Загінулі і пахаваны, месца пахавання вядома Прапалі без вестак



старонка9/15
Дата канвертавання15.05.2016
Памер1.61 Mb.
1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   ...   15


Роўда Яўген Якаўлевіч (1920)




Вёска Кулікова

624




Матошка Нікадзім Сцяпанавіч (1921 – 04.1945)




625







Хадалёнак Мікалай Пятровіч (1907 – памёр у нямецкімс палоне 04.03.1945)

626

Хадалёнак Эдуард Віктаравіч, 79 сп 321 сд (1916 – памёр ад ран 02.04.1945, в.Бункаў, Польшча)







Вёска Маставікі

627

Мычко Вікенцій Віктаравіч (1914 – 03.1945, в.Экер, Германія)







628

Мычко Іван Віктаравіч (1919 – 14.01.1945, в.Ясінец (Польшча)







629







Мычко Яўгкен Віктаравіч (1916 – загінуў у Германіі ў 1942)

630




Швайкоўскі Міхаіл Ільіч (1910 – 04.1945)




Вёска Навасёлкі

631







Ляцяга Вікенцій Каспаравіч (1920 – памёр у нямецкім палоне 12.1941)

Вёска Папоўка

632




Ермаковіч Яўген Якаўлевіч (1911)




Вёска Пузыры

633




Захарэвіч Макар Марцінавіч (1905)




634




Мацкевіч Франц Кляменцьевіч (1904 – 05.1945)




635







Раловіч Уладзімір Антонавіч (1921 – загінуў 09.1944)

636

Шаблыка Васіль Рыгоравіч (1912 – 09.1944, г.Гродна)







Сваткаўскі сельсавет.

Вёска Альсевічы

637

Бабровіч Уладзімір Пятровіч, 44 сп 108 Бабруйскі сд (1911 – загінуў 24.10.1944, в.Клюсік, Польшча)







638

Бабровіч Яўген Сямёнавіч, 245 гв.сп 84 гв.Карачаеўскай сд (1919 – 17.10.1944, в. Печарнёва, Літва)







639




Дзевялтоўскі Франц Юльянавіч (1913 – 10.1944)




640







Хіла Аляксей Феафанавіч (1920 – загінуў)

641

Хіла Восіп Бенядзіктавіч, 218 азсп (1902 – памёр ад ран 17.01.1945, Серадзскі павет, Польшча)







642

Хіла Іван Піліпавіч, 138 гв.сп 48 гв. сд (1921 – загінуў 27.10.1944, в.Карціпешыц, Усходняя Прусія)







643

Хіла Іосіф Сідаравіч, 1206 сп 362 сд (1926 – загінуў 29.01.1945, в.Найдорф, Германія)







644




Хіла Канстанцін Матвееевіч (1917 – 09.1944)




645




Хіла Усцін Бенядзіктавіч (1918 – 09.1944)




Вёска Андрэйкі

646

Антановіч Міхаіл Іванавіч (памёр ад ран 05 1945, гюЭльбін, Германія)







647

Антановіч Уладзімір Іванавіч (1922 – памёр ад ран 07.05.1945, в.Цучкамне, Германія)







648







Баранскі Міхаіл Нічыпаравіч (1908 – загінуў 09.1944)

649

Гардзей Мікалай Кандратавіч, 1108 сп 331 сд (1925 – загінуў 04.01.1945, в.Ракунек, Польшча)







650

Калбун Сяргей Паўлавіч (1927 – памёр ад ран 11.1944, в.Більдэрфайтшэн)







651




Шашура Іван Сямёнавіч (1911 – 04.1945)




Вёска Бонда

652




Буйка Іван Іванавіч, 167 сп (1920 – 11.1944)




653




Буйка Іван Сцяпанавіч (1919 – 11.1944)




654




Буйка Міхаіл Іванавіч (1914 – 11.1944)




655




Гіль Анатоль Іванавіч (1926 – 05.01.1945)




656

Гіль Іван Аляксандравіч, 530 сп (1919 – загінуў 09.1944, хут.Віканас)







657

Малафей Аляксандр Сцяпанавіч, 417 сп – загінуў 09.1944, Латвія)







Вёска Брусы

658

Багуцкі Дзмітрый Мікалаевіч (1916 – памёр ад ран 11.1944, в.Рагайнен)







659

Багуцкі Іван Якаўлевіч, 269 сп (1906 – памёр ад ран 13.07.1945, г.Арневальдэ, Германія)







660




Багуцкі Сігізмунд Казіміравіч (1907)




661




Біцар Сцяпан Іванавіч (1912 – 11.1944)




662




Біцар Уладзімір Іванавіч (1910 – 10.1944)




663




Мурза Мікалай Аляксандравіч (1914)




664




Тачыцкі Альберт Вікенцьевіч (1912 – 04.1944)




665




Тачыцкі Браніслаў Адамавіч (1908 – 12.1944)




666







Тачыцкі Восіп Восіпавіч (1926 – загінуў 19.04.1945)

667

Шурпік Астап Іосіфавіч, 1190 сп 357 сд (1908 – загінуў 21.12.1944, м.Пампалі, Латвія)







Вёска Вузла

668

Кісляніца Фёдар Мікалаевіч, 1073 сп (1908 – загінуў 20.12.1944, в.Халопі, Венгрыя)







669

Крот Аляксандр Уладзіміравіч (1926 – загінуў 24.03.1945, в.наймюль, Германія)







670

Шляпа Уладзімір Юлбянавіч (1922 – 290 сп 186 сд (1926 – загінуў 03.10.1944, в.Вельёнцын, Польшча)







671




Язневіч Іван Іванавіч (1915 – 09.1944)




Вёска Даўжані

672




Дубіна Уладзімір Іванавіч (1923)




673




Літвіновіч Леанід Андрэевіч (1919)




Вёска Замошша

674

Кайданік Міхаіл Арцёмавіч, 229 сп(02.1945, в.Пакераў Усходняя Прусія)







675

Палудваранік Міхаіл Піліпавіч (памёр ад ран 12.1944, Масква)







676







Роўда Аляксандр Марцінавіч (1916- загінуў 11.1941)

677

Роўда Гаўрыла Васільевіч, 313 сд (1906-03.05.1945, в.Цэбін, Германія)







678




Роўда Сцяпан Васільевіч (08.1942)




679

Шаблыка Уладзімір Іосіфавіч, 381 сд (1915-памёр ад ран 25.04.1945, г.Штутгарт)







680

Шушко Марцін Філімонавіч, 594 сп 207 сд (1906- загінуў 15.02.1945, в.Тарноўка, правінцыя Памерань)







Вёска Калінаўка






681

Давідовіч Аляксандр Лаўрэнцьевіч, 314 сп (1908- загінуў 15.02.1945, г.Грудзёнз, Польшча)







682




Давідовіч Васіль Ільіч (1908-02.1944)




683




Давідовіч Восіп Раманавіч (1925-03.1945)




684




Давідовіч Пётр Аляксандравіч (1922-02.1945)




685

Давідовіч Ціхан Ільіч, 423 сп (1926-памёр ад ран 04.02.1945, Латвія)







686

Малько Іосіф Мацвеевіч, 314 сп 46 сд (1905- загінуў 15.01.1945, в.Гладава Польшча)







687

Савіцкі Уладзімір Калістратавіч, 1238 сп 372 сд (1901- загінуў 22.01.1945, г.Дойч-Алаў Усходняя Прусія)







688




Чарняўскі Аляксандр Кандратавіч, 262 полк (1926-30.09.1944)




Вёска Кашонаўка







689




Малько Аляксандр Ільіч, пп 71682 (1926-30.09.1944)




Вёска Ліпава







690

Кайко Эдуард Антонавіч (1917-памёр ад хваробы 09.1945, г.Прага)







691




Купрэвіч Іван Мацвеевіч (1912-09.1944)




Вёска Лужы







692







Руды Іван Сідаравіч (1919-памёр у нямецкім палоне 11.1941)

693




Уліцкі Іван Міхайлавіч (1916-03.1944)




694

Шабан Іван Іванавіч, 14 артдн (1909- загінуў14.01.1945, в.Марыямпаль Польшча)







Вёска Магдуліна







695







Несцяровіч Аляксандр Сямёнавіч (1910-памёр ад ран 01.1942)







Несцяровіч Эдуард Іванавіч (1921-04.1945)




Вёска Мацкі







696

Малько Пётр Марцінавіч (1912- загінуў 03.1945, Германія)








: uploads -> files
files -> 18 кастрычніка 2012 г. 1522 Аб узнагароджанні Ганаровай
files -> Клубы і аматарскія аб’яднанні Назва бібліятэкі
files -> Клубы і аматарскія аб’яднанні сеткі публічных бібліятэк Стаўбцоўскага раёна
files -> Праграма аховы гісторыка-культурнай спадчыны Пастаўскага раёна на 2012 – 2015 гады
files -> Хроніка вызвалення
files -> Расоншчына ў канцы 19 – пачатку 20 стагодзя
files -> Аб выніках выбараў дэпутатаў Віцебскага гарадскога Савета дэпутатаў 27 склікання
files -> 20 лютага 2012г. 247 Аб узнагароджанні
files -> 25 ліпеня 2012 г. 1074 Аб узнагароджанні
files -> Мсціслаўскі раён. Краязнаўчы каляндар у 2015 годзе спаўняецца


1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   ...   15


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка