




97







Фраліга Тадэвуш Войцехавіч (1919 – памёр у нямецкім палоне, 12.1941)

Вёска Рамашкі

98







Гродзь Часлаў Альфонсавіч (1919 – памёр у нямецкім палоне 11.1941)

99




Карпей Міхаіл Іосіфавіч (1919 – 09.1944)




Вёска Рубанікі

100

Бекіш Франц Восіпавіч (памёр ад ран 08.1944, Латвія)







Вёска Суднікі

101




Дрозд Мітрафан Мікітавіч (1920)




102




Дрозд Міхаіл Мікітавіч, пп 78659 (1918 – 11.1944)




103




Клямята Уладзімір Юльянавіч (1920)




104




Маўчан Антон Аляксандравіч, 941 сп 265 сд (1902 – 16.02.1945)




Вёска Сцюдзяніца

105




Бярняк Кляменцій Мікалаевіч




106




Клебан Іван Іванавіч (1918 – 02.1945)




107




Купрэвіч Іван Максімавіч (1917 – 09.1945)




108




Малько Іван Анісімавіч (1920 – 1945)




109







Малько Міхаіл Мікітавіч (1914 – памёр у нямецкім палоне 10.1941)

110




Малько Уладзімір Анісімавіч, пп 52162 (1923 – 03.1945)




111

Місуна Васіль Іванавіч (1913 – памёр ад ран 01.1945, Венгрыя)







112




Місуна Іван Лявонцьевіч, 382 сп 84 сд АВП (1912 – 22.01.1945)




113

Пдгола Аляксандр Паўлавіч, 21 гв. сп. 5 гв. сд (1910 – загінуў 27.01.1945, Усходняя Прусія)







114




Сапрановіч Васіль Мікалаевіч (1909)




115




Хвалько Іван Дзянісавіч (1919)




Занарачанскі сельсавет




Вёска Жалезнікі

116

Януць Віктар Максімавіч (1920 – загінуў 12.02.1945, Польшча)







Вёска Занарач

117




Бальмінаў Аляксандр Іванавіч (1923)




118




Бальмінаў Іван Сцяпанавіч (1896)




119




Бальмінаў Уладзімір Іванавіч (1921)




120

Батура Васіль Фёдаравіч (1914 – загінуў 28.10 1945, Усходняя Прусія)







121




Батура іван Фёдаравіч (1924 – 12.1944)




122

Батура Уладзімір Фёдаравіч (1922 – загінуў 16.02.1945, Польшча)







123




Бельскі Ягор Мітрафанавіч (1923 – 02.1944)




124







Валадкевіч Рыгор Апанасавіч (1908 – загінуў 05.1945)

125







Каркоз Міхаіл Яфімавіч (1924 – памёр ад хваробы 07.12.1944)

126

Лапко Уладзімір Арсеньевіч, 420 сп (1926 – загінуў 09.10.1944, Польшча)







127




Хамін Уладзімір Фаміч (1922 – 03.1945)




128

Хільман Рыгор Міхайлавіч, 74 сп (1910 – загінуў 14.02.1945, Польшча)







129




Хільман Рыгор Пятровіч (1908 – 1945)




Вёска Калодзіна

130




Кісель Міхаіл Несцеравіч (1923 – 01.1945)




131




Стадольнік Іван Іванавіч (1920 – 05.1945)




132

Чаўлытка Уладзімір Андрэевіч, 108 сд (1922 – загінуў 24.01.1945, Усходняя Прусія)







133




Шабан Пётр Еўдакімавіч (1903 – 12.1944)




Вёска Карабаны

134

Алёшка Ціхан Пятровіч (1914 – загінуў 23.06.1941, г.Саіцянь)







135




Ломаць Пётр Рыгоравіч (1918 – 11.1944)




136

Януць Уладзімір Аляксандравіч, 148 гв. сп (1918 – загінуў 27.10.1944, Усходняя Прусія)







Вёска Мокрыцы

137




Кулеш Пётр Маркавіч (1913 – 1946)




138




Муравіцкі Іван Іванавіч, 118 сп (1919 – 08.1941)




139




Роліч Ігнат Сямёнавіч (1910 – 12.1944)




Вёска Пронькі

140




Блізнік Іосіф Паўлавіч, пп 25890 (1912 – 05.1945)




141




Грэль Мікалай Дзмітрыевіч, пп 07736 (1902 – 02.1945)




142

Роліч Іван Мацвеевіч, 1007 сп (1920 – загінуў 05.03.1945, Польшча)







143




Роліч Мікалай Кукшавіч (1894 – 1943)




144




Хільман Мікалай Юльянавіч (1921)




145

Хільман Міхаіл Аляксандравіч (1923 – памёр ад ран 24.04.1945, Германія)







146




Хільман Міхаіл Юльянавіч (1915)




Вёска Сідаравічы

147




Балаш Рыгор Іосіфавіч (1911)




148

Вяршыла Канстанцін Вікенцьевіч, 367 сп (1901 – загінуў 19.12.1944, Польшча)







149




Максімовіч Андрэй Фадзеевіч (1909)




150




Петух Іван Пятровіч (1918 – 10.1944)




Вёска Стахоўцы

151

Бута Віктар Андрэевіч, 228 сд (1911 – загінуў 10.04.1945, Чэхаславакія)







152







Дзёмка васіль Сільвестравіч (1909 – загінуў)

153




Кацкель Мікалай Іосіфавіч (1918)




154




Кацкель Уладзімір Платонавіч (1922 – 02.1945)




155

Кацкель Фёдар Платонавіч, 72 сп (1920 – загінуў 31.01.1945, Усходняя Прусія)







156




Кісель Іларыён Пятровіч, 168 сп АВП (1907 – 03.1945)




157




Кісель Мікалай Андрэевіч (1920 – 02.1945)




158




Сярбей Пётр Іванавіч (1922 – 05.1945)




159




Шабан Ілля Антонавіч, 197 сп (1909 – 11.11.1944)




160







Шастаковіч Астап Сяргеевіч, 384 артп (1903 – загінуў 09.03.1945)

Вёска Чарэмшыцы







161

Біцар Мікалай Раманавіч, 69 сп (1924 – загінуў 24.02.1945, Усходняя Прусія)

: uploads -> files
files -> 18 кастрычніка 2012 г. 1522 Аб узнагароджанні Ганаровай
files -> Клубы і аматарскія аб’яднанні Назва бібліятэкі
files -> Клубы і аматарскія аб’яднанні сеткі публічных бібліятэк Стаўбцоўскага раёна
files -> Праграма аховы гісторыка-культурнай спадчыны Пастаўскага раёна на 2012 – 2015 гады
files -> Хроніка вызвалення
files -> Расоншчына ў канцы 19 – пачатку 20 стагодзя
files -> Аб выніках выбараў дэпутатаў Віцебскага гарадскога Савета дэпутатаў 27 склікання
files -> 20 лютага 2012г. 247 Аб узнагароджанні
files -> 25 ліпеня 2012 г. 1074 Аб узнагароджанні
files -> Мсціслаўскі раён. Краязнаўчы каляндар у 2015 годзе спаўняецца


1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка